Почистване на фритюрник

  • 16 246
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Е що търкате пък?
Аз го мия с вода и веро, ама всичко ми се маха, резервоар, реотан...
Мойто е алпака, най-здравословно било.

# 16
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
и моят е с тефлоново и много добре се почиства с Pur. Пробвай тогава с обезмаслител.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 966
Топла вода и веро

# 18
  • Мнения: 3 457
аз чистя с един май израелски препарат в черна опаковка 5 лева и нещо много съм по-доволна от него отколкото от Меглиото,но се чисти с ръкавици Joy

# 19
  • Мнения: 1 006
 Embarassed топла вода  и прах за пране - пускам го да ври поне няколко минути........

обаче след две-три почиствания, го изжулих, лъснах, подсуших и го пъхнах обратно в кутията - нямам нерви повече за него Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 773
Пълня с вряла вода, слагам Циф и пускам малко да загрее. После плакнене.

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз пък искам да сменя моя, който се мие много трудно. Може ли някой да ми препоръча модел, който се разглобява напълно, за да мога да го мия в миялната?

# 22
  • Мнения: 1 128
    Ами ве4е с нищо.Това ми беше болна тема и накрая взех 4е го прибрах.Хем не трябва да го 4истя,хем не ям мазно.

# 23
# 24
  • Мнения: 5 500
Аз пък искам да сменя моя, който се мие много трудно. Може ли някой да ми препоръча модел, който се разглобява напълно, за да мога да го мия в миялната?
Сименс, само дето не съм пробвала да мия и реотана в миялната. Легенчето е алпака, което е на-безвредно при нягряване, защото все още има алуминиеви такива.

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=824113&cat=31&f=3698

# 25
  • Мнения: 7 914
Нашия си го миля с вода и веро... тефлонов, но за сметка на това реотани не се виждат! Peace

# 26
  • Мнения: 574
аз го измивам с топла вода и Pur. Друг вариант е като се изсипе мазнината да се напълни с вода, да се включи на мах докато водата заврии след това с препарат за миене на съдове се измива.
Това го бях чувала и аз и така започнах. Обаче не мога да стоя дълго време клекнала или свита, та мъжа ми продължи след мен. Видя се в приключение с нашия фритюрник. Търка го повече от два часа и накрая го разглоби на съставните му части. Сега сме го оставили да се отцеди, за да не вземе да гръмне като го включим. Само ще отбележа, че нашия е доста стар, подарък ни е за сватбата. Вероятно сега има по-хубави и по-лесно почистващи се машинки. По едно време мъжът ми беше готов да го хвърли на боклука, за да не го мие повече, едва го спрях. Не знам кой и как ще го мие следващия път, добре че тази манипулация я правим рядко.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Вчера пробвах с ЦИФ ,вода и включих фритюрника да заври всичко . За не повече от 5 минути. Изчисти се много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт