Заредете се с енергия за пролетта с Тандем Royal!

  • 6 016
  • 275
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Пролетта настъпва! Нуждаете се от енергия и добро настроение.
Шунките „Тандем“ от серия Royal са чудесно допълнение към пролетното ви меню. Те притежават изтънчен вкус и неустоим аромат. „Виенска“, „Медена“ и „Пуешка шунка“
Тандем Royal – само през април на промоционални цени!
Наследете им се!

Тандем Royal e серия, предназначена за истинските ценители на висококачествени месни изделия. Портфолиото на серията се базира на идеята за „Добрата храна“.
В допълнение към финия и изтънчен вкус на продуктите на Тандем Royal можете да се насладите на препоръчаните подходящи комбинации с различни типове вино и храни.
Шунки Royal са първокласни продукти с ниско съдържание на мазнини, без алергeни, без оцветители и овкусители. Качество, изтънченост и неповторим вкус в продукти, сътворени с много любов.

Медена шунка


Варена шунка, произведена от ръчно обезкостено свинско месо от бут, фино покрита с акациев мед и запечена до златисто.
Неустоима карамелизирана коричка, крехка и с неповторим вкус!
Предимства:
•   До 3% мазнини
•   Без алергени
•   Без глутамат
•   Без оцветители

Виенска шунка


Фино опушена шунка, произведена от свинско месо от бут. Подходяща за апетитно мезе в компанията на изискано питие.
Комбинация от изтънчен вкус и неустоим аромат!
Предимства:
•   До 3% мазнини
•   Без глутен
•   Без овкусители
•   Без оцветители

Пуешка шунка


Превъзходен продукт, произведен от 100% пуешко филе. Лекият и приятен вкус на пуешко месо е подходящ за ордьоври и сандвичи за малки и големи.
Предимства:
•   До 2% мазнини
•   Без алергени
•   Без соя и глутен
•   Без оцветители

Включете се в играта на „Тандем“ и BG-Mamma
Споделете с нас като коментар в темата до 21.04.2019 г. опитвали ли сте шунките Тандем Royal и имате ли любима. Петима от всички участници, изтеглени на случаен принцип, ще получат като подарък всички вкусни шунки Royal.


Запознайте се с общите условия на играта ТУК

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 11:29 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 20 091
Не съм пробвала до сега нищо от Тандем Royal, с удоволствие бих ги опитала.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Опитвала съм само Виенската шунка Royal и мисля че е превъзходна!!! С удоволствие ще пробвам и останалите два вида от серията.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 362
Не съм пробвала продуктите на Танден Royal, но с удоволствие бих ги опитала.

# 4
  • Мнения: 4 498
Не съм опитвала Тандем Роял. Описанието звучи добре и бих опитала, ако не съдържат захар и производните ѝ (декстроза и т.н.).

# 5
  • София
  • Мнения: 926
Опитвала съм медената шунка и ми е любима.

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 681
Опитвали сме Виенската и Медената. Любима вкъщи е Медената шунка.

# 7
  • Мнения: 1 811
Не съм опитвала Тандем Роял. Силно месоядни сме в къщи и ще ги пробваме.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 090
Виенската шунка Royal я ползвам за сандвичи ежедневно.

# 9
  • Мнения: 28 892
Опитвала съм Виенската шунка и много я харесвам.

# 10
  • София
  • Мнения: 803
Не съм пробвала до сега нищо от Тандем Royal, бих ги опитала Simple Smile

# 11
  • Мнения: 662
Не съм пробвала,но ще ги пробвам.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Опитвала съм медната и ми харесва. С удоволствие бих опитала и останалите.

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 203
До сега не съм опитвала нищо от Тандем Royal.

# 14
  • Мнения: 2 024
Пролетта настъпва! Нуждаете се от енергия и добро настроение.
Шунките „Тандем“ от серия Royal са чудесно допълнение към пролетното ви меню. Те притежават изтънчен вкус и неустоим аромат. „Виенска“, „Медена“ и „Пуешка шунка“
Скрит текст:
Тандем Royal – само през април на промоционални цени!
Наследете им се!

Тандем Royal e серия, предназначена за истинските ценители на висококачествени месни изделия. Портфолиото на серията се базира на идеята за „Добрата храна“.
В допълнение към финия и изтънчен вкус на продуктите на Тандем Royal можете да се насладите на препоръчаните подходящи комбинации с различни типове вино и храни.
Шунки Royal са първокласни продукти с ниско съдържание на мазнини, без алергeни, без оцветители и овкусители. Качество, изтънченост и неповторим вкус в продукти, сътворени с много любов.

Медена шунка


Варена шунка, произведена от ръчно обезкостено свинско месо от бут, фино покрита с акациев мед и запечена до златисто.
Неустоима карамелизирана коричка, крехка и с неповторим вкус!
Предимства:
•   До 3% мазнини
•   Без алергени
•   Без глутамат
•   Без оцветители

Виенска шунка


Фино опушена шунка, произведена от свинско месо от бут. Подходяща за апетитно мезе в компанията на изискано питие.
Комбинация от изтънчен вкус и неустоим аромат!
Предимства:
•   До 3% мазнини
•   Без глутен
•   Без овкусители
•   Без оцветители

Пуешка шунка


Превъзходен продукт, произведен от 100% пуешко филе. Лекият и приятен вкус на пуешко месо е подходящ за ордьоври и сандвичи за малки и големи.
Предимства:
•   До 2% мазнини
•   Без алергени
•   Без соя и глутен
•   Без оцветители

Включете се в играта на „Тандем“ и BG-Mamma
Споделете с нас като коментар в темата до 21.04.2019 г. опитвали ли сте шунките Тандем Royal и имате ли любима. Петима от всички участници, изтеглени на случаен принцип, ще получат като подарък всички вкусни шунки Royal.


Запознайте се с общите условия на играта ТУК
[/spoiler]

Ние редовно купуваме Медената шунка. Тя дотолкова ни харесва, че не се решаваме дори веднъж да я сменим с другите, затова и не сме ги опитвали още... Ха-ха. Може би късметът тук ще ни даде шанс да ги пробваме и тях! Wink

Общи условия

Активация на акаунт