На море в Поморие 2019г.

  • 45 867
  • 795
  •   1
Отговори
# 615
  • Sofia
  • Мнения: 3 802
Ninand, одидете в ресторант Свети Никола, съвсем близо ви е. Ресторантчето е малко, храната е много вкусна и си заслужава. 😀 За ресторант Бина съм изненадана от прочетеното, но явно нещата се променят. Бина беше едно от любимите ни места в Поморие, страхотен двор, големи порции и вкусна храна приготвена лично от собственичката. Всеки път, още с влизането в Поморие първата ни работа беше да отидем да обядваме в Бина, чак после настаняването. 😀

# 616
  • Мнения: 14
Здравейте!
Да се включа и аз. От събота сме тук. Отседнали сме в апартамент зад Регата. Плажа точно там не ни хареса, но в страни пред Софарма е супер. За мен си има хора. Пълни се плажа. По 10 лв е зоната, няма значение колко шезлонги и шалтета 😉 все по 10 лв ни взимат.
Ходихме а Луна парк. Мога да кажа, че се спазват мерки и дезинфекция.
Взимахме храна за вкъщи от мега маркет. Тази вечер се разочаровахме. Взех свинска кавърма- вътре нарязани наденици, пържоли....явно останки от предна вечер.
Бях чела тук в групата за бистро Бина. Седнахме да го пробваме- топла бира, сервираха ни препечена пърленка и риба... късмет. Не ме очароваха.
На плажа пред Софарма заведението е ок.
И като цяло цените са добре.
Вчера и днес морето е идеално, иначе предните дни беше с вълни, но децата се кефиха.
Това се сещам за момента.
Свети Никола и Козият Рог предлагат отлична храна. Прясна риба и миди в Барбут. А Мега Маркет е както уцелиш. Взехме си ориз с гъби и паниран кашкавал - вкусни бяха.

# 617
  • тук и там
  • Мнения: 11 573
Здравейте,някой със  пресни впечатления от Феста Виа Понтика? Имаме платена резервация от януари,която се чудя дали да не отложа за догодина..Интересува ме как е организирано плажуването,ол инклузива и т.н. в момента,има ли много хора и т.н.

# 618
  • София
  • Мнения: 1 572
Наскоро се върнахме от почивката си в Поморие. Много ни хареса. Бяхме отседнали в хотел Сънсет Ризорт където беше направо разкошно. Много любезен персонал, частен плаж, много място за разходки наоколо, ресторанти, кафета, сладкарници вътре в комплекса. Единствения минус беше, че в единия ресторант бюфет беше много еднообразен. Има шоу и детска дискотека също. Не беше голяма навалица, но така беше по-добре. Simple Smile
Обявиха, че Сънсет Резорт няма да работи този сезон.

Нали нямаше да работи, а ето, че са го отворили.Open Mouth

# 619
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Да, официално имаше информация, че собствениците са решили да не отворят.Но може би са размислили. Даже по едно време му бяха спрени офертите.

# 620
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте,някой със  пресни впечатления от Феста Виа Понтика? Имаме платена резервация от януари,която се чудя дали да не отложа за догодина..Интересува ме как е организирано плажуването,ол инклузива и т.н. в момента,има ли много хора и т.н.
Виж на какво попаднах, защото и мен ме интересува :

Пише по предварително избрано сет меню, а не шведски маси

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Благодаря Ви за препоръката за Св. Никола. Мислим утре вечер да го посетим. Дали трябва предварителна резервация?

# 622
  • Мнения: 731
Наскоро се върнахме от почивката си в Поморие. Много ни хареса. Бяхме отседнали в хотел Сънсет Ризорт където беше направо разкошно. Много любезен персонал, частен плаж, много място за разходки наоколо, ресторанти, кафета, сладкарници вътре в комплекса. Единствения минус беше, че в единия ресторант бюфет беше много еднообразен. Има шоу и детска дискотека също. Не беше голяма навалица, но така беше по-добре. Simple Smile
Обявиха, че Сънсет Резорт няма да работи този сезон.

Нали нямаше да работи, а ето, че са го отворили.Open Mouth
Мисля, че беше отворил на 27 юни

# 623
  • Sofia
  • Мнения: 3 802
Благодаря Ви за препоръката за Св. Никола. Мислим утре вечер да го посетим. Дали трябва предварителна резервация?
Ние си правихме резервация  външните маси са малко, ако не се лъжа не повече от 4 навън и още 4-5 на втория етаж, който е с вита външна стълба. На мен повече ми харесва на терасата на втория етаж, но ако сте с малко дете, което тича напред - назад по добре запазете на масите на тротоара. Вижте го в Интернет и ще добиете представа. 😀
Приятна почивка 😀

# 624
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Мнение за бистро На алеята или Лагуна в новия град?
Търся нещо с готвено за обед и близо до плажа.

# 625
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз се интересувам от добри места за хапване в Новия град с обедно меню.
Също така пеша колко време е от Новия до Стария град - покрай морето?

# 626
  • София
  • Мнения: 1 237
И аз се интересувам от добри места за хапване в Новия град с обедно меню.
Също така пеша колко време е от Новия до Стария град - покрай морето?

Много пъти сме го ходили, но никога не сме засичали време, съвсем ориентировъчно 25 + минути .

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Много ни хареса ресторант Св. Никола.
Отново благодаря за препоръките.
Обслужване - 7 по шестобалната 😉 момичето е върха. Препоръча ни страхотни риби. Много вкусни, не сме яли такива до сега, много голям наш пропуск.
И всичко каквото поръчахме беше страхотно.

# 628
  • Мнения: 731
И аз се интересувам от добри места за хапване в Новия град с обедно меню.
Също така пеша колко време е от Новия до Стария град - покрай морето?
на нас ни отне около 1 час

# 629
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
Здравейте. За първи път ще почиваме в Поморие. Резервирахме апартамент за 4 възрастни (с две пораснали деца сме) . Апартамент Коцеви на улица Европа 6. Някой почивал ли е там, да ми даде отзиви ? Близко ли е плажа ? Пише че е на първа линия но нещо не мога да се ориентирам на какво разстояние е.
Дали има магазини и ресторанти наоколо. Да попитам и нощни клубове има ли, че на девойките им се танцува.
Доста въпроси станаха, ще съм ви благодарна ако отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт