Математически турнири 1-4 клас. Тема №54

  • 80 588
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 159
Здравейте, дали имате линк със заввление и декларация за Питагор на 13.04? Благодаря
Тази е от МГ Плевен:
http://www.pleven-mg.com/images/templates/dd_speedtruck_109/imag … em/deklaraciq.pdf

# 46
  • Мнения: 2 313
D2018, аз не се надявам за националния кръг, просто ми е интересно дали има някакъв шанс. И от резултата със много доволна, при положение че никой не се занимава с нея допълнително. Ще видим днес какво ще направи на Математика без граници. От там има бронзов медал на зимния кръг.

# 47
  • Мнения: 2 352
ЕК - резултати 122 ОУ - София
Защо да са малко участниците? Миналата година имаше училища домакини, а сега състезанието се провежда на повече места.
Може и това, че вече ги няма многото деца от едно и също училище да създава у мен подобно впечатление. Ще стане ясно, когато излязат статистиките.

# 48
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Преди малко ми се обади щерката, казали им точките от Кенгуруто. По-малко са от колкото ние вкъщи ги бяхме изкарали. Има 69 точки. Но пък е с най-добрия резултат от третокласниците в училището (а те хич не бха малко). Ще видим ако излезнат някакви обобщени резултати от града там как се движи.

# 49
  • София
  • Мнения: 7 277
Can Can,  3 са общо деца с над 80 до 100?

Също смятам, че в Питагор е логично децата да имат повече точки и затова се интересувам за сравнение.
Сега и ако някой се включи със статистика за СС.

СС - 8 деца с над 80 точки, от които 2 са с над 90 т. (1 клас)

# 50
  • София
  • Мнения: 5 952
А втори клас в тези у-ща , имате ли наблюдение? Колко общо деца, колко от тях с над 60 и над 80т.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 277
А втори клас в тези у-ща , имате ли наблюдение? Колко общо деца, колко от тях с над 60 и над 80т.
За СС нямам, Yangdze. Само за 1 клас.

# 52
  • Мнения: 15
Здравейте! Някой има ли резултатите от ЕК в Русе? Интересува ме 4 клас Simple Smile Изнесени са в МГ, но не съм от Русе , а и няма кой да изпратя да ми ги снима..

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 996
На мен ми чудно защо ви е да бутате деца с под 90т да се явят на националния кръг на ЕК. Там са още по-трудни задачите.

# 54
  • Мнения: 511
....( всъщност знаете ли колко деца има в Питагор, 1ви и 2 ри клас с над 60 точки, за да се сравни наистина?)
За 2 клас - от 24 явили се, 14 деца са с над 60 точки, най-висок резултат 86 точки  - 1 дете.

# 55
  • Мнения: 4 017
За четвърти клас сигурно само постигналите 100 и 95 точки ще бъдат допуснати до следващия кръг.

# 56
  • Мнения: 4 250
Пише с до 10  точки от максималният резултат.От 90 нагоре

# 57
  • Мнения: 21 455
Зависи.
Окончателно решение за броя на участниците, допуснати до националния кръг на националното математическо състезание „Европейско кенгуру“, се взема от националната комисия, която може да променя посочените граници в зависимост от конкретните случаи (промените касаят струпвания на голям брой ученици с един и същ резултат или при липса на достатъчно участници за националния кръг).

# 58
  • Мнения: 2 313
Моята дъщеря категорично няма шанс за националния кръг, поне на 14 място е в областта. Не се и натискам де. Без подготовка толкова 🙂

# 59
  • Мнения: 4 017
Аз националния кръг много не го харесвам, заради СГ. Преди две години детето бе допуснато, но не отиде. Миналата година ходи. Сега ще решим, ако я поканят.

Общи условия

Активация на акаунт