Тренировки в домашни условия - 99

  • 30 495
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 361
За днес Killer Body - Lower Body.

# 676
  • Мнения: 4 406
Днес крака - кръстосани напади и някои уреди, също на Руми 16 минутното за кръгло дупе и вътрешна част на бедрата, пак шкембе и 20 минути вело.
И стига за тази седмица фитнес. До края на седмицата съм на домашни. Тук прекалявам. А, и основното - не са превели парите, да си взема карта Simple Smile

# 677
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
No frame, тази пътека хич не ми е по джоба. Не че не мога да се напъна и да си взема такава, но ще заприличам на доста нашенци с телефони за 1500 лв и 5 лв в джоба. Simple Smile Също така не искам да е скъпа защото не съм сигурна дали и колко време ще я ползвам. Simple Smile  А спининг още не ми се е докарало... На Петканова основно за къщата им завидях иначе. Simple Smile Ако не се лъжа това е Делта Хил до Кладница.
За днес отчитам Кардио 2 от БР.

# 678
  • Мнения: 4 753
Много е скъпа да , на мен ми хареса ,заради самата концепция на домашният фитнес.Пробвала ли си спининга,супер забавно и има много готини сешъни в тубата,аз има такъв взех го на черен петък,сега са го намалили перманенто

# 679
  • Бостън
  • Мнения: 13 565
Искам да правя Lite и STS ...
У, браво, STS е много сериозна работа!

Също така не искам да е скъпа защото не съм сигурна дали и колко време ще я ползвам.
Ако ми позволите ще си кажа мнението в прав текст - специално пътеки или мноооого качествена (което твърде често ги прави и доста скъпи) или никаква. Ползвала съм през годините няколко пъти "домашни" при приятели - ужасно е - и шум и тесен belt и лоша абсорбация на импакта - т.е. като удариш крак в лентата имаш едно странно усещане! Разбира се, аз сравнявам с такива, правени за джимове и многократно по-скъпи, което не е никак коректно, но все пак... Ако през последните 5-6 год са им подобрили невероятно качеството  може би има смисъл.

PS Хмм, май разбрах какъв е бизнес модела на този пич с уредите - рифърбишд от САЩ ги вкарва, на много по-ниски цени от чисто нови - ето това е пътеката, ако не ме лъжат старите ми очи:
https://www.treadmillreviews.net/life-fitness-95t-inspire/
"Unmatched by residential treadmills in its price class, the Certified Used 95T Inspire sold by Life Fitness earns our enthusiastic recommendation. The Certified Used 95T Inspire sells for much less than a new model — about $3,000 instead of $8,000"... ааа, според видеото доставчикът внасял от ЮК и твърдял, че цената била 19 000 лв за нова. Хмммм....

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 16:09 от Agent Provocateur

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Хеллоооу!
Бърз отчет от мен само - Джилиън Майкълс Рипд ин 30 - седмица 3, 31 минути. Разгледах ги и четирите седмици и тази ми хареса като упражнения, за това и нея направих. Онзи ден имах кардио, преди това силова, реших днес да е комбо, а и кака Джил отдавна не съм правила. По принцип тази програма никога не съм я правила, за първи път правя нещо от нея, започнах кариерата си с 30 дей шред, винаги съм ги мислила за еднакви, но сега ми се струва, че не са, това даже по-читаво ми дойде. Плюс , че няма никакви никакви изчанчени упражнения, та работата е хепи. Разбира се, идва зор на колената от патешките - не знам защо ги обичат тези патешки ходенета, аз хем не ме болят по принцип колената, обаче само като гледам и ме заболява, някак нещадящи ми се струват, та ги правех с по-малко свити колена, защото, ами защото ЕГНто да не се контузя на дърти години, че няма оправия.
Джери, покажи някой път нещо от курса, много е интересно.
Непо, дано вземеш правилно решение, но каквото и да е, няма да съжаляваш, сигурна съм .
 Не се обаждам аз за  такива покупки, защото съм всеизвестна скръндза за всичко, с изключение на ядене и пътуване. Мнооогооо ми се свиди. А като гледам сега този спининг, много готин. И пътечката също.  Смятам, обаче, че ако човек си има нещо вкъщи, трябва да го ползва, най-малкото за разнообразие от тренировките, всичко омръзва иначе. И си е някакъв вид инвестиция. В здравето поне.
Хайде весела вечер, отивам за душ.

# 681
  • Мнения: 10 013
Привет!

Връщам се в редиците с Кели ФБ и любимата ми нейна тренировки за долна част- Brutal at Home Butt and Thigh workout.
Чудесна тренировка с много клекове и напади, от най-омразните ми, защото ми се опъват.
https://www.youtube.com/watch?v=LyeuYIGTPJk

Доволна съм.
Остават ми 6 седмици до почивката.  sport027

# 682
  • Мнения: 19 690
No_frame bitch, аз никога не съм пробвала спининг. Каква е разликата с велото?

# 683
  • Мнения: 4 753
No_frame bitch, аз никога не съм пробвала спининг. Каква е разликата с велото?
Голяма е, спининга е все едно караш байк, препоръчвам този пич, много е секси Heart като каже - бамоооо нооос, арибаааа, мас рапидо, агуантааа - пулса ми скача, тялото ми не знае мазнини ли да гори, оргазъм ли да получи Stuck Out Tongue Winking Eye
https://youtu.be/vqyJGuasIfc

# 684
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
Хахахах, ще събудя цялата къща от смях!!!  Joy Joy Joy

Пия си кафето и се подготвям психически за БР7. Вчера още ме държеше МТ от нея... Crazy

# 685
  • Мнения: 3 491
За вчера това https://www.youtube.com/watch?v=0CjgB79A7PM&list=PLlOaExBJSS … ;index=5&t=0s
Днес
Привет!
Чудесна тренировка с много клекове и напади, от най-омразните ми, защото ми се опъват.
https://www.youtube.com/watch?v=LyeuYIGTPJk


Много обичам да споделяте линкове, когато се чудя какво да правя:smile:

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утрооо!!!

Ноу, почти си купих спининг заради пича Broken Heart Simple Smile
За днес, както споделих, когато имам повече време, ще се опитам да правя по-дълги тренировки, защото 20 минутните са перфектни, но за перфектно хранене, та днес взора ми се насочи към Асайлъм, отново. Екс Тренер, Асайлъм 2, 50 минути. Толкова много му харесвам по-дългите тренировки на Шон, никога не ми доскучават, едно след друго следват интересни неща, а в същото време не ми идва безумно темпото, защото си има време да поемеш дъх. 30 минутното Инсенити макс 30 почти ме отказа от тренировките, направо главата ме заболяваше, като дойдеше време да го правя, тормоз от началото до края. Та, Х Тренера супер много ми хареса, припомних си я, кефех си се, е, бях забравила, че последните 2 минути ме докарват до припадък почти винаги, но пък вече си се пазя , не се напъвам до край и този път се спасих от припадък. Ще я правя пак, като дойде ден за забава. Тя е за ловкост и бързина, има силови елементи, пирамида с тежести, корем, разни лицеви опори /много и различни/, абе от всичко, точно толкова, колкото да си в темпо през цялото време, накрая убива с изненадата така между другото уж. Добре, че нямам стълбица. Няма високи подскоци, което си ми е идеално, че на стоте кила, дето съм, не ми се подскача като Алтава. И, така, в тон с добрите стари времена, след тренировка изядох един Скир с ягоди. Много ме кефи профила на Скира, отдавна съм решила да си заредя 5-10 бройки и да си ям, като ми се бърка в хладилника. Поне е високопротеинов и нискомазнинен, нискокалоричен, а и вкусен. За разлика от изварата, която ми е абсолютно безвкусна и каквото и да я правя, не мога да я ям и да ми е вкусно. Като изядем черешата, ще си накупя няколко да имам.
Та, рапорт даден, отивам да чистя, приятен ден на всички!

# 687
  • Мнения: 1 402
Фикса го свърших, вчера и днес почивам защото съм като пребито куче....
Ноу фрейм, lite sts са програми на Кейт Фридрих.
Звезди, гледам някакви мекички работи слагат по средата на лоста да не им убива, не знам как се казват...
Пътувам към Декатлон, и да не е лост, тежести някакви ще си купя, отдавна планирам...
Агент ще пробвам първо lite да правя и след нея STS, напълно възможно е и да не ми е по силите, понеже ice, дето е по лесна си ме озори сериозно...

# 688
  • Мнения: 268
Здравейте отново! Аз завърших 80 ДО и след чудене какво да подхвана реших да я повторя. Вчера завърших първа фаза, но последните дни претренирах и се чувствам уморена и озверяла от глад. Затова днес направих Bodyscult на Valerie Turpin корем, крака и талия. Много я харесвам, но освен тази програма в тубата не мога да намеря нищо друго нейно.
Виждали ли сте други нейни тренировки някъде?

# 689
  • Мнения: 4 406
Любче, имаме си група във Фейса, там се качва всичко което правим на курса, както и кой се изявява у тях. Малко не съм на ясно с групите във Фейса, но ще проуча и ще постна линк. И на мен на Шон ми харесват по-дългите тренировки, това, краткото 30 минутното ми идва нанагорно и на много кльопачка. А, не че и всичко друго не ми идва на много кльопачка Simple Smile

Днес Хамър Билд Ъп, 15 Лег Хамър и Абс от Фикса, а и се повъртях 5 минути със стика. Преди това чистих.
Вижда му се края на ХиЧ, май ще почвам 21 дей. Добре, че днес в куса само гриловахме месо и зеленчуци, че както се бяхме отнесли на тази италианска кухня...

Общи условия

Активация на акаунт