Тренировки в домашни условия - 99

  • 30 500
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 406
О, на нещо с повече от две движения ме отпишете. Аз за това си харесвам Били. Просто и елементарно. Но и той има някои тренировки, дето се излага и не мога да хвана крачките и ударите. Добре, че са 2-3.

Та днес гръб, бицепси, малко корем и 20 минути интервално вело.

# 661
  • Мнения: 4 775
Вчера произволна Горна част с Хас фит, днес дупемания 4,спининг хиит 20мин,плуване 30мин. Не ми се яде нищо освен плодове и салати.

# 662
  • Мнения: 2 883
За днес - Butts&Guts с Брук Бентън, която изненадващо включи и горна част на тялото. Правила съм я преди години и съвсем бях забравила този момент. Съответно претренирах ръцете последните няколко дена. За утре ще си подбера по-леко кардио.

# 663
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Със зверска МТ съм от вчера вечерта на рамене, гърди, трицепси, горона част на гърба и пр. Crazy Дано БР8 днес е по-благосклонна.

# 664
  • Мнения: 1 402
Неделя кардио ФЕ + Muscle Meltdown • Back
Вчера почивах защото ме скова  гърба от мт, а и от фикса за долна част все още ме болеше дупе и задно бедро и бях способна да изям света.
Днес Dirty 30 Extreme + Muscle Meltdown • Biceps
Решила съм да си купя лост с тежести...
Непокорна ли питаше за пътечка, ние имаме - точно два пъти се качих на нея, нито бягането като бягане, скучно досадно, шумно, държим я само защото мъжът ми иска зимата да ходи на нея вечер докато гледа телевизия...

# 665
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Да, аз проучвам пътечките.  Laughing Още не съм решила на сто процента, но много ми се ще да пробвам. Имам време до края на лятото... Laughing
Ето това май съм загледала. Добро ли е като параметри за този ценови диапазон?
https://www.sportdepot.bg/product/lotto_fitness_byagashta_pateka … 100157-basic.html
Шумът също ме притеснява, защото живея в блок, а тренирам рано сутрин.

# 666
  • Мнения: 4 775
Петкански са направили много полезно видео за домашен фитнес ,пътеката е много яка ,имаше такава в фитнеса в който ходех-аз съм на принципа или качествено или няма смисъл.От моя спининг съм много доволна.
https://www.youtube.com/watch?v=ZpbFxr2YlnM

# 667
  • Мнения: 361
За днес отчитам Killer Body - Upper Body. Относно упражненията с различни движения и аз съм много зле, координацията между ръце и крака никаква я няма при мен Joy

# 668
  • Мнения: 4 406
Е, точно така съм и аз Деси, така се уплитам, никаква координация.

Наврях се във фитнеса днес, да ми дойде музата за домашни тренировки, че нещо се позагуби. Та, гърди, трицепс, пак шкембе, ама не мърда, и 20 минути кростренажор.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 17:12 от Jerry F

# 669
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
От 5 страници не съм се отчитала Roll Eyes

18/39 Rowing 44 min
19/39 КУ Марафон Д13
20/39 Rowing 44 min
21/39 Step workout 44 min
22/39 Elliptical 55 min
23/39 Rowing 55 min
24/39 КУ Марафон Д9

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 20:08 от Agent Provocateur

# 670
  • Мнения: 3 491
Аз днес малко попрекалих-сутринта 20 минути със Зузка(от тренировките, които Звезди показа), 20мин. степер, вечерта -БР 8 . Много ми е малко  движението през деня, заради постоянните валежи, отделно съм в женски период от месеца и гледката в огледалото не ми хареса...та реших всичко наведнъж за оправяне на щетите Blush

# 671
  • Мнения: 2 883
Арсен, ше го ползваш ли лоста? Аз доста често правя тренировки, в които го има като уред, но реално не усещам много липсата му. Повече бих се зарадвала на нови тежести или пудовка например, но и тях не вземам, защото няма къде да ги редя вече.
За днес - много работа + коктейл = най-лошата комбинация за трениращите в домашни условия. Все пак събрах сили за Step Boxing 1  с Кели Кофи-Майер. Въобще няма да повтарям грешта ана Аманда и да се гледам в огледалото, директно мия зъбките и лягам да чета книжка.

# 672
  • Мнения: 1 402
Арсен, ше го ползваш ли лоста? Аз доста често правя тренировки, в които го има като уред, но реално не усещам много липсата му. Повече бих се зарадвала на нови тежести или пудовка например, но и тях не вземам, защото няма къде да ги редя вече.
Искам да правя Lite и STS - най тежките дъмбели с които клякам са много неудобни защото са обемни, за гребане са идеални, обаче за клек ми пречат...имам шестограмни и с тях ми е удобно да клекна, но те са леки за клек... и за това реших да си взема лост, най - вероятно утре ... ти какво ползваш за клек?

И да се похваля, първото цяло набиране - тесен подхват, вече е факт Smiley , дори задържах горе 2-3 секунди, колкото да подвикна на мъжа ми да ме види, опитах веднага второ, но не успях. Коментара от околните беше луд умора няма Sweat Smile  Най трудно ми беше докато брадичката мине над лоста, горе беше лесно, както писах успях да задържа.
Опитвам и надхват обаче там напредъка е много бавен, доста време ще мине докато успея.

# 673
  • Мнения: 4 775
Арсен какво е  Lite и STS? За вчера дупемания ,май писах вече ,не помня....

# 674
  • Мнения: 2 883
Арсен, ше го ползваш ли лоста? Аз доста често правя тренировки, в които го има като уред, но реално не усещам много липсата му. Повече бих се зарадвала на нови тежести или пудовка например, но и тях не вземам, защото няма къде да ги редя вече.
... ти какво ползваш за клек?

Зависи от повторенията. Имам дъмбели от 6,5 и 8, гири от 10 и пудовка от 12 кг/гирите и пудовката са от декатлон/. С всички тези, с изключение на пудовката,  ми е по-удобно, ако ги пускам встрани на тялото, въпреки че 10-ите мога да вдигна и на рамената/крепя ги предно, леко по диагонал/. Всъщност това е другото, което ме притеснява при лоста - ще убива отзад на врата. Най-удобни биха били две пудовки - напр. 2х8 кг, но ми се вижда безсмислено да купувам втора осмица. По-скоро бих взела още една от 10, защото наличната е с неудобна форма/като срязана пирамида/ и твърде неприятно удря китка/рамо при някои упражнения.

Общи условия

Активация на акаунт