Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 153
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 687
Виж на Льо парфюм на Гиза,сладкиш.Heart Много ми допада тяхната версия и на кожа показа супер трайност,пробвай.Heart Eyes Ах,Хипнотичната отрова на ДП е жестоко направена,направо ми иде да си я взема още сега.У-Н-И-К-А-Л-Н-А! Отлагам от доста време оригинала,но имитацията е абсолютно разтапящ парфюм.
H-3 e нали?

Лелка,мерси!
Остава да си набележа кои да са ароматите.
Търсих Бос дъ сцент, мъжки, ама ДП го нямат...
На Мад има ли списък?

Последна редакция: пт, 29 мар 2019, 14:52 от mystic woman

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
H-3 е Хипнотичната отрова,да.

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
На мен Тобако Ванил ми мирише първо на череши, а след това на тютюнев дим... някаква много интересна комбинация.
И аз извадих Тобако Ванил...страхотен е...при мен  го усещам като комбинация от тютюн и карамфил...

# 48
  • Мнения: 5 605
Вчера една позната беше с рефанската версия на Cristal noir и много ми хареса - мирише на цъфнала липа. Тия дни мисля да го пробвам на моята кожа как ще е.

# 49
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Днес дъщеря ми разнася Аура на Мюглер. Този парфюм е на път да стане "моя", на 100%. Отстрани ми харесва още повече. Като голяма свежа глътка въздух. Едновременно морска и планинска. Изненадана съм от толкова нехаресвания във фрагрантика. Толкова, колкото е и любим парфюм. Не знам дали е заради очакванията, или е непоносимост към някоя миризма. Харесвам го, защото не усещам натрапчиво никакви захари, ванилии, цветя и мускус. Само чистота и свежест. Може би малко окосената трева взема връх. Но аз трева кося постоянно, и ми харесва Simple Smile

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
На мен Аура ми беше влюбване от 2-ро душ. Първият път ми замириса адски много на прах за пране и директно беше “не”. Вторият път едно момиче в парфюмерия ми го предложи и като й казах на какво ми мирише и че не искам, тя ми каза “остави го да се развие, 5 мин. да минат.”...оставих го и другото е история, купих си голяма разфасовка.😁🥰
Този парфюм си е адски специфичен и трябва да си стискаш палци твоята кожа да се влюби в него, иначе няма как. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 14 964
Аз много го харесах и си взех 50 мл, обаче... ми става лошо.
Уж съм корава, но за първи път ми се случва да ми призлява от миризма на парфюм. Необяснимо ми е защо се получи така. Сега отлежава близо година. Ще се пробвам пак, да видим.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Харесвам Аура и версията на Заг за мен е супер доближена до оригинала,но определено не е парфюм за всеки вкус.

# 53
  • Мнения: 94
Здравейте DAISY/ MARC JACOBS на D&P близък ли е с оригинала ? И имат ли магазини във Варна ?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Пробвай DAISY на Баргело,много близък до оригинала за мен.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Здравейте DAISY/ MARC JACOBS на D&P близък ли е с оригинала ? И имат ли магазини във Варна ?

Във Варна има  магазини само Рефан, Заг и Мартинез. Другите ги поръчваме онлайн.

# 56
  • Мнения: 1 817
Здравейте, може ли да ми кажете 393 и 394 на Заг на кои парфюми са имитация?

# 57
  • Мнения: 2 025
393 е Yes, I am на Cacharel.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Здравейте, може ли да ми кажете 393 и 394 на Заг на кои парфюми са имитация?
Пуснали са два нови аромата явно:
Копирах от момчето от OLX :
393 LI / L'INTERDIT - GIVENCHY (ТОП NEW)
394 PX / PURE XS - PACO RABANE (ТОП NEW)
а CA / YES I AM - CACHAREL е   №  383

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 13:08 от Nell999

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Хаха,големи сте хиени,:kissing_heart: веднага ги надушихте.Ще пробвам с кеф L'INTERDIT и дано е по-траен от оригинала,който изфирясва за два часа пръснат в косата ми!

Общи условия

Активация на акаунт