На море в Поморие 2019г.

  • 45 912
  • 795
  •   1
Отговори
# 630
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
За другото не мога да кажа, но има един нощен клуб на центъра, Немо клуб се казва,  във фб страницата им може да видите и дали и на кой ще има участия и в кой ден. Не съм ходила досега, и нямам други отзиви. Сега чух че имало и някакъв плажен бар на открито,  но не знам дали работи цяла вечер.

# 631
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Мястото е супер, на 2 крачки от плажа и недалеч от центъра/ пешеходната зона. Е, зависи на кой какво му е близо, но за нас с малко дете това е предпочитано място вече 3 години. Друг е въпроса, че аз откакто видях южния плаж, този вече не ми харесва. За час следобед е допустимо.

# 632
  • Поморие
  • Мнения: 266
На пясък дали е опасно да се лежи, има ли някой информация?

Всъщност най-полезно е да се лежи на пясъка, даже без кърпа, директно върху пясъка. особено върху черния, който се нагрява много, заради високото съдържание на желязо в него. Това са си нагревки от където и да го погледнеш и всъщност това е основната полза от морето - слънчевите бани и нагревките от пясъка.

# 633
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте,за първи път ще посетим Поморие ,началото на август.бихте ли препоръчали апартамент/студио за семейство с дете,предпочитам да има условия за приготвяне на храна и да не е хотел.или поне да ме ориентирате в близост до кой плаж да търся.благодаря предварително Blush

# 634
  • Мнения: 14
Здравейте,за първи път ще посетим Поморие ,началото на август.бихте ли препоръчали апартамент/студио за семейство с дете,предпочитам да има условия за приготвяне на храна и да не е хотел.или поне да ме ориентирате в близост до кой плаж да търся.благодаря предварително Blush
Погледнете в airbnb - Angels House, но е свободен чак след 14 август. Били сме там и е отличен, чист, на 3мин до плажа и напълно снабден за готвене.
Пак в стария град с добра локация е Тифани бутик сюитс, не сме отсядали, но е ново и доста ми допадна като минавахме край него.

# 635
  • Някъде там
  • Мнения: 16 167
Благодаря за отговорите. 💐

# 636
  • Мнения: 1 333
В бистро "Лагуна"готвят страхотно и на много сносни цени.Буквално е до алеята,а пред него има огромна детска площадка,която е оградена и е супер ако сте с малки деца.Дори ако идвате от стария град пеша ви е 15мин.по алеята.Сега минах от там с колелото и е пълно с хора,деца с колелета и тротинетки.Дайте шанс и на новия град има с какво да ви изненада.Заведенията са приятни,повечето семейни,има прекрасни къщи за гости,манастира е чудесен(пийнете си вода от аязмото),парка е прилично голям и има детски площадки,скейтпарк и игрище .Приятно изкарване в Поморие! Nature Sun With Face

# 637
  • Мнения: 954
Да споделя впечатления пресни..макар и да няма много руснаци, заведенията се пръскат по шевовете.  По центъра вечер гъмжи от хора, с които трудно се разминаваш...
По плажа пред Гранда е поносимо.
 Следобед обичайно започва да духа силно, но до тогава е приятно, водата е чиста.

# 638
  • Мнения: 18
И ние към краят на месеца ще сме е Поморие.Доколкото разбирам от коментарите плажът в новият град е по-спокоен. Ние ще сме в старият град до пицария Спарта. Къде ще препоръчате да ходим на плаж.Искаме да не е пренаселено.

# 639
  • тук и там
  • Мнения: 11 642
Някой бил ли е в хотел(ол инклузив). Ще ми се да разкаже,ако е удобно-как са организирани нещата. На теория е окей, уж спазват мерки- но наистина ще съм благодарна ако някой сподели преки впечатления.

Имам 9 дни да отложа резервацията за 2021,още се чудя..

# 640
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
И ние към краят на месеца ще сме е Поморие.Доколкото разбирам от коментарите плажът в новият град е по-спокоен. Ние ще сме в старият град до пицария Спарта. Къде ще препоръчате да ходим на плаж.Искаме да не е пренаселено.

Ние също ще сме отседнали там, до пицарията близо, ние ходин на плажа пред Гранд Хотела, най-добре ни се вижда там, имам чувството че другите плажове са пренаселени защото има много заведения там, а пред гранд хотела няма почти нищо, и шезлонзите са много и винаги има свободни, поне последните години са ми това впечатленията.

# 641
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Някой бил ли е в хотел(ол инклузив). Ще ми се да разкаже,ако е удобно-как са организирани нещата. На теория е окей, уж спазват мерки- но наистина ще съм благодарна ако някой сподели преки впечатления.

Имам 9 дни да отложа резервацията за 2021,още се чудя..
Не казвате кой е хотела. Обаче не си мислете, че другото лято ще е по-различно. Така, че... Не се отказвайте. Simple Smile

# 642
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
Някой знае ли какво е знамето днес пред Гранд хотела? След два дни заминаваме дано да не е бурно морето...🙏🏼😁

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 26
Зелен е, но към 12.00 часа започва доста да духа и го сменят на жълт флаг втори ден. Следобедният вятър е обичайно за този плаж. Днес е бурно морето.

Последна редакция: нд, 19 юли 2020, 13:20 от Ginch

# 644
  • Мнения: 18
А следобед къде ходите на плаж?

Общи условия

Активация на акаунт