СЕДМИ КЛАС. Какво ще се учи, детето не знае, обаче сърцето на мама не трае

  • 49 388
  • 767
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 510
Дидева, да, в МГ Варна- със син химикал. Изрично написано на талона за участие.
Според сина ми пробния по математика на 7 април в МГ ще бъде доста труден. 
А според  негова съученичка по БЕЛ няма голяма разлика между Вектор и МГ.

# 241
  • Мнения: 105
M_I_A, благодаря!

Хубав, слънчев ден!

# 242
  • Варна
  • Мнения: 43
Пробния на 7.04 по МАТ ще е със задачи от нашата госпожа и да,очаква се да са засукани Simple Smile

# 243
  • Мнения: 1 974
Много бързо са им проверили ПИ по БЕЛ от курса в Междучасие . Днес са им ги върнали. И с непълен преразказ резултата и е хубав. Има 92 точки. Ех, тази математика как я спъва.

# 244
  • Мнения: 1 244
Много бързо са им проверили ПИ по БЕЛ от курса в Междучасие . Днес са им ги върнали. И с непълен преразказ резултата и е хубав. Има 92 точки. Ех, тази математика как я спъва.
И моето дете е така. С висок резултат по бел и неприятен по мат. 😀

# 245
  • Мнения: 68
Здравейте, може ли някой да ми каже, до къде са стигнали по Бел в Регалия. Предстои ПИ и ми се иска да кой материал ще обхваща.

# 246
  • Мнения: 784
Много бързо са им проверили ПИ по БЕЛ от курса в Междучасие . Днес са им ги върнали. И с непълен преразказ резултата и е хубав. Има 92 точки. Ех, тази математика как я спъва.
И моето дете е така. С висок резултат по бел и неприятен по мат. 😀
И ние в групата..
mamby, приключиха с Бай Ганьо. За следващия път трябва да са прочели "Заточеници"
И аз с въпрос. Може ли да ми кажете какви са цените за частни уроци по БЕЛ в София?

# 247
  • София
  • Мнения: 8 826
Аз плащам по 30 лв. на астрономически час за урок по БЕЛ.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 5 189
6tiplio, ние плащаме 35лв. за час и половина астрономически, като госпожата учи 2 деца наведнъж.

# 249
  • Мнения: 99
Когато се кандидатства в две училища в различни области,в по-малко желаещото си приет на първо класиране,но ти искаш в другото училище и подаваш за второ класиране,или и за трето,но ако не успееш във второто,може ли да се запишеш в  първото  или вече си изгубил мястото?Незнам дали правилно си зададох въпроса.В смисъл докато чакаш всички класирания в едното,губиш мястото в другото ,май така се получава?

# 250
  • Мнения: 1 244
Можеш да подадеш за второ класиране , като мястото от първо ти се пази. Но това не важи за трето класиране.

# 251
  • София
  • Мнения: 8 629
Ако двете училища са в две различни области, можете да се запишете в това, в което сте приети на първо, а в другата област подавате заявление за участие във второ класиране. Всяка област прави класиране, независимо от класирането в други области.
Самите заявления с желанията се подават за всяка област по отделно. Системата ще ви подскаже! Wink

# 252
  • Мнения: X
Ако в едната област си приет на първо класиране по първо желание, а във друга - примерно на пето желание, мястото в първата област не се пази. Записваш се там, подаваш заявление за участие във второ класиране в другата област, ако се придвижиш нагоре и новото място те устройва, теглиш документите от другата област и се записваш в тази.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 43
Аз плащам по 30 лв.за час и половина астрономически за уроци по БЕЛ.Нашата госпожа много я препоръчвам,макар ,че моят младеж българския не му е сила.Някой ако се интересува да пише на ЛС,записва от пети клас за седми.По МАТ така си и останахме без уроци и без школа.

# 254
  • Мнения: 68
Много бързо са им проверили ПИ по БЕЛ от курса в Междучасие . Днес са им ги върнали. И с непълен преразказ резултата и е хубав. Има 92 точки. Ех, тази математика как я спъва.
И моето дете е така. С висок резултат по бел и неприятен по мат. 😀
И ние в групата..
mamby, приключиха с Бай Ганьо. За следващия път трябва да са прочели "Заточеници"
И аз с въпрос. Може ли да ми кажете какви са цените за частни уроци по БЕЛ в София?
Ауу! Много са напред, мойто в училище е на "Българският език" .
Цената за урок По Бел на сина ми е 14лв. за един астрономически час.

Общи условия

Активация на акаунт