Магията на изтока - тема 57

  • 16 873
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • MJF
  • Мнения: 8 606
The House on the Slope 3
Добре задълбахме в тематиката. Хареса ми че екранното време на "второстепенните лица" се увеличи. Не спестяват аспекти на темата, дълбаят смело и директно. Хареса ми че и бекграунда на героите започнахме да разкриваме все повече. Не разбрах коя бе тази дама седяща на стол 2-3 пъти я дадоха в епизода, която говореше май за подсъдимата. Заприлича ми на "п", надявам се в следващия епизод да ми стане ясно коя е тя.

Emergency Interrogation Room 3 (Kinkyu Torishirabeshitsu 3)
До 9-и епизод изгледан. Но последния 9-и се оказа че е епизод с продължение и сега  newsm66 преводача. Минах се  Mr. Green, ако знаех щях да изчакам 10-и и да ги мина анблок двата.

# 406
  • Мнения: 9 204
Fabulous 30 The Series
Зарязан след 2 епизод.
Грешката е в мен,защото бях решила,че е комедия.То си пише комедия,но е някък си неразбираема за мен. Blush
А и си мислех,че младичния ще е отракан и готин,а не залупен 23 г. девственик.
На Mond Tanutchai Vijitvongthong дано му е по-сполучлива ролята в Boy For Rent
???? Какво е играл в Water Boyy?

# 407
  • Мнения: 6 794
Днешната "breaking news" е, че Катеричката е подал молба за развод. Не устискаха и две години, но доста хора го предвиждаха още, когато се разбра, че ще се женят. Аз съм от тези, които харесват Сонг Хье Кьо, но не мога да отрека, че не ми бяха подходящи като двойка. Е, пробваха, видяха, че не се получава, сега всеки да си поема по пътя и да намери щастието си.

# 408
  • Мнения: 9 204
Аз и двамата харесвам.
Още докато гледах Descendants of the Sun се чудих как са ги събрали заедно. Innocent

Ако хубавото Хони е свободен да се взимат със Сонг Хье Кьо.

# 409
  • BG
  • Мнения: 4 457
Сигурно му е изневерила

# 410
  • София
  • Мнения: 15 473
И аз сега видях новината за развода и изобщо не бях учудена, защото така и не успях да свикна и да го приема  този брак.Никога не са ми изглеждали един за друг.

# 411
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 551
Миналата година прочетох една страхотна книга на немската писателка Сибиле Берг - "Денят, когато жена ми си намери мъж".
Съвременна проза, много поучителна.

Целият цирк с брака на двамата корейски Сонг сега ми напомни за нея.
Не съм изненадана.

# 412
# 413
  • Мнения: 5 259
Щом ще ме търпите, продължавам да си коментирам Cruel Romance. Нали се разбрахме, че не ме бива много с китайските имена, така че няма да ги споменавам поименно.
Дане, "Тя е моя" вече беше изразено и по невербален начин. Онзи, който е влюбен в сестра й, започна да се увлича по главната героиня заради приликата между двете. Главният герой се усети и реши да си маркира територията. Та ситуацията беше следната. Тримата са на пристанището, изпращат нейна позната, която напуска Шанхай. Главният е застанал плътно зад "неговата", конкуренцията е малко встрани. Той изчаква другият да погледне към тях двамата и я стисва за рамото...доста силно, както изглеждаше (много романтично, нали). Съответно (и съвсем естествено) тя се стряска и цялата подскача. Смях се с глас.

# 414
  • DE
  • Мнения: 9 068
Винаги ми е много забавно да си мерят привързаността към невинното агънце Grinning
Вторият много го харесвах(за съжаление актьора вече е мъртъв  Tired ) но на фона на Сяо Мин нямаше никакъв шанс.

# 415
  • Мнения: 5 259
Вторият много го харесвах
И на мен героят ми харесва и се надявам да го очаква нещо хубаво по-нататък в сериала. А относно актьора,
Скрит текст:
прочетох за самоубийството му и ми стана тъжно. И аз съм страдала от депресия и съм била на косъм да свърша като него. Не оправдавам постъпката му, всъщност винаги съм смятала, че човек не може да си реши проблемите, бягайки от тях. Обаче изпаднеш ли в такова състояние,, става трудно да мислиш разумно и да погледнеш обективно на ситуацията. Много е жалко, че си е отишъл толкова млад (мой набор е), че не е намерил друг изход (ако изобщо е търсил).

# 416
  • Мнения: 9 204
Барон-чо е качил нова снимка.Не е петъчна и за това я давам сега.
Този с него ми е  познат.
Скрит текст:
Aма много броманс-ко Scream

# 417
  • Мнения: 9 204
Петък.
Дайте онзи готин тайландец подпрян на един мотор.Ваир,Веир,Виер,Виар...нещо от този тип беше.

# 418
  • DE
  • Мнения: 9 068
Weir - Sukollawat Kanarot Grinning
С мотор
Скрит текст:
Хубав
Скрит текст:
Ръцете
Скрит текст:
18+ Mr. Green
Скрит текст:
Напоследък не се е снимал в нещо интересно. Последно опитах да го гледам в нещо с проклета котка и розов диамант Crazy но беше такава посредствена идиотия, че пребутвах за по 10 мин. няколко епизода и го зарязах ooooh! Grinning

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 10:37 от дането

# 419
  • BG
  • Мнения: 4 457
Сега върви един смешен лакорн с него, селска идилия

Общи условия

Активация на акаунт