Любители на кучета - 92

  • 26 608
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • sf
  • Мнения: 10 125
Благодаря за темата! 🤗
Ето и от нас бебешка снимка , денят в който го взехме вкъщи 😁

# 31
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро и благодаря за новата тема! 🤗🤗🤗
Изписали сте старата със скоростта на светлината 😊
Боряна много се права за късокосместите муцуни, в началото си мислех, че ще е пей сърце със Кайра,но уви, малките черни косъмчета са навсякъде из къщи.
Минахме през много премеждия миналата седмица, но по-късно ще споделя, ако успея да се добера до компютъра и бебешки кадри ще изровя.
И данъка




# 32
  • София
  • Мнения: 460
Леле, леле, три страници абсолютен размазващ кеф, разкошни муцунки, приказка! Simple Smile

Сиви, благодаря за темата, чак и нас ни има в колажа!

Ето разликата за една година при нас, като го взехме приличаше на бишкота, пък сега майка ми казва, че бил приличал на  бактерия "ешерихия коли" от рекламата, как й идват на акъла не знам:smiles:

# 33
  • София
  • Мнения: 799
Maле какви разкошотии цели 3 страници, оправихте ми настроението просто. За пореден път се убеждавам, че това е сигурно най-позитивната тема с най-готините муцунки и лапи Animal DogAnimal Paw Prints

Данък и от нас, с нетолкова голям нос като вашите, но пък космат и обелен от игра Smile

# 34
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ц, само мъжове са  Mr. Green Аз, прЕателко, оставам тук и се утешавам с шоколад, (вече не е 1 метър  Embarassed )

Аз всъщност не знам какво ти харесам на поста. Кучето е тръгнало на море /май/ без мен - с думи прости - ни море ще видя, ни Ози ще мачкам. Шоколадът вече не е 1 метър. .... Има някаква вселенска несправедливост тук.

# 35
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 273
Благодаря за новата тема😍На Ная не открих бебешки снимки на телефона ми, но ето Кара в първите часове в новата и къща

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ох, бебешки снимки 😍😍😍
Епона, честита ви първа среща с големия пухчо 🐶
Тия двамата ушатковци колко са смешни на колажа, Харльо и Тео 😄
Мерси за новата тема, Сиви 💐


Бебешорска снимка и от нас 🐶

Тук още ушака не е изправен 😄

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 276
Прекраснииии муцунки,усмихнахте ми целия ден Simple Smile

Бебешорска снимка и от моя Марк

# 38
  • Мнения: 11 318
Мечтая си за порода която винаги да изглежда на куче бебе, толкова са сладки и милички. Само за гушкане и цункане Heart

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 520



На втората снимка, тъкмо го взехме.
Ох, карате ме да си спомням прекрасни моменти от бебешките дни, утре прави 11месеца келешчето мамино. Обожавам го. 😍

# 40
  • София
  • Мнения: 460
Малеее, котакът добре похапва май Simple Smile

А, то е котичка всъщност. Да не е бременна?

# 41
  • Мнения: 10 578
Малеее, котакът добре похапва май Simple Smile

А, то е котичка всъщност. Да не е бременна?
Не ми изглежда бременна. Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 460
Естела ще каже, ама мойта котка такова коремче докарваше малко преди да роди, вярно, че отдавна беше.

Обаче каква идилия са с Бизу!

Ами_нка, как е кучето, за което се погрижи? Милият дядо, извади късмет с теб.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Не, Борянче, кастрирах я преди 5 години, просто е дебеличка. Аз не съм разказвала, щото е за кучета темата, но от котешката тема оплюха като качество РК и аз реших, че ще я сменя, плавно, в разстояние на 6 месеца. Един ден Лили спря да яде, закарах я на вет, веднага кръвни изследвания, системи, на третия ден си я прибрах и започнах да я храня със спринцовка. Няма да навлизам в подробности, колко зор, нерви и притеснения преживях. Четяха й се ребрата. И след два месеца покойния ми мъж отиде и й купи старата храна, с която си я храних, РК за капризни котки. Омете я за секунди и така. Бързо, бързо качи килцата.

# 44
  • Мнения: 10 578

Ами_нка, как е кучето, за което се погрижи? Милият дядо, извади късмет с теб.

Ох, не ми го казвай това... Sad Че потъвам в притеснение. Стопанинът на Ласи от една седмица не му хвърля и хляб вече. Забрави тотално за кучето. Последно му се обадих в деня след вета, да му кажа да не храни кучето същата вечер и на следващата сутрин, че ще го обезпаразитявам, а той не знам какво си е помислил, но направо забрави, че има куче. Даже като му казах, че трябва да се напръска цялото заграждение с препарат против бълхи, че сигурно са плъзнали, без да кажа, че съм купила препарата и че това е негово задължение, ме прекъсна с "аз в момента съм много зает, майка ми е болна, нямам време да пръскам". И си останах с "добре"-то. Все едно аз щях да му кажа, той да почисти и напръска. Поздразни ме това отношение... Притеснено ми е, че трябва да си намеря работа този месец и още не съм намерила. Не мога да спя от притеснение, защото виждам, че кучето ме посреща все по-гладно и ми е съвестно, че съм поела вече отговорност за него. Все едно той вече е мое куче. Гледа ме в очите и се надява само на мен. Sad Не мога да се откажа, но ще се затрудня много. Имам и 7 писани за гледане. С мм не се разбираме за животните... Не мога да искам пари от него за да храня животни... (Не ме питайте за мм).

Общи условия

Активация на акаунт