Тренировки в домашни условия - 99

  • 30 481
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
За днес Killer Body Upper Body и тези 100 бърпита от ФБ https://www.fitnessblender.com/videos/burpee-madness-fitness-ble … workout-challenge
Любче, и аз много го харесвам Скир - напоследък започнах да закусвам едно яйце със скир и чери домати или краставици.
Джери, винаги ми става много забавно като кажеш, че си тренирала шкембе Joy

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 15:02 от desi_ks

# 691
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Stray cat- Valerie тук:
Скрит текст:
https://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=2335

√·   Valérie Turpin - Sport Fitness Musculation - Bodysculpt [2006, фитнес-аэробика, DVDRip]
   
√·   Valérie Turpin / Валери Турпин - Le Programme Pleine Forme [1999, Fitness, DVDRip]

√·   Valérie Turpin - Programme Hilo Cours Complet [1999, Aerobics, DVDRip]

И аз си я харесвам от години Simple Smile

Тццц, пичът не е мой тип, но по Мексико какви мъже има... мамасита!

# 692
  • Мнения: 19 687
Пфффф, ни един от тез' мъжове не ми хареса Crossing Arms

# 693
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Отчитам БР8, от 7-цата вчера нямам МТ  Laughing И да се оплача - от 5-6 дена броя калории и вече съм почит един кг повече! Ква е тая работа, да му се не види! #Cussing out

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Отчитам БР8, от 7-цата вчера нямам МТ  Laughing И да се оплача - от 5-6 дена броя калории и вече съм почит един кг повече! Ква е тая работа, да му се не види! #Cussing out
Развален кантар? Нови очила? Grinning
За днес Upper elite, 60 мин. от Асайлъм 2. Едвам пиша, треперят ми ръчичките отвсякъде, отказаха накрая. Наистина хубава тренировка за Горна част, с нетърпение чаках кардио интервалчетата да си почина, ама те са аджилити и са много приятни. Не знам дали утре ще мога да си мърдам ръцете, също и дали ще успея да се наритам да я правя пак. Много бързо минава времето, интересна и разнообразна е, но час си е час. Последните 10 минути си го мразех Шон. Закуска - череши. Килограми - не мърдат, нооо пък каквото. Весел ден!

# 695
  • Мнения: 1 402
Добро утро, отчитам плайо ФЕ, ще завъртя още една седмица фикса...после ще видим

Вчера си взех лост с 25 килограма тежести от джъмбо, не е мега здравото нещо - тежестите са пластмаса и вътре май са пълни с нещо като пясък, но пък са евтини в сравнение с тежестите по другите магазини... като за мен стават и без това няма да ги ползвам целогодишно, само за програмите с Кейт.

За пореден път, седмица преди мц забелязвам, че ми спада силата, тренировките ме озорват повече от обикновено,  и след като дойде мц се оправям...някой друг има ли такива проблеми.

luba_rizova, за Асайлъм какво оборудване трябва?

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро, отчитам плайо ФЕ, ще завъртя още една седмица фикса...после ще видим

Вчера си взех лост с 25 килограма тежести от джъмбо, не е мега здравото нещо - тежестите са пластмаса и вътре май са пълни с нещо като пясък, но пък са евтини в сравнение с тежестите по другите магазини... като за мен стават и без това няма да ги ползвам целогодишно, само за програмите с Кейт.

За пореден път, седмица преди мц забелязвам, че ми спада силата, тренировките ме озорват повече от обикновено,  и след като дойде мц се оправям...някой друг има ли такива проблеми.

luba_rizova, за Асайлъм какво оборудване трябва?

Аз забелязвам, в смисъл веднъж се оплаках от липса на сила, някак тежичка и тромава се чувствах, и ми подсказаха, че е от МЦ-то. От тогава вече обръщам внимание и всеки път е същото - няколко дена преди МЦ с първия ден включително, едно и също - по-бавна, по тромава, абе извън форма. След това всичко си е , както преди. Та, явно е хормонално и нормално. За оборудването - стълбица /аз нямам/, не е толкова нужна, аз си слагам мислени линии на земята по паркета и това е, а пък и не държа да съм чак "атлет" по отношение на ловкостта. И тежести, не много тежки. А, за загряване ползва въже, но аз нямам и си подскачам без въжето, за някои упражнения, загряването и разтягането те ползват въжето, аз ползвам ластик, мисля, че в тренировката за гръб и корем също се ползваха ластици, но не съм сигурна, така или иначе всеки си има по някой ластик вкъщи. И това е. В Асайлъм 1 също има тренировка, в които се ползват ластици, но може и без тях, защото онова /Вертикал Плайо/ е най-гадната и долна тренировка, която човек може да навре в 38 минути, дори и без тях. Шон си следва линия на поведение, по възможност без много много оборудване, заради което си го и харесвам.

# 697
  • Мнения: 361
Аз за днес отчитам Killer Body Lower Body и съсипващ работен ден като за край на седмицата. Добре че си направих сутринта тренировката, че по-лесно да понеса глупостите, с които се занимавам цял ден.

# 698
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
25/39 Гребане 55 мин
26/39 КУ Марафон Д11
27/39

Скрит текст:
Можете да ми завидите - 2 седмици съм в цикъл нон-стоп и нямам нито времето нито желанието пак да се помъкна по болници след маратона, който последва след анафилактичните. Като се домъкна до София и с това мога да се занимая, защо не... толкова приятна ваканционна задачка!

# 699
  • Мнения: 2 876
Непо, направи си тест за бременност Wink.
Агент, много неприятно
Скрит текст:
може да е полип при такава симптоматика
За днес - ACE HIIT за горна част на тялото с Крис Фрайтаг и 10-минутно Тае Бо с Били /някакви сравнително нови десетминутни тренировки има, които ползвам за допълващи или разгрявка/.
П.П. Арсен, ако почнеш LITE юлски, мога да се включа с някои промени/не ми хареса едната кардио тренировка/.

# 700
  • Мнения: 19 687
Агент, много неприятно
Скрит текст:
може да е полип при такава симптоматика
И аз това писах на ЛС Blush

# 701
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Непо, направи си тест за бременност Wink.

ОООО, я, стига!  Mr. Green Между другото днес точно си мислех дали съм прекрачила вече разумната граница за дете. Чисто теоритично, нямам планове. Mr. Green После реших, че до пет години може и баба да ме направят, а ще ми е трудно две колички да бутам. Joy
Чудя се дали да покарам кростренажора или да метна Кардио 2 от БР. Все тая, отчитам кардио ден днес...
Агент, дали ще сбъднем някоя Мальовица тази година? Laughing Оправяй се бързо, аз бих отишла на лекар веднага. Не обичам да ги мисля тези неща.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Непо , никаква разумна граница не си орекрачила, приятелката ми е мой набор (44г.) и роди миналата година, бутаме количката с кеф. Даже ме питат, като съм без нея, браво, че съм родила 4, таа ни възрастта, ни многото деца в моя случай, не е пречка, смятам аз. А ти си доста по-млада, така че... Хем ще си починеш от работа, временно. Аз бих отгледала още едно, единствено ме спира невъзможността да се пътува с малки деца, просто е ужас, но иначе какво ти пука. А щерка ти таман ще се откаже от мисълта за бебе в скоро време, макар че, като знам каква професия е избрала, със сигурност не мисли в близките 10 години да й се занимава с бебета. Дерзай, бреее! Агент, взимай мерки, тези неща не са шега работа и може да доведат до анемия и какво ли не, освен всичко друго. Ако си идваш скоро, става, но иначе...
П. С. И аз искам Мальовица пак, ама хА.
И за да не е съвсем спам - щях крака да правя днес, но ще правим преход с мъжо, та реших да ги оставя за утре краката, да не стане нещо да съм изтощена и да се изложа.

# 703
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Ххахаах, бебе не ми се гледа точно по тази причина, Любче. Няма кой да помага и да ми го гледа за по ден-два чат-пат. Свикнах някак на свобода, иначе имах идея за трето, четвърто... Laughing Трябваше някак по-нагъсто да ги наредя децата. А сега вече се отдалечих от тази тема.

# 704
  • Мнения: 361
Отчет за днес - Killer Core и един кръг от Кардио 2 от БР.

Общи условия

Активация на акаунт