PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 7/

  • 27 116
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 705
Още не съм ползвала маската и бих искала да попитам цялото съдържание ли смесвате с вода? И така нанасяте в продължение на няколко ползвания? Или действате по друг начин?
Насоки за ползване на маската:
https://www.phytocode.bg/blog/item/70-diy-probiotichnata-maska-phytocode
На мен една опаковка ми стига за два пъти, нанасям и по шията. Пазя си празна кутийка от старите и си смесвам в нея 1/2 от съдържанието с вода или друга течност. Последния път смесих с анти-акне флуида Rose Kiss, страхотна консистенция се получи. Много по-удобно се нанасяше, отколкото само с вода. Пробвай различни варианти, за да намериш своя.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 062
Те миналата седмица май бяха на изложението в Берлин, на което спечелиха наградата за околоочния крем, та вероятно не са били на линия.

# 62
  • Мнения: 4 418
Напълно е възможно. На мен къде-къде по-големи фирми не са ми отговаряли, а се съмнявам момичетата от Фитокод да имат специален отдел "Връзка с клиенти",  така че давайте им време да реагират на съобщенията.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Някой пробва ли вече новите шампоан и балсам?
Подготвям поръчка и се чудя дали да не ги пъхна в кошницата и тях.

# 64
  • София
  • Мнения: 9 530
Искам да похваля изключително бързото обслужване от онлайн магазина! bouquet bouquet bowuu
Поръчах със съботното ми кафе. В понеделник кремчетата вече бяха при мен! Flutter Hug
Поръчах нощен и дневен крем от Роуз кис серията.
Много доволна от нощния крем на първо четене!
Дневният защитен съм го оставила за по-нататък. С помпичка е. Flutter

# 65
  • Мнения: 2 361
Здравейте,мога ли да използвам Ред Аут като нощен крем?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Здравейте,мога ли да използвам Ред Аут като нощен крем?

На мен най-много ми харесва именно като нощна грижа.

# 67
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 426
И аз така го ползвам.

# 68
  • Мнения: 277
Момичета, взех си почистващия  флуид RED OUT, пише че е без отмиване, но някъде бях чела и ми е отанало в паметта, че  го използват като измиващ гел, или се бъркам,...... Thinking

# 69
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Не, точно като тоник/лосион си се ползва, не се отмива.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
Здравейте,мога ли да използвам Ред Аут като нощен крем?

На мен най-много ми харесва именно като нощна грижа.

А за каква кожа е подходящ? И какво е действието върху кожата - хидратиращо, подхранващо, избистрящо тена?

# 71
  • При децата ми
  • Мнения: 6 098
Моята кожа е суха, и на мен лосиона ми действаше повече от добре! Аз почиствах кожата на лицето с памучен тампон вечер, и усещането беше за чиста и свежа кожа. Премахвала съм и грим с него - доста добре се справя.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Линията е лансирана за чувствителна кожа, склонна към зачервявания. Моята е такава, плюс комбинирана към мазна.

Цитат
И какво е действието върху кожата - хидратиращо, подхранващо, избистрящо тена?

При мен и трите. Събуждам се с невероятно меко лице, със съвсем леко омазняване в Т-зоната, но нищо фатално, а и това ми се случва с абсолютно всеки крем, който ползвам нощем.

# 73
  • Мнения: 1 223
Напълно е възможно. На мен къде-къде по-големи фирми не са ми отговаряли, а се съмнявам момичетата от Фитокод да имат специален отдел "Връзка с клиенти",  така че давайте им време да реагират на съобщенията.
Всъщност Фитокод, фирма от 2 (две) жени се нуждае от сериозна критика. Все пак ползват услугата call center, и трябва 24/7 да телепортират безплатни тестери и супер обслужване.

# 74
  • Мнения: 1 095
Аз в интерес на истината не се сещам коя друга подобна козметика на тази цена има тестери изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт