PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 7/

  • 27 062
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 356
Разбира се, даже е задължително да потърси коментар от производителя и после да сподели.

# 271
  • Мнения: 15
Още на същата вечер се свързах по телефона с една учтива жена,като веднага ми предложи да смени продукта, като изпратя старият да видят къде е проблема. Като чета тука коментарите, ще излезе, че е с такава миризма странна наистина. Аз съм с много силно обоняние като на хрътка и тази миризма ми идва неприятна, но   все пак ще дам шанс на този продукт. Избелващия крем от серията Rose kiss ухае невероятно на роза❤️

# 272
  • Мнения: 15
Здравейте! Искам да споделя с вас, че ми изпратиха друг серум като веднага го намазах на ръката за проба.... Ами има разлика да ви кажа. Вече два часа как съм си намазала ръката и ми мирише наистина на приятно, докато другия си биеше на гранясало. Смятам, че не съм сгрешила🙃Весел празник на всички!

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 748
За много години, момичета!
Аз, като върл фен на марката, "хвърлям" по едно око на сайта дори и когато не съм приключила поредната опаковка. И вече се сдобих с нов продукт - Ръчно изработен сапун със закваска за кисело мляко.

https://www.phytocode.bg/produkti/kozmetika-za-lice-tqlo-seriq-l … RTgXFyZ8ZR84hX_cs

Годината започва добре! Очаквам още прекрасни нови продукти, PHYTOCODE!

# 274
  • Мнения: 1 095
Това е чудесна идея за нов продукт, хайде сега и твърди шампоан и балсам.

# 275
  • Мнения: 166
Аз влизам само да кажа, че не оставам без скраб маската им. Уникално добра е!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз не знаех за сапуна.
Преди празниците се заредих с всичко необходимо - поръчах един от комплектите, плюс допълнителни продукти. Така че скоро едва ли ще ми е нужно нещо, но следващият път ще го пробвам.
Също съм влюбена в маската - от първата употреба още.

# 277
  • София
  • Мнения: 4 878
Може ли линк към скраб-маската?

# 278
# 279
  • Мнения: 3 732
И на мен сапунът ми звучи интересно. Сигурно ще го пробвам по-нататък, когато си изразходвам блокчетата без сапун.

# 280
  • София
  • Мнения: 2 402
Момичета, има намаление на почти всичко на сайта на Фитокод Grinning

Някой пробвал ли е избелващия крем? Дали е ефективен срещу пигментни петна?

# 281
  • Мнения: 5 317
А някой с мнение за пробиотичните добавки?

# 282
  • София
  • Мнения: 3 859
Момичета, има намаление на почти всичко на сайта на Фитокод Grinning

Някой пробвал ли е избелващия крем? Дали е ефективен срещу пигментни петна?

Използвах една опаковка от избелващия крем, но нямам пигментни петна. Имаше леко изсветляване на кожата, но не е фрапантно. По принцип съм със смесена кожа и този крем ми идваше леко тежък, поради което го нанасях само вечер.

# 283
  • Мнения: 15
Използвам вече два месеца избелващия крем, но няма никакъв ефект. Не съм и очаквала да има, но хайде викам да му дам шанс.

# 284
  • Мнения: 22 867
И при моя позната нямаше ефект, аз така и не пробвах. С голямо желание купих няколко продукта, но явно не е моята козметика. Просто опитва човек, много индивидуално е.

Общи условия

Активация на акаунт