Сполучливи имитации на маркови парфюми - 27

  • 63 349
  • 734
  •   1
Отговори
# 615
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
magicjo, благодаря. Simple Smile

Днес съм се напръскала с Бушерон - Куатре и ми е едно много хубавко, свежо, флорално....Simple Smile))

# 616
  • Мнения: 204
Момичета, Армани Си на Рефан препоръчвате ли като шлейфов, траен и присъствен?

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За мен Omnia Crystalline също не е лек,напротив доста остър ми идва,аз не го харесвам,но на мен не ми допадат доста от породилите истерия парфюми с многобройните фенове.Христина,да Si на Рефан е много добър и близък до оригинала и доста траен,пробвай.

# 618
  • Мнения: 204
За мен Omnia Crystalline също не е лек,напротив доста остър ми идва,аз не го харесвам,но на мен не ми допадат доста от породилите истерия парфюми с многобройните фенове.Христина,да Si на Рефан е много добър и близък до оригинала и доста траен,пробвай.

Благодаря, Bright Crystal! За пореден път ми помогна. Simple Smile

# 619
  • Мнения: 294
Странно, че Омниа навсякъде е описан като силен и остър  аромат а на мен продавачката ми го препоръча за летен и свеж  парфюм за лятото.Предполагам, че се е объркала с това което ми е наляла.Даже ходих да ми досипе още капки, защото грам не го усещах и дори след капките продължава да е слаб и лек 🙄

# 620
  • Мнения: 1 485
Аз много харесвам на Булгари Омния Корал и Индиан Гарнет, даже днес ще ходя да си налея от Заг. За мен и двата са летни, не са тежки, а са свежи.
Сега съм на вълна She wood.

# 621
  • Мнения: 18 558
Омнията в никой случай не е силен и тежък. Нито една омния не е от видовете им. Точно за лятото е, универсален и лек,непретензиозен. Но е много,много траен оригинала. Това ми беше първия оригинален парфюм едно време та съм го запомнила. Толкова беше масов,че всички бяха порудяли по него. Половината ми съученички го имаха.
Не познавам имитации и не мога да сравня. От корала имах мостра на Парфен,от Аметиста също и двата ми бяха харесали. Особено Корала. Точно пролетни и свежи ги определям.

# 622
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Давайте сега свежи предложения--
препоръки:имитационни парфюми за по-топло време :
какво да ползваме за лятото....

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 14:30 от sesksta

# 623
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Днес съм се напръскала с Бушерон - Куатре и ми е едно много хубавко, свежо, флорално....Simple Smile))

Ей това. Кристалчето както винаги е права. Много добро, ароматно и трайно. Имитацията е на Заг.

# 624
  • София
  • Мнения: 3 839
Давайте сега свежи предложения--
препоръки:имитационни парфюми за по-топло време :
какво да ползваме за лятото....

Nomade, Quatre, She wood, Joy, Omnia Crystalline не знам има ли имитация...

# 625
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Просто съм изумена от познанията ви с ароматите 🙉
Помогнахте ми много.Аз в крайна сметка избрах Рефанскта имитация на Булгари Омниа, но въобще не го усещам , и околните не го усещат.Жената в магазина каза, че това е лек парфюм и няма как да се носи около мен.Вие какво мислите за него?

И ако можете да ми помогнете, търся нещо такова :
Нотки на круша, личи, сладък памук, синя слива и розов пипер са в началните акорди. Сърцето е жасмин, лотос, гардения и орхидеии. Базата се състои от кашмир, мускус, сандалово дърво, бял кехлибар и орлови нокти.  

Това, което описваш е  Esprit Life by Esprit EDT, но не знам дали има имитация. Моя приятелка ползва някаква Омния, лек и нелош ми е на мен, но не е съвсем мой аромат. Мисля, че от Заг зодиак го поръчва.

# 626
  • Мнения: 42
Благодаря,не съм ползвала досега на заг зодиак,предполагам от него ще се възползвам

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Днес съм се напръскала с Бушерон - Куатре и ми е едно много хубавко, свежо, флорално....Simple Smile))

Ей това. Кристалчето както винаги е права. Много добро, ароматно и трайно. Имитацията е на Заг.
Нали,:kissing_heart: също като оригинала е,при две изхабени бутилчета 3-то няма да си купя.Да спестим едни пари за някой по-желан парфюм.Stuck Out Tongue Winking Eye Между другото Nomade, Quatre, She wood, Joy, са перфектно направени на Заг,също оригинали не трябват.Друго много добро предложение е YSL Mon Paris на Ди Енд Пи,за  мен 1-1 с оригинала,ако има фенове в темата да пробват.Мисче сега се сетих за люляк,виж този парфюм-https://www.fragrantica.com/perfume/Trussardi/My-Name-18802.html,много женственост,много нещо мисля  е от твоите.Мога да ти предложа и други с люляк,но те са ниш и много трудно откриваеми.Друго лятно яко парфюмче е Лалето на Заг,също перфектна имитация.Добавям като много добра имитация също Elie Saab Le parfum на Гиза.

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 16:22 от Bright Crystal

# 628
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Оригиналът даже не знам как мирише, но имитацията е страхотна. А, щом ти казваш, че са 1:1, друго доказателство не ми трябва. Hug
Цял ден ми мирише на хубаво около мен, така че нищо повече не искам....освен да нямам работа де....Grin Stuck Out Tongue Winking Eye
Имам едни 10-15 мл. на Трусарди Моето име, наистина и той мирише хубаво и лятно.

# 629
  • Мнения: 435
А има ли разлика в трайността на наливните на Заг от "момчето" и тези от сайта им, където са само 50мл. и 100мл. ? Аз само от сайта съм поръчвала.

Общи условия

Активация на акаунт