На море в Поморие 2019г.

  • 45 797
  • 795
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 589
Шалтето е 3 лева, отделно, да. Но за масичката не обърнах внимание /не давах аз парите/.

Да похваля храната по тази брошура: пробвахме доста неща, много вкусни всички и много бърза доставка.





Открих и готино място за маникюр, ако се интересува някой ще дам координати.

# 601
  • Мнения: 886
Някой да знае цени на шезлонг и чадър? Да съм подготвена от утре. Ще ходим пред Софарма, ако има значение.
По 3,50 лв. са. На плажа пред Гранд хотела (централния) са по 1,80 лв.
Приятна почивка 😀

т.е. пред Гранд хотела 5.40 за 2 шезлонга и чадър? Да не набутват и масичката и шалтетата и да скочи двойно цената?

"Набутват" ги да. За комплект от 2 шезлонга и чадър + шалтетата и масичка плащахме 10 лв.
Но си мисля, че ако кажете, че не искате да ползвате шалтета ще ви ги махнат (Масичката я писали 2 лв.също)

# 602
  • Мнения: 952
На пясък дали е опасно да се лежи, има ли някой информация?

# 603
  • Мнения: 14
Здравейте! Искам да попитам знаете ли някое по-тихо кафене, което да става за учене? Веднага след морето са ми изпитите, а квартирата ми е твърде шумна, за да се концентрирам. По възможност в района на южния плаж.
Харесвам сладкарница Захаро. Има хора, но има доста маси и може да се намери подходящо място. Не знам удобно ли е като локация - до общината е.

# 604
  • Мнения: 3 421
Питане имам - бурно ли е морето тези дни?
Като гледам прогнозата май и е доста ветровито?

# 605
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Сутринта отидохме пред Софарма. Червен флаг, не много силен вятър и не много бурно море. Ами запалих колата, отидохме на плажа в новия град и.... Ами няма такъв кеф. Зелен флаг, спокойно море, широка плажна ивица, няма бутаница. Детето се размаза. Не знам защо 3 години поред съм си го причинявала. Почти се бях заклела, че повече няма да стъпя в Поморие. Сега,ако идвам, ще е само в новия град. Пък вечер за разходки ще врътвам колата до стария. Вместо по 2 пъти на ден за плаж до там.
Тук съм чела много коментари, че едва ли не, само в стария си струва. Аз все пак съм тръгнала на море и ми е важно приятното и спокойно прекарване на плажа.

# 606
  • Мнения: 3 421
Мерси! Да знам отсега на каква вълна да  настройвам мъжа ми Simple Smile
Миналата година ходехме на плажа пред Софарма. Наистина беше бутаница. Надявах се тази година като няма руснаци да е по-спокойно.
Като гледам прогнозата за източния вятър в следващите 10дни, предположих че ще трябва да се разходим до плажа в новия град.

# 607
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
То за спокойно е спокойно. Няма тази година толкова хора. Аз обичам да почивам края на август. Уж да няма толкова хора и да не е толкова жега. И тук обяснението беше, че по това време все си духа. И от това което съм чела в тази тема бях решила, че това е най хубавия плаж. Ами не е така.

# 608
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Ние заминаваме на 22-23 юли, дано да има зелен флаг или поне жълт на плажа пред гранд хотела, иначе и ние ще идем към новия град на плаж, благодаря за информацията, точно се чудехме с мъжа ми къде да ходим на плаж ако е бурно морето пред гранд хотела!

# 609
  • Мнения: 731
Наскоро се върнахме от почивката си в Поморие. Много ни хареса. Бяхме отседнали в хотел Сънсет Ризорт където беше направо разкошно. Много любезен персонал, частен плаж, много място за разходки наоколо, ресторанти, кафета, сладкарници вътре в комплекса. Единствения минус беше, че в единия ресторант бюфет беше много еднообразен. Има шоу и детска дискотека също. Не беше голяма навалица, но така беше по-добре. Simple Smile

# 610
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
На ол инккузив ли бяхте и колко ви излезе почивката? Спазваха ли мерките в ресторанта или беше ала-бала?

# 611
  • Мнения: 3 589
Днес е фул пред гранд хотела, зелен флаг и малки вълни. Щом в сряда е така, представям си уикенда. Усеща се ефекта от новите гръцки разпоредби Wink

 

# 612
  • Мнения: 731
На ол инккузив ли бяхте и колко ви излезе почивката? Спазваха ли мерките в ресторанта или беше ала-бала?
Да, бяхме на ок инклузив. За цените виж в booking, защото много се влияят от различни фактори, например изглед и т.н. Мерките в ресторанта се спазваха. Трябваше да се използват ръкавици, дезинфектант, а персонала беше с маски/шлемове Simple Smile

# 613
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Днес е фул пред гранд хотела, зелен флаг и малки вълни. Щом в сряда е така, представям си уикенда. Усеща се ефекта от новите гръцки разпоредби Wink

 
Скрит текст:



Преместете се на съседния плаж (заставайки с лице към морето в ляво). Плажът е мога хубав, децата ми "израснаха" там. Simple Smile Преди имаше кафе, медицински пункт и тоалетни, сега не знам как  е. 😀

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте!
Да се включа и аз. От събота сме тук. Отседнали сме в апартамент зад Регата. Плажа точно там не ни хареса, но в страни пред Софарма е супер. За мен си има хора. Пълни се плажа. По 10 лв е зоната, няма значение колко шезлонги и шалтета 😉 все по 10 лв ни взимат.
Ходихме а Луна парк. Мога да кажа, че се спазват мерки и дезинфекция.
Взимахме храна за вкъщи от мега маркет. Тази вечер се разочаровахме. Взех свинска кавърма- вътре нарязани наденици, пържоли....явно останки от предна вечер.
Бях чела тук в групата за бистро Бина. Седнахме да го пробваме- топла бира, сервираха ни препечена пърленка и риба... късмет. Не ме очароваха.
На плажа пред Софарма заведението е ок.
И като цяло цените са добре.
Вчера и днес морето е идеално, иначе предните дни беше с вълни, но децата се кефиха.
Това се сещам за момента.

Общи условия

Активация на акаунт