Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 29

  • 48 531
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 554
И аз се интересувам от отпуските на Богданова

# 391
  • Мнения: 3 794
Миналата година беше в отпуска през Август. Сега знам, че на 12.07 и на 19.07 със сиг е в Токуда, защото звънях да питам.
Може да звъннете и да питате, телефонът з връзка с болницата работи до 22ч Simple Smile

# 392
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте!
Момичета, тук все се коментират гинеколозите, но мисля, че за вагинално раждане имат голяма, да не кажа основна заслуга акушерките.
Бихте ли казали от кои акушерки сте доволни?
И когато се избира екип, може ли и акушерката да се избере или всеки доктор си работи с определена акушерка?
Благодаря много.

Не може да се избира акушерка и лекарите не работят с конкретна акушерка.
Раждате с която е на смяна.

# 393
  • Мнения: 54
Здравейте момичета..на последния ми преглед при д-р Богданова на 21.06 тя обсъждаше отпуската и спомена че 26-27.07 ще започне отпуската..но говореше със сестрата и не съм много убедена. В амбулаторния ми лист, който тя издаде пише да се явя на 19.07..сега пробвам да запазя час за тогава и на локалната регистратура(на която никой не отговаря) , а на централна регистратура няма часове за 19.07. Може ли да се отиде на преглед  без час, не съм много запозната как стоят нещата в Токуда..това ще ми е реално втори преглед в болницата. За Щерев знам че може да се отиде без час, но се чака повече докато влезеш.

# 394
  • София
  • Мнения: 5 752
Да питам отново, да не би да не ми е видян въпроса-как разбрахте резултатите от скриниговото изследване на новородено, които се получават със закъснение след месец? Получихте ли ги по пощата или ви ги казаха в болницата?

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 15:16 от trikitil

# 395
  • Мнения: 464
Да питам отново, да не би да не ми е видян въпроса-как разбрахте резултатите от скриниговото изследване, които се получават със закъснение след месец? Получихте ли ги по пощата или ви ги казаха в болницата?

На мен първо ми се обадиха по телефона,  веднага след това ми го изпратиха по мейла на английски език и след няколко дни и на български. Аз правих Пренатест.

# 396
  • София
  • Мнения: 5 752
Да питам отново, да не би да не ми е видян въпроса-как разбрахте резултатите от скриниговото изследване, които се получават със закъснение след месец? Получихте ли ги по пощата или ви ги казаха в болницата?

На мен първо ми се обадиха по телефона,  веднага след това ми го изпратиха по мейла на английски език и след няколко дни и на български. Аз правих Пренатест.
Коригирах се, че така съм задала въпроса, че друго излиза.

# 397
  • София
  • Мнения: 10 642
Да питам отново, да не би да не ми е видян въпроса-как разбрахте резултатите от скриниговото изследване на новородено, които се получават със закъснение след месец? Получихте ли ги по пощата или ви ги казаха в болницата?
Ако имаш предвид това което се прави на всички бебета за фенилкетонурия, надбъбречна хиперплазия и вроден хипотиреоидизъм, информация получаваш, само ако има установено заболяване. Ако тестовете са отрицателни, не те търсят

# 398
  • София
  • Мнения: 5 752
Мерси Нандин.
Пропуснах втория безплатен преглед на бебето, а помня че с каката и баткото на него ми казваха нещо за тези изслевания,но старост вече не помня.

# 399
  • София
  • Мнения: 10 642
Мерси Нандин.
Пропуснах втория безплатен преглед на бебето, а помня че с каката и баткото на него ми казваха нещо за тези изслевания,но старост вече не помня.
Това не е от болницата. Така е за всички. Това е масов скрининг, сойто се прави в НГЛ и е задължителен за всички новородени, за това се изпращат съобщения само на положителните тестове. Щом не сте получили такова, значи всичко е на ред Simple Smile

# 400
  • София
  • Мнения: 5 752
Преполагам, че това са ми казвали й предишните пъти, но кой да помни, само помня, че тогава съм ги питала в болницата, на втория контролен.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 21:13 от trikitil

# 401
  • Мнения: 54
Момичета ако нямам запазен час за д-р Нашар, но искам да говоря за раждане, мога ли да се запиша на локалната регистратура и да изчакам хората с часове и да ме приеме? Термина ми е за края на август, но не знам дали ще удържа до тогава..бебето избързва с няколко седмици и по ехограф излиза винаги термин средата на август. И ако е секцио..което съм почти сигурна че ще е, защото съм инвитро и бебето е седалищно и с омотана около вратлето връв още повече ще се измести датата и нямам време да запазя час за след месец. В Щерев знам че може да се отиде без час и да те приемат, но в Токуда съм била само веднъж и не съм много на ясно.

# 402
  • Мнения: 510
Момичета ако нямам запазен час за д-р Нашар, но искам да говоря за раждане, мога ли да се запиша на локалната регистратура и да изчакам хората с часове и да ме приеме? Термина ми е за края на август, но не знам дали ще удържа до тогава..бебето избързва с няколко седмици и по ехограф излиза винаги термин средата на август. И ако е секцио..което съм почти сигурна че ще е, защото съм инвитро и бебето е седалищно и с омотана около вратлето връв още повече ще се измести датата и нямам време да запазя час за след месец. В Щерев знам че може да се отиде без час и да те приемат, но в Токуда съм била само веднъж и не съм много на ясно.
Само да кажа, че ин витрото изобщо не е предпоставка за секцио. Моя приятелка забремевя ин витро и роди естествено.
Иначе, отидете на място в болницата, много са мили, няма да Ви върнат. Успех.

# 403
  • Мнения: 16 876
Обади се на Нашар лично и се уговорете. Ужасно е натоварващо за графика, подобни не спешни посещения.

# 404
  • София
  • Мнения: 1 276
Бих посъветвала първо да звъннеш на АГ регистратурата, за да разбереш кога д-р Нашар ще е на смяна - било долу, на 2 етаж или горе, в отделението. Ти досега къде си се следила и това първа среща ли ще ви бъде?

Общи условия

Активация на акаунт