Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 13

• 23 901
  • 693
  •   1
Отговори
# 690
  • София
Няколко пъти сме го обсъждали в тази тема - строго индивидуално е това с валериана или други успокоителни. На мен не ми влияе добре и съм силно против, обаче при други е супер, даже препоръчително.
Аз съм също кълбо от нерви, което доведе до късания също. До момента, в който теглих една, не ми пукаше и грам, и го взех без нито една грешка. А в момента съм на етапа, в който треперя преди да се кача в колата, треперя и след като сляза, но докато карам, си пея и съм изключително спокойна и весела.
Каквото и да те посъветвам, който и колкото да ти говорят, ако ти сама не се настроиш и не превъзмогнеш страха си, няма да стане. От какво те е страх? Първо на това си отговори. И после си отговори дали си заслужава целият този страх. 35 минути максимум, стягаш се, уверена си, внимаваш в пътната обстановка, в краката и ръцете си, слушаш внимателно изпитващия, и изключваш абсолютно всичко останало. Ако те скъсат - скъсат, голяма работа. Така ще си калиш и нервите. Grinning Гледай на това "мъчение" от положителната му страна, няма нищо страшно.

# 691
И на курмуване са ме късали, и катастрофирах, след което от стрес две седмици треперех и шофирах, и колата ми е гаснала на кръстовище и ревах, НО бях решила, че ще шофирам.
НАЙ - ВАЖНОТО Е ДА НЕ СЕ ОТКАЗВАТЕ!

# 692
Вече има достатъчно места в БЧК - в Лозен и в София на бул. Дондуков 61. Може да се запишете и платите (с карта)  онлайн през сайта. В Лозен курсовете са в различни дни от седмицата, предстоят в близките дни. Там има и ПОС терминал, може и в брой
В София - на Дондуков се плаща в брой.
Можете и да платите по банков път - носите копие от бордерото.

Здраейте, как става записването за БЧК?

# 693
Аз се записах онлайн, през сайта им - от Русе съм Simple Smile

Вече има достатъчно места в БЧК - в Лозен и в София на бул. Дондуков 61. Може да се запишете и платите (с карта)  онлайн през сайта. В Лозен курсовете са в различни дни от седмицата, предстоят в близките дни. Там има и ПОС терминал, може и в брой
В София - на Дондуков се плаща в брой.
Можете и да платите по банков път - носите копие от бордерото.

Здраейте, как става записването за БЧК?

Общи условия

Активация на акаунт