eBay – 99

  • 38 917
  • 676
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 896
Поръчах си стока от ибей, виждам че е пратена, но няма номер за проследяване, нищо. Проблема е че адреса в ибей не ми е пълен и мяма да ми пратят известие в пощата.  Как да разбера кога е дошла поръчката.

# 226
  • Мнения: 11 004
Здравейте,
Как мога да си променя името и фамилното име в Registration Information на eBay профила?

# 227
  • Мнения: 5 253
Поръчах си стока от ибей, виждам че е пратена, но няма номер за проследяване, нищо. Проблема е че адреса в ибей не ми е пълен и мяма да ми пратят известие в пощата.  Как да разбера кога е дошла поръчката.
От БГ Пощи ще ти пратят SMS, ако телефонният номер е верен.

# 228
  • Мнения: 896
На последните 2 пратки не беше написан

# 229
  • Мнения: 19 015
А защо не ти е пълен адресът?
Ако не получиш известие, единствения вариант е да проверяваш в пощенския клон...

# 230
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Поръчах си стока от ибей, виждам че е пратена, но няма номер за проследяване, нищо. Проблема е че адреса в ибей не ми е пълен и мяма да ми пратят известие в пощата.  Как да разбера кога е дошла поръчката.
Пишете на продавача да ви даде номера

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Не е задължително да има номер за проследяване.

# 232
  • Мнения: 1 457
Поръчах си стока от ибей, виждам че е пратена, но няма номер за проследяване, нищо. Проблема е че адреса в ибей не ми е пълен и мяма да ми пратят известие в пощата.  Как да разбера кога е дошла поръчката.

От кой eBay? Последната ми поръчка от английския eBay ми я донесе куриер на Интерлогисника..

# 233
  • Мнения: 896
А защо не ти е пълен адресът?
Ако не получиш известие, единствения вариант е да проверяваш в пощенския клон...
Така го бях направила защото от пощата си слагат къде им падне известието, бях го намерила веднъж във входа, някой го бе закачил на таблото. И след като махнах адреса винаги звъняха. Не бях поръчвала от 2 години и миналия месец и двете пратки само две имена и имеил.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 21:25 от vanqivanova

# 234
  • София
  • Мнения: 9 920
От кога само кликване за начин на плащане -  PayPal /в британския/ - те пуска и финализира, без да влизаш в сайта на ПейПал? Не помня кога последно пазарувах и с какъв метод.
В Айхерб минавам няколко стъпки докато платя с PayPal  
Скрит текст:
Sold by karabars-uk ( 109633 )
Order number: 01-03940-84596
Processed by PayPal
Даже и някакъв ваучер за 5 лири ми се появи и ми приспадна.

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 23:52 от Starrydream

# 235
  • Мнения: 1 457
Имат опция за запазване на информация за Пейпал акаунт и при следващи плащания не се налага влизане в акаунта отново, сигурно това е станало при последното плащане. Може да се махне разбира се.

# 236
  • Мнения: 212
Здравейте! Дали в момента има някакви активни кодове за намаления?

# 237
  • Мнения: 5 253
Здравейте! Дали в момента има някакви активни кодове за намаления?
Рядко има. Ако има такъв, който и при теб ще работи, би трябвало да са ти пратили имейл или поне в съобщенията в профилът ти.

# 238
  • Мнения: 212
Здравейте! Дали в момента има някакви активни кодове за намаления?
Рядко има. Ако има такъв, който и при теб ще работи, би трябвало да са ти пратили имейл или поне в съобщенията в профилът ти.

Миналия месец имаше, на мейл ми беше пуснат, да, така е - рядко е, но реших да питам Simple Smile

# 239
  • Мнения: 4 966
Здравейте,
За пръв път поръчвам нещо от ибей, което трябваше да пристигне до 8 октомври, но все още го няма. Писах на продавача за малко съдействие, онзи се държи много арогантно и последно ми каза, че проверил тракинг номера и според роял мейлс пратката била пристигнала, получена и подписана. Такова нещо няма. Как да си разбера тракинг номера? Въобще какво да правя, защото почва да ме дразни този продавач.

Общи условия

Активация на акаунт