Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 320
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Разходих се до магазина на заг и се сдобих с тобако ванил и ноар пур феме на ТФ, както и с линдерит на Живонши. Пръснах се с хипноза на Ланком - не съм впечатлена, с ботега венета на БВ - не ми хареса как мирише и с куатре на Бушерон - следващият път ще се сдобия с него, много ми харесва как се развива, свежарски парфюм е... и сега съм един хаос от миризми..😄

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Sun:kissing_heart:,Линтердит на Заг близък ли е до оригинала според теб,днес нямам време да слизам до долу.Ако харесваш Хипнозата виж на Лорис,разкошно е направена,а Куатре на Заг е съкровище,попадение в десятката.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Брайт, нямам реален поглед над него, по-скоро импусилвно го взех, без да съм мирисала оригинала.Laughing Определено си мирише на плодово, сладичко, за моя нос не е обаче сладко-натрапващо, малко на плодово винце ми мирише, примесено с дооста цветя, особено тубероза. Колегите в стаята го харесаха. Grinning Нещо ванилията не я усещам, но аз съм се дрогирала и с том форд, така че..Grin
Бушеронът - да, права си, много красиво-миришещ парфюм. Kissing Heart

едит пореден: Ако трябва да избирам между 2-та парфюма, ще избера Бушерон, макар че нямат общо, повече ми харесва и по-хубаво впечатление оставя. Линдерит ми е по-скоро "meh.."

Последен едит: драйдаунът на Линдерит ми харесва. Леко сладникав, ванилено-пудрен, близък до кожата.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 19:39 от sunattraction

# 78
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз си поръчвам от Базар по 15мл, защото в магазина, който ми е най-близко нямат голям асортимент. Разучавам ги още. Но големи разфасовки не бих купила от този човек.

Аз пък съм много доволна от момчето от Базара. До сега не съм имала усещането, че нещо е разредено. Но според мен всичко е до кожа и усещане. Добре е да си вземеш и от магазин и да сравниш трайността.
По скоро мисля че във Варна в магазинчето ги разреждат. Но може и да греша. Както казах зависи и от кожа и от партида и от привикване с даден парфюм

Не, не е до привикване. Аз по тази причина ги пробвам на дъщеря ми. Но има по два-три, които не са това, за което момичетата тук говорят. Имам над тридесет от него. Но един е достатъчен за да ми свали доверието Sad

# 79
  • Мнения: 1 007
Имам един малко странен въпрос, купих си храна за коса на Гарние с аромат на банан, не мога да ви опиша колко много ми харесва и как искам постоянно да си мия косата, за да го усещам по-често, дали има парфюм с подобно ухание?

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Разносвам си днес ТВ на ТФ и съм много хепи. Харесва ми миризмата, само си мириша блузата. Пръснах се само 3 пъти, защото нямам опит с парфюма и реших да пощадя колегите.Smiling Imp Мирише ми на спайси сладичко, усещам и спайси нотките - нещо микс от канела, кардамон, индийски орех, но нещо сладичко ги тушира и не ме задушават. Влюбвам се...Heart Eyes

Паганне, не съм ползвала парфюм с банан, но фрагрантика показва част от резултатите: Нина Ричи - Любов в Париж, Марк Джейкъбс - Блъш и Д&Г - Сицилия...

# 81
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
ТФ ясно, но какво е ТВ?

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
тобако ванил, мързи ме всеки път да го изписвам.Smiley

# 83
  • Мнения: 1 485
Таbacco Vannile. Може би е объркала втората буква. Simple Smile

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Таbacco Vannile. Може би е объркала втората буква. Simple Smile

Не, написала съм го на български като ТФ. Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 1 172
Днес за първи ден бях с Quatre Boucheron на Заг и една колежка веднага го позна. Не съм запозната с оригинала, но щом го разпознават значи имитацията си е екстра. Grinning

# 86
  • Мнения: 1 360
Имам един малко странен въпрос, купих си храна за коса на Гарние с аромат на банан, не мога да ви опиша колко много ми харесва и как искам постоянно да си мия косата, за да го усещам по-често, дали има парфюм с подобно ухание?
Имах преди години спрей за лесно разресване на коса с аромат на банан от Ейвън....Ейййй, съдрах се да им пиша, да го издирвам - под дърво и под камък - спряха го и край. Ухаеше точно на вкусен банан...И наистина се разресваше по - лесно с него косата. Ако откриете парфюм с аромат на банан и аз се интересувам. Simple Smile

П.П. Сетих се, че има аромати за добавяне в козметика:

https://domashna-kozmetika.com/bg/aromati/835--aromat-banan.html

И ГИЗА също имат такива:

http://giza-cosmetics.eu/product-category/%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82/

Simple Smile Следващата логична стъпка в парфюмната ми лудост сигурно ще е сама да започна да си "бъркам" парфюми... Simple Smile

# 87
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Днес за първи ден бях с Quatre Boucheron на Заг и една колежка веднага го позна. Не съм запозната с оригинала, но щом го разпознават значи имитацията си е екстра. Grinning
Били споделила номера,че нещо недовиждам 🙄 в списъка? Благодаря !

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
391 QU - QUATRE

# 89
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, the body shop имат една серия с банан, проверете дали имат тоалетна вода от нея или боди мист. Аз от тях си взех скраб за тяло с шеа и заради аромата после купих тоал. вода- 30 мл. е 17-18 лв., но не е много трайна и от тази гледна точка си е скъпичка.

Общи условия

Активация на акаунт