Джулай Морнинг!

  • 3 202
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Вие посрещали ли сте Джулай Морнинг с едноименната песен на морския бряг, подпийнали и влюбени?
Много пъти  Grinning Липсва ми  Rolling Eyes
Миналата година точно за Джулай тръгнах да раждам  Laughing

# 16
  • Мнения: 755
Не не съм за съжаление  Sad , а така бих искала ... Wink

# 17
  • Мнения: 412
...на всякакви места съм посрещала Джулая  Party този път...зпочваме с приятни софийски гръмотевици и къпането в пътечката на изгряващото слънце вероятно ще заменим с нощна разходка под дъжда  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 212
Eee, пусни и на нас да слушаме деееееее  Hug

Заповядайте
  Heart Eyes

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Изпревари ме, Естер! Laughing
Поздравявам ви!

# 20
  • Мнения: 113
аз не мога да го сваля от там  Cry

# 21
  • Мнения: 2 212
Пробвай от тук

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Естер, тенк ю Heart Eyes.
Пък аз го слушах и от двете, нека ви Grinning
Върви да си лягаш, караконджул такъв

# 23
  • Мнения: 2 212
Естер, тенк ю Heart Eyes.
Пък аз го слушах и от двете, нека ви Grinning
Върви да си лягаш, караконджул такъв

Това за мен ли беше  Mr. Green

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И за двете. Ама ти си по-млада, имаш и други задачи  loveuuu

# 25
  • Мнения: 4 390
Мда. Няколко пъти. Grinning
Отдавна беше...

# 26
  • Мнения: 3 405
Нищо вече не е същото!
Поздравявам ви с изгрева на юлското слънце.
Мир и любов Peace
Китари, огън и Джулай Морнинг Peace
Дори да не сме на плажа всичко е в сърцата ни Heart Eyes

Ето ви една интерпретация на идеята:
“Дошли на Джулай с касетофоните с музика, без да знаят дори текстовете на песните, абе дечица Джулай се прави в огньове, китари и бира!” Този съвет получаваме още по пътя си към Морската градина в Бургас от подпийнал стар хипар, които твърди, че сме му ясни и че по време на неговата младост Джулай Морнинг е бил повод да се съберат на плажа младите хора, за да говорят свободно за музиката, която им е била забранена, за песните, които пеят, за свободната любов и да протестират срещу управлението на страната, нелегално. “ Сега на плажа се събират в пъти повече хора, но оригиналната идея е отдавна забравена” продължава той. Ние обаче не носим касетофони и не отиваме за пъври път да посрещнем юлското слънце. Ние знаем, че кофти отговорът на въпроса “Ще ходиш ли довечера на Джулай” е “ Може и да мина по някое време”, защото Джулай Морнинг не е повод за внасяне на нотка разнообразие в нечий нощен живот. Джулай Морнинг не е “ таковата, дето сутинта посрещаш изгрева на плажа” и не е за хора, които имат във фонотеката си две песни на Металика и една на Скорпиънс, а уникално изживаване, което започва със залеза на слънцето предния ден и разходката прелюдия по пътя към плажа."

Цялата статия е тук (последната):  http://partyara.blogspot.com/2005_07_01_partyara_archive.html

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 07:12 от Анджелина

# 27
  • Мнения: 1 052
Ester, мнооооооооооого ти благодаря, така приятно ми стана. Сега пак ще я пусна и ще събудя мъжа и съседите!!!!!!!!!!!

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не случайно на тази дата се оженихме преди 5 години!

Черпя ви виртуално  beer3 beer3

# 29
  • Мнения: 113
  bouquet Страхотна си, благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт