eBay – 99

  • 38 928
  • 676
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А този мейл фигурира ли и като съобщение в акаунта на човека в eBay?

# 136
  • София
  • Мнения: 1 832
А този мейл фигурира ли и като съобщение в акаунта на човека в eBay?
Има го, като съобщение в акаунта в eBay, както и имейл на електронната поща.

Може ли някой да ми даде линк към чата на eBay? Благодаря!

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 10:09 от bubanka

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А този мейл фигурира ли и като съобщение в акаунта на човека в eBay?
Има го, като съобщение в акаунта в eBay, както и имейл на електронната поща.

Значи си е автентично.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 832
Ето и част от съобщението, което било изчезнало от профила, без да е трито.
Скрит текст:
 

Скрит текст:

Скрит текст:

Сигурно този файл за автоматично плащане би могъл да се изтегли и ако човекът си влезе в профилът в eBay и после може би настройки, а не през линк? И не би ли трябвало това да е задължително за всички продавачи? Освен това нейната месечна фактура се плаща автоматично. Писала на eBay, но няма ясен отговор. Прикачила е и трите снимки в питането си.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 10:09 от bubanka

# 139
  • Мнения: 3 729
Не става дума за файл, а за активиране на автоматично плащане. Грешно сте разбрали "to have something on file" - означава да имаш нещо отбелязано в архивите/документацията, а не да теглиш файл от някъде.

Моят акаунт не е фирмен, но когато активирах автоматичното плащане, беше от настройките в seller account - payment methods for seller fees.

Можете да се свържете и с чата в английската версия, ако има нужда от помощ с активирането.

# 140
  • Мнения: 2 070
Здравейте. Моля за съвет.
Получих детско яке От обявата не се виждат забележките, но ръкавите са много изтрити, дори и малко отпред. Става само за игра по улицата. Чак днес го получих, търгът е приключил на 13 юни. Струва 5 паунда общо.
Имам много покупки, не съм пускала диспути, но това ме разочарова и ядоса.
Има ли смисъл да се занимавам, само отрицателна ли да пиша?
Какво бихте направили?

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ами, честно казано, аз дори негативна оценка не бих поставила, защото якето е маркирано като "ползвано". Не знам, при това положение, как очаквате да е без забележки.
Сега, ако си питала на лични продавача и той е отрекъл якето да има каквито и да било дефекти, това вече може да се счита за подвеждане от негова страна. Но иначе – не виждам повод да го наречем некоректен.

# 142
  • Мнения: 5 255
Здравейте. Моля за съвет.
Получих детско яке
........
Има ли смисъл да се занимавам, само отрицателна ли да пиша?
Какво бихте направили?
Факт е, че продавача не е описал да има видими дефектни, а само че е употребявано. На снимките също не личат такива.
Какво да направиш в този случай решаваш ти, а не другите. Ти си дала пари, а не другите. Предвид, че питаш е ясно какво искаш.
Отваряш кейс и каквото стане. Все пак нищо не губиш.

# 143
  • Мнения: 2 070
В крайна сметка имам Рифънд.
Пуснах диспут в Ибей със снимки. Тя ми пише, че не била изпратила такова яке, било immaculate.
Ако се беше извинила нямаше да стигна до връщане, но тя пък нахална.
Якето е дебело, явно такива лъскави лесно се изтриват, но дори и без пари в такова състояние не бих го взела.

И да не е само оплакване: имам и яке на Reebok, пак детско, но без забележки и ще се носи и на градина.
Получих и стол за кола Cybex X-fix. https://www.ebay.co.uk/itm/Cybex-Solution-X-Fix-Group-2-3-Isofix … 57872.m2749.l2649
На много добра цена. Предното е Maxi Cosi, сега реших да сменя. Flushed

# 144
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Получих нещо,което не е същото.Споразумяхме се с германчето да го върна.Бихте ли ми казали куриерска фирма с която да може да се проследи номера до там,а не като напусне Бг да му изгубя дирите

# 145
  • Мнения: 1 459
DPD/Speedy/, те май са най-изгодни като цени.

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
На БГ-Пощи тракингът не работи ли до Германия?

# 147
  • Мнения: 1 459
Сигурно имат, но в зависимост от теглото на пратката може да се окаже по-изгодно, а и по-сигурно, с куриер като DPD..

# 148
  • София
  • Мнения: 1 832
Благодаря за всички за помощта. Свързах се с eBay. Съобщението си е от тях. Активирано е автоматично плащане.

# 149
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
4.800кг е пратката.Цената е 30лв по спиди.Устройва ме,обаче сигурно ли е,че като напусне Бг ще може да се проследи номера.Не са малко парите на пратката и ако изгоря и с пратка и с парите..ще е купон 😁

Общи условия

Активация на акаунт