Ние бяхме вече на море...и там беше....

  • 27 069
  • 164
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 878
Хм, много хубава темичка, ние ще ходим отново тук местенцето е ново и чисто, има място за коли в двора и не катериш етажите като луд след плажа защото има асансьор, а най хубавото за условията които предлага са цените - 25 лева в натоварения сезон. Има басейн предвиден и за най малките ако мама и тати ги домързи да слязат до плажа  Mr. Green Самото Приморско похвално се развива - направиха си Аква парк, големите хотели дават свободен достъп до детските си площадки, кафенета и заведения и ии ...........................абе на мен там страшно ми допада (под секрет там именно се запознахме и с настоящия ми мъж  Blush)


За кой хотел говориш?


За хотел Соле - да, ох нямам търпение да се топна отново в слънчевото ни морееееее  Hug

# 106
  • Мнения: 3 211
Ние бяхме в  Ахтопол и плажът беше страхотна мръсотия-не можеш да стъпиш-камъни,миди,краката ти се нараняват.Бяхме там на плаж само 2 дни , а след това ходехме  на плаж  Силистар--страхотен е ,само ,че се ходи само с кола.Намира се на 10  км след Синеморец-вляво, минава се през малка горичка.Това е може би  най-хубавият плаж на бълг.черноморие.  Кристално  чиста вода  и  страхотен  пъсък. За деца е много хубаво,защото  е плитко  доста навътре . Невероятно чиста вода.Ако ходите натам- отбийте се- няма да съжалявате! newsm10
И моите мнение е, че това е най-прекрасния плаж в България. Не съм ходила от 6-7години, но явно нещата не са се променили. Неслучайно много известни имат вили в Синеморец. Аз като ходил селото беше много далеч от курорт, но плажовете Силистар и Бутамята бяха приказни, като картичка от Карибите.
За съжаление ни е много далеч, ще ходим по-близо, в Бяла, на х-л, от 15 до 20 август, като се върна ще пиша как е било.

# 107
  • София
  • Мнения: 10 021
...Практически се ползва само от немските дечица, защото какичките говорят САМО на немски, пеят се немски песнички и така българчетата нямаха от една страна желание, от друга възможност да се включат. Но явно по всички хотели е така - всичко пише на немски - ВСИЧКО

специално детския кът към Долфин-а е спонсориран и е под егидата на ТУИ. Аниматорите не са на заплата към х-ла, а изцяло са спуснати от Германия и ТУИ, затова всичко е на немски. Децата от Долфин-а, могат да ползват детския кът в х-л Долфин Марина, където има анимация на Бг, но самият кът не е толкоз хубав, както този в Долфин-а.

ДиВА, ако имам възможност за почивка през юли или нач. на август с удоволствие ще ида в Албена.
В момента избирам м/и Сириус и Магнолия1 и 2  newsm78

Шани, ако не е тайна за кой период мислиш и ако избереш Сириус имаш ли някакви "връзки". Питам, защото 3 седмици правих безуспешни опити да се вредим за 5,6 нощувки там и директно с хотела и чрез агенция и все пълен и препълнен. Последно ми казаха: места евентуално след 2 септември. Останах с впечатлението, че е доста сложно да се си запазиш места Sad, а пък имах голямо желание за там. Успех!

# 108
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лана - искам края на август.
Но май няма да ме огрее и за тогава..., нещо много лични и бизнес проблеми излязоха.  Confused
Инак звънкам в х-ла и моля да ми запишат желанието за резервация. Но това го сторих някъде към 20 юли. После седя и чакам, кой ще ми потвърди....
За сега все още си чакам...

# 109
  • София
  • Мнения: 10 021
Аха, мерси!
И аз така правих, ама нямах особен резултат със Сириус. Ако отидете ще чакам отзиви! Успех и бързо разрешаване на проблемите!

# 110
  • Мнения: 5 539
За това пък ходихме на плажа на къмпинг Смокиня,беше прекрасен.

прекрасен ако изключим свободно тичащите кучета по плажа, които са повече от децата там. пък и морското дъно не е особено чисто. аз лично на няколко пъти извадих стъкла от счупени бутилки и парчета от порцеланови чинии
Когато ходихме ,нямаше повече от 2-3 кучета на целия плаж от Каваците до Смокиня.Водата беше кристално чиста.
Потвърждавам. Вчера бяхме на плаж на Каваците, а онзи ден на Смокиня. На Каваци плажът беше малко мръсен, но в Смокиня направо се влюбих Hug Водата е бистра, плитко е, децата си умряха от кеф Mr. Green Кучета не видях въобще.
Ех, защо нямахме една каравана... Whistling

# 111
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние бяхме на Приморско, на станция..Плажът беше хубав, но не съвсем чист, имаше огромни кръвожадни комари, а ако не си платиш чадър и шезлонг, си обречен на безрадостното припичане някъде на задните редици. Като цяло не мисля да повторя почивката си там и определено съм съм ориентирала някъде в гръцко за догодина.

# 112
  • Мнения: 208
Върнахме се от Слънчев бряг и останахме много разочаровани. Хотелът ни ( х-л Дюн) като цяло беше луксозен, но някак си обстановката беше подтискаща и персонала се държеше много непрофесионално и надменно. Ние щото не сме ВИП и обслужването за нас не беше на ниво. Аман от ВИП! Вече ми се повръща като чуя тази дума. Но ние не позволихме да ни третират като кучета, все пак плащаме същите пари за да стоим в хотела и и заслужаваме същото отношение. Мъжът ми се позволи да вдигне тон на много уважаваните господа и те се спогледаха с бодигардовете си, но си млъкнаха. Абе хора, как живеете в тая държава? Как търпите такова унизително отношение? Жал ми е много за хората в България. Съжалявам, 4е се отвлякох, но просто съм бясна.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 895
И  ние се върнахме от морето... жалко. Бяхме в хотел "Рубин" в Сейнт Елиас. Много сме доволни. Като цяло хотела има нужда от една боя, но все пак стаята беше голяма и хубава. Сменяха ни чаршафите всеки ден (веднъж само пропуснаха), работеите там бяха мили и любезни. Само на обяд в стола ставаше пълна лудница и малко се поизложиха с храната (това обаче не ми попречи да се върна с 3 кг отгоре). Гадните немци сутрин (или по-скоро прсз нощта) си оставяха хавлиите и си запзваха най-хубавите шезлонги, но аз все пак бях предупредена от форума и ние се включихме още на втория ден.
Хубаво беше... пак бих отишла. Но ще пробвам някой от другите хотели...

А най-хубавото беше, че е пълно с българи!

# 114
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз вече писах в темата за Созопол. С две думи- разочарована съм.

# 115
  • Мнения: 781
В Ахтопол бяхме за седмица на бунгала , изкарахме си страхотно, много съм доволна. Единственото което не ми се хареса беше, че на плажа имаше страшно много народ и като отидеш към 10, 11 часа и местенце няма.

# 116
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Цветулка,
Напълно те разбирам и ти съчувствам. И ние преди седмица се завърнахме от този "оазис" на кича, скъпотията, евъргрийните от преди 30 години и отвратителното обслужване.
Отидохме там, защото не нях ходила от 5-6 години там и не предполагах, че е такава отврат.
Хотелът ни беше 3 звезди, нищо особено, но приличен. Пишейки последното изречение си задавам въпроса: "всъщност, какво точно му беше "приличното"?".
1.Стаята ни беше над ресторанта от който всяка вечер певица се упражняваше с Патешкия танц и други подобни хитове от времето когато съм била момчешки блян в очите на баща ми.
2. Чаршафите ни бяха сменени 1 път за 8 дни и то след 2 направени запитвания от моя страна кога ще бъдат сменени.
3. Няма да изпадам в подробности за петното, което намерих върху една от възглавниците и за обясненията на камериерката, че видиш ли - имали абитуриенти и от тях било.... Sick

Достъпът до комплекса с кола беше невъзможен, веднъж паркирали в комплекса не можехме да излезнем с колата, защото ни трябвала специална чип карта за бариерата (според полицията), а според хотела - нямало нужда от такава карта и да сме се били оправяли с полицаите... Shocked.
Навсякъде из комплекса се препъвахме в сергии с хавлии, гащи, сутиени, чанти Гучи и Прада, часовници, боклуци... Също така можахме да видим - цигани с мечка, както и такива без мечка... алоу, Бриджит Бардо, да се намеси. Close
И насред всичко това един след друг се нижат лъскавите хотели на мутри екс и настоящи комуняги, в които почива негово величество Джон/Ханс за 10 евро ол инклузив, яде beans on toast /боб върху филия/, бургери и пици и се кефи за жълти стотинки.
Ние, откачените, заблудени БГ граждани, объркали се да посетят този елитен комплекс плащаме 100 лева за нощувка, 10 лв. за паркинг на ден, но за сметка на това не ни пускат да влизаме и излизаме от комплекса. Може би ги е страх да не избягаме. И с право. Защото аз лично не само в Слънчев Бряг, а където и да е по БГ Черноморието няма да стъпя. Защото там властват мутрите, чалгата, кича и още поне 100 години ще бъде така.

# 117
  • Мнения: 4 181
.Плажа също е много добре подържан,не се налага да се тъпчеш в някой,място има бол.Цените са 120лв. на ден.
Извинявай, би ли ми казала плажа не е ли далеч? И там колко струва чадър и шезлонг?

# 118
  • Мнения: 194

        бяхме на синемрецрв х-л бела виста беше страхотно! природата приказна хотелът идеално пригоден за бебе имаше креватчета;sageliavam,no prosto ne moga da pi6a na bg,6te sam blagodarna ako niakoi go prevede,ima6e stol4eta za hranene,bebefhoni,ured za zatopliane na 6i6e,mikrovalnova vsi4ko,bebe6ki i detski basein,obslugvaneto be6e perfrktno s mn.malki izkliu4enia,4isteha staiata vseki den,smeniaha belioto prez den,ima6e strahotna zanimalnia za decata nad 2 god,i detegleda4ka vkliu4ena v cenata za bebeta.hranata be6e strahotna i podnecena mnogo esteti4no.pak bih oti6la tam,edinstveno patiat e ko6maren dalag i lo6 sled burgas,a do samia hotel strahovit,4udeh se kade otivame.samo 4istotata v ob6tite [pome6tenia kuca6e,no az sam mania4ka,a i predvid 4e ima6e pone 100deca e obesnimo vsi4ki stakla i vrati biaha v prasti,no tova sa podrobnosti,7no6tuvki all inclusive 1400lv,v  cenata vlizaha vsi4ki sportni saoragenia.izkarahme 4udesno dori i s malko bebe. Laughing

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Току що ме изненадаха много неприятно от хотел "Св. Никола" в Равда.  Първо нямаше никакъв проблем, но когато  им казах, че сме с две деца около годинка, ми заявиха че няма да стане, защото "Другите" се сърдели. Опитах се да им обясня, че децата ми са кротки и все пак става въпрос за 3 дни, не ставало. Бясна съм #Cussing out #2gunfire Ей на такова чудо не бях попадала скоро.

Общи условия

Активация на акаунт