PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 7/

  • 27 019
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 699
Няма крем, който може да премахне вече появили се бръчки! Ако имаше такъв естетичните дерматолози и пластичните хирурзи нямаше да имат работа.
Противостареещият на Алтея Органикс. Може да не премахва финни линии напълно, но ги редуцира. Това, което не усетих, докато ползвах ЛВ серията на фитокод.
Този ли?
https://www.alteyaorganics.bg/shop/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D0% … B5-bio-damascena/

# 256
  • Мнения: 227
Няма крем, който може да премахне вече появили се бръчки! Ако имаше такъв естетичните дерматолози и пластичните хирурзи нямаше да имат работа.
Противостареещият на Алтея Органикс. Може да не премахва финни линии напълно, но ги редуцира. Това, което не усетих, докато ползвах ЛВ серията на фитокод.
Този ли?
https://www.alteyaorganics.bg/shop/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D0% … B5-bio-damascena/
Да.Околочния от серията също е добър в това отношение. Поне за мен и моята кожа.

# 257
  • София
  • Мнения: 546
Как да не ги обичаш Фитокод Heart
Скрит текст:


Идвам да докладвам за крема с невен. Консистенцията му е по-гъста от на предната формула и по-течна от най-ранната версия. За мен сега е просто идеален! Опаковката също е най-добрата Simple Smile
Като качества - познат, незаменим Heart Eyes Преди го използвах най-вече за тяло, сега покрай това постоянно миене на ръце, го използвам основно като крем за ръце. Справя се чудесно, кожата ми е мека и забравих за сухотата, не е мазен изобщо, попива веднага. Мъжът ми и той започна да го използва, че и много го харесва (а той мрази кремове за ръце). Съответно - кога го пуснаха, кога получавам вече втора опаковка Simple Smile
Някой беше питал дали е подходящ за лице. За моя син като беше малък използвах само него. Той имаше атопичен дерматит и се обриваше от всичко. С кремчето на Фитокод кожата му беше прекрасна. Конкретът от невен за мен се справя чудесно с всякакви кожни неразположения. Аз съм с реактивна кожа и съм доволна, че си имам пак любимия крем за туширането им при нужда Heart Hug

# 258
  • София
  • Мнения: 3 849
Аз изразходих моята опаковка от крема Невен и мога да споделя впечатленията си. Ползвах го около месец като междувременно съм употребявала и други кремове за ръце. Консистенцията е приятна и немазна, попива бързо. За дъщеря ми на 15 г. е идеален, но тя няма никакви специфични нужди. Моята кожа на ръцете е много суха, а сега с дезинфектантите и другите "екстри" е още по-зле, поради което ефекта от крема е много слаб.

# 259
  • Мнения: 134
Момичета, на 30 г съм и имам нужда от нов хидратиращ крем. Кожата ми през зимата е суха, а през лятото клони към нормална, склонна към акне. Смятате ли, че хидратиращия крем от LB серията би бил подходящ за мен? Досега не съм ползвала продуктите на PhytoCode.

# 260
  • Мнения: 2 290
Този крем е много добър,
а околоочният е направо страхотен!

# 261
  • София
  • Мнения: 2 401
Здравейте, някой знае ли дали и тази година ще има промоционални комплекти за Коледа?

# 262
  • Мнения: 2 723
Най-добре се свържете с тях и питайте.
Днес си получих поръчка, страхотни както винаги. Доставка над 60лв. безплатна, сега го видях, не знам от кога е.

# 263
  • Мнения: 310
Вече има налични коледни промо комплекти❤

# 264
  • Мнения: 15
Здравейте! Аз съм нова във форума и съм от тези, които повечето четът, отколкото пишат😊Случайно попаднах на темата за Phytocode и след като изчетах толкова супер лативи реших и аз да си поръчам нещичко. Спрях се на серума от LB серията и избелващия крем от серията Rose kiss. Днес получих така очакваната от мен пратка и с нетърпение я отворих и реших да видя първо серума. Изпомпах си на ръката и консистенцията е някак си много рядка и мирише на гранясало. Толкова съм разочарована и не вярвам такъв да е аромата на серума. Просто ужасно мирише. Веднага им писах и дано ми отговорят, защото не са малко пари все пак😡

# 265
  • Мнения: 3 719
Консистенцията е рядка, не е плътна като крем, но не би трябвало да мирише на гранясало.
Възможно е също, ако си свикнала със силно ароматизирана козметика, продукти без парфюм да ти миришат странно.

# 266
  • гр. София
  • Мнения: 4 763
Преди година взех LB Age defying Revitalizing Creme. Така се случи, че чак сега го отворих и започнах да ползвам. Знаех, че консистенцията е по-рядка и за мен не е проблем, но и на мен ми мирише странно, като на гранясало. Възможно ли е да е от престояването или така си ухае самия крем? Thinking

# 267
  • Мнения: 2 723
По странна миризма имат кремовете от серията LG, може да се дължи на някоя от съставките, нямат парфюм.
Забелязала съм, че че след размазване, може и на ръката да се пробва, миризмата се променя, става мека, неутрална.

# 268
  • София
  • Мнения: 1 355
Ползвам козметиката от години, почти от самото й създаване и категорично твърдя, че никога не съм имала подобен проблем. Даже скоро се възползвах от коледната промоция. Консистенцията на серума и околоочния гел е такава, както казвате "по-рядка", но това не е показател за ниско качество. Даже, напротив, ако сте ползвали продукти от набедените за луксозни марки, ще видите, че и там консистенцията е такава. По отношение на миризмата, Фитокод нямат силно изразена миризма, защото няма парфюми в съдържанието им. Аз също мисля, че ако досега сте ползвали "силно парфюмирана" козметика, което отдавна силно се отрича, тази може да Ви се стори блудкава или неприятно миришеща. Все пак дайте й шанс, няма да съжалявате. Това е един от малкото качествени продукти на нашия пазар.

# 269
  • Мнения: 3 719
На мен също ми харесват по-редки консистенции, защото позволяват нанасяне на повече продукти.
Нищо не пречи на съфорумката обаче да потърси коментар от фирмата, не е невъзможно наистина нещо да не е наред. В крайна сметка, ако миризмата е неприятна, и аз не бих ползвала. На мен не ми мирише гадно, затова допускам, че е възможно да има проблем с нейната опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт