С какво ви дразнят свекървите - тема 108

  • 37 093
  • 795
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 249
Аз за разлика от други изказвам предположение. Не заключение, разликата е основна. Авторката не е уточнила, така, че всяка теория е с еднакви възможности за реална
Скрит текст:
Първо да кажа , че за 30 г. ( омъжих се на 19 ...ама , че съм глупава патка ) нито един път не съм и повишила  тон камо ли да съм и вдигала скандал. И май това е била огромната ми грешка . За тези години  Неговата Мама е била на пиедестал ( особено когато вкара в действие сълзите ) . С  родителите ми имаме  вила на 70 км. от София . Бях на  16 години , когато едно лято  отидох за първи път там . Влюбих се в ММ и както казваше една баба " ти взе свещта на селото " прибрах го в София и до ден днешен е любовта на живота ми Heart  но......свекито е дявола в живота ми Imp През всичките тези години когато сме ходили събота и неделя дори и отпуските сме приспивали  в нейната къща ( ако аз  си позволявах  да спя в моята  вила ставаше война -цупене , сръдни и сълзи )
Сега очаквам да кажеш, че не става ясно колко точно са "всичките тези години"  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз за разлика от други изказвам предположение. Не заключение, разликата е основна. Авторката не е уточнила, така, че всяка теория е с еднакви възможности за реална
Скрит текст:
Първо да кажа , че за 30 г. ( омъжих се на 19 ...ама , че съм глупава патка ) нито един път не съм и повишила  тон камо ли да съм и вдигала скандал. И май това е била огромната ми грешка . За тези години  Неговата Мама е била на пиедестал ( особено когато вкара в действие сълзите ) . С  родителите ми имаме  вила на 70 км. от София . Бях на  16 години , когато едно лято  отидох за първи път там . Влюбих се в ММ и както казваше една баба " ти взе свещта на селото " прибрах го в София и до ден днешен е любовта на живота ми Heart  но......свекито е дявола в живота ми Imp През всичките тези години когато сме ходили събота и неделя дори и отпуските сме приспивали  в нейната къща ( ако аз  си позволявах  да спя в моята  вила ставаше война -цупене , сръдни и сълзи )
Сега очаквам да кажеш, че не става ясно колко точно са "всичките тези години"  Joy

Стига и ти- Ма ко седи високо над подробностите. Mr. Green
За нея е важен "казуса", който се върти във фантазията ѝ и предположенията пак базирани на фантазията.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Тука някой реални истории пише ли вече?

# 48
  • Мнения: 5 616
Не, защото рискува да го нахейтят. Но пък темата стана идеална за тролене.

# 49
  • Ботевград
  • Мнения: 22
Еми... Аз мойта свекърва много си я обичам, защото е на 120 км от нас и почти не се виждаме.

# 50
  • Мнения: 5 366
Чакам развръзката със свекървата с хранителните продукти в промишлени количества.

# 51
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
lolita1213, едната от бабите ми беше такава - ако нямах бузки (яко надути) и месце (да се тресе всичко по мене), значи нещо ми има. Стигали сме до ситуации, които иначе биха били комични, ама граничеха с трагични. Съгласна съм с HAPPY, най-добрата тактика е работа с детето по въпроса.
Иначе го приеми така - веднъж да се прибереш, ще оправиш нещата. Важното е да не се тормозиш излишно сега и да се възстановиш бързо (каквото и да ти е, дано приключи добре).

# 52
  • София
  • Мнения: 282
Здравейте момичета , едвам ви изчетох .
Искам да приемете едно ОГРОМНО ИЗВИНЕНИЕ от мен !
Всичко което съм написала тук е ИСТИНА .
Всичко което се  " изровили " в други публикации е  цитирам - "забавление "  (  според нея )  на моята сестра .
Тя използва профила ми когато реши ( може да изровите - на 49 год. не ми трябват стикита от Лидл ) , аз използвам нейния в Замунда , за  да си тегля филми . Ако не бях прочела какво сте писали , никога нямаше да се сетя да ровя в предишните ми публикации . За което ви благодаря и още веднъж се извинявам .Blush
Силно се надявам да ми повярвате , защото тук открих ценни съвети и  бих искала  да продължа в тази тема без да съм опетнена като поредната лъжкиня в  бг.мама ! ( много мъчно ми стана като цитирали  другите публикации и сте ме нападали ) Cry
Още веднъж извинявайте от мое и от името на сестра ми ( въпреки ,че тя се смее като я нахоках и ме пита - какво пък толкова е станало ...беше ми скучно и се забавлявах )

# 53
  • Мнения: 14 966
Остави извиненията, ами кажи какво стана .
Мъжът ти разбра ли за култовите реплики на свеката за орлите ?
Аз лично съм любопитна дали ще съумееш да се противопоставиш ефективно, а не- импулсивно.
Според мен е време за осъзнаване на естеството на недоволството двустранно.
А, какво двустранно- тук имаме и мъж в картинката.
Значи тристранно.

# 54
  • Мнения: 25 600
Тц, тц, тц... Сигурна бях, че ще е сестра ти. Или някоя приятелка.
Сефте.  Laughing
Гледането на турски сериали не прощава...

# 55
  • София
  • Мнения: 282
Остави извиненията, ами кажи какво стана .
Мъжът ти разбра ли за култовите реплики на свеката за орлите ?
Аз лично съм любопитна дали ще съумееш да се противопоставиш ефективно, а не- импулсивно.
Според мен е време за осъзнаване на естеството на недоволството двустранно.
А, какво двустранно- тук имаме и мъж в картинката.
Значи тристранно.
Мъжът ми е цяла седмица в Стара Загора командировка . Очаквам го днес да се прибере и утре вече да вървим при мамаша . Не исках по тел. да го информирам за соколите . Искам да го гледам в очите , за да видя реакция някаква .

# 56
  • София
  • Мнения: 282
Тц, тц, тц... Сигурна бях, че ще е сестра ти. Или някоя приятелка.
Сефте.  Laughing
Гледането на турски сериали не прощава...
Ами на мен ми е сефте и съжалявам ,че не вярваш .

# 57
  • Мнения: 14 966
А дробчета купи ли  Blush

То какво да го гледаш него в очите. Ако не му знаеш реакциите за 30 години, няма кой.
Аз, ако още ме държи, както ти беше вчера едно такова... приповдигнато...Rolling Eyes,
бих попитала мамашата, в негово присъствие, какво е имала предвид, без да го информирам предварително Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 282
Нищо не съм купила , този път няма и да разреша да се купи ....няма да казвам изобщо ,че е поръчала . Утре както казваш направо пред нея ще се говори . Утре отивам на война Grinning

# 59
  • Мнения: 14 966
Ама невинно така я попитай откога е оринтолог и знае един орел колко орлици може да смени Joy

Общи условия

Активация на акаунт