PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 7/

  • 27 061
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 705
Здравейте. Майка ми от скоро има петна около очите и на челото. Какво е подходящо за нея?
Какви са петната, пигментни или други?

Ernestina, по питането за избелващия крем - мажи си го вечер без притеснения. Ако кожата ти се чувства добре така, няма причина да не го ползваш вечер.

# 241
  • Мнения: 227
Дребни бръчици може да се заличат евентуално с ретинол, с крем не.
Това мисля да опитам.

# 242
  • Мнения: X
dragon8, пигментни.

# 243
  • Мнения: 705
DivaOrhideq, в този случай може да се насочиш към крема за суха и нормална кожа от серията LB. Другият вариант е избелващият крем Rose Kiss. И двата имат активната съставка, която действа на пигментните петна. Може да пишеш през сайта или фейсбук страницата за тестери от двата, за да видите кой ще работи по-добре за майка ти. Добре е да ползва и слънцезащитен крем при излагане на слънце (вероятно вече ползва такъв). Прилагането вечер на масло, богато на каротеноиди, също помага, например масло от ракитник (облепиха, sea buckthorn) или шипка.

# 244
  • Мнения: X
dragon8, благодаря за подробния отговор! Ще им пиша за мостри. Не съм сигурна дали ползва слънцезащита.

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 748
Момичета, един мой любимец отново е наличен. Става дума за крема с невен.
https://www.phytocode.bg/drugi/krem-neven-detail
Аз лично съм много доволна!

# 246
  • София
  • Мнения: 3 859
Момичета, един мой любимец отново е наличен. Става дума за крема с невен.
https://www.phytocode.bg/drugi/krem-neven-detail
Аз лично съм много доволна!

Аз онзи ден направих поръчка и ги помолих да ми добавят и този крем. Не съм го ползвала, но от употребата на дезинфектанти ръцете ми не приличат на нищо, макар че ползвам крем, който досега винаги ми е помагал.
Надявам се, да остана доволна.

# 247
  • Мнения: 2 749
Крема преди го ползвах ударно,  даже бях  поръчвала до над 10 броя в поръчка , при което им станало интересно и ми се обадиха да ме питат за мен ли е или има и други и как ми действа.
Харесвах го много, после го спряха.

Сега виждам от темата, че пак има невен, ще го поръчам, благодаря

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Ейй супер за крема! Редовно го ползвах и бях доволна. Ноо доста са му вдигнали цената, преди не беше ли и 75 мл?

# 249
  • София
  • Мнения: 546
Много благодаря за информацията, любим и на мен Hug Веднага засилих поръчка Simple Smile
Много ме радва, че са го пуснали в безвъздушните опаковки!

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 748
Не помня колко милилитра беше крем невен преди, но струваше 5 лева. Гледах поръчките си и за толкова последно съм го вземала април 2017 година. Но сега опаковката е друга и това неминуемо се отразява на цената. А и нека не се заблуждаваме - всички стоки поскъпват и ако увеличат продуктите с които работиш нямаш избор. Предполагам това е причината.

# 251
  • Мнения: 307
Здравейте, има ли вече някой с отзиви от новия крем с невен? За лице със суха кожа дали е подходящ?

# 252
  • Мнения: 227
Няма крем, който може да премахне вече появили се бръчки! Ако имаше такъв естетичните дерматолози и пластичните хирурзи нямаше да имат работа.
Противостареещият на Алтея Органикс. Може да не премахва финни линии напълно, но ги редуцира. Това, което не усетих, докато ползвах ЛВ серията на фитокод.

# 253
  • София
  • Мнения: 2 061
На мен пък точно Алтея Органикс никак не ми понасят, така че всичко е до кожа.

# 254
  • Мнения: 227
На мен пък точно Алтея Органикс никак не ми понасят, така че всичко е до кожа.
Не съм казала, че ЛВ сериятана Фитокод не ми понася, напротив. Просто са за доста по-млада възрастова група, евентуално като превенция.

Общи условия

Активация на акаунт