Прием на ученици в първи клас в общинските училища - София - 8

  • 41 049
  • 804
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 16 691
Да, моя адрес съм си писала.
Благодаря За отговора.
Ако реша сега да го сменя с адреса на бащата,  ще имам по- малко точки след 2 години като кандидатстваме,  нали така? Но пък са близнаци и ще имат някакво предимство.

# 211
  • София
  • Мнения: 4 493
Ако сега решите да смените адреса на ДЕЦАТА, то след две години ще попадат във втора група /с уседналост между 1 и 3 г/, но затова че за близнаци ще ползват предимство, че ако единият е приет ще трябва да приемат и другото дете. Ако са три деца в семейството ще ползват допълнителни точки.

# 212
  • София
  • Мнения: 16 691
Пише деца- близнаци 5 точки.
Явно аз не разбирам какво означава това?

# 213
  • Мнения: X
Ако сега смените адреса ще попаднете във втора група и ако се стигне до класиране на деца от нея, чак тогава ще ползвате тези 5 допълнителни точки. Децата в първа група ще са с предимство пред вас.

# 214
  • София
  • Мнения: 2 446
А класирането как се обявява? С имена или входящи номера?

# 215
  • София
  • Мнения: 4 035
Съгласно GDPR от миналата година класирането се обявява с входящи номера, аз поне не срещнах училище, което да е публикувало или разлепило поименни списъци.

# 216
  • София
  • Мнения: 2 446
благодаря

# 217
  • Мнения: 2 807
Момичета, подадохте ли документите?
Аз вече съм в очакване на 3 юни.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 481
Да, огромни досиета подадох в 2 училища и чакам резултати. Успех на всички!

# 219
  • София
  • Мнения: 65
Привет, някой може ли да ми каже как да се ориентирам кои са училищата със съседен прилежащ район на 105то? То ни е по район, но искам за всеки случай да подам и в някои от съседните.
11 и 119 са със сигурност, но трябва да има някое от Лозенец и някое от район Студентски, но не се ориентирам кои са.

# 220
  • София
  • Мнения: 135
Привет, някой може ли да ми каже как да се ориентирам кои са училищата със съседен прилежащ район на 105то? То ни е по район, но искам за всеки случай да подам и в някои от съседните.
11 и 119 са със сигурност, но трябва да има някое от Лозенец и някое от район Студентски, но не се ориентирам кои са.

8мо ?

# 221
  • Мнения: 2 807
Привет, някой може ли да ми каже как да се ориентирам кои са училищата със съседен прилежащ район на 105то? То ни е по район, но искам за всеки случай да подам и в някои от съседните.
11 и 119 са със сигурност, но трябва да има някое от Лозенец и някое от район Студентски, но не се ориентирам кои са.

8мо ?

Дианабад не граничи с Лозенец. В Студенски град не съм чувала да има училище.

# 222
  • София
  • Мнения: 4 035
119то заради Драган Цанков и 11то заради Никола Габровски , в Лозенец нямате общо, няма там прилежащо на 105то.

# 223
  • София
  • Мнения: 135
Привет, някой може ли да ми каже как да се ориентирам кои са училищата със съседен прилежащ район на 105то? То ни е по район, но искам за всеки случай да подам и в някои от съседните.
11 и 119 са със сигурност, но трябва да има някое от Лозенец и някое от район Студентски, но не се ориентирам кои са.

Сега се сещам ,  че 55то също би трябвало да  е със съседен район на  105то

# 224
  • София
  • Мнения: 23 162
ако се гледа по картата между 105 и 55 е 8. не би трябвало да е съседен район  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт