Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2019, 20:22 ч.

Любители на кучета - 92

• 16 430
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • София - Рим и обратно
Слюноотделянето е признак, че й се гади много. Обикновено свикват ако пътуват редовно.

# 751
  • София
Може да слюноотделя и от жега.
Моята омокря всичко около себе си, обаче не и се отваря късмета да се вози със търпящи минусови температури на климатика. Та все и е жега и все се плюнчи.

# 752
  • София - Рим и обратно
Е за жега не знам, мойта нали е зиморничава и все й е Ладно, та почти никога не е с оплезен език, като истинско куче, освен ако вънка не е 45 градуса.

# 753
Честно казано не знам как се научава куче да се вози в кола. Макс от малък почти всеки ден е в колата и в началото обикаляше като свободен електрон из седалките. Смених три коли от както го имам и едва последната е комби, като идеята за комби беше да отиде в багажника и да не се червя като оставям колата за миене. Joy В багажника му е много спокойно, защото има достатъчно място да се опъне, да легне и да поспи, тъй като поради габаритите си малко му е неудобно и трудно да се побере на задните седалки. Не че не го возя и по седалките де.. всичките имат калъфки заради него, освен моята. За него не е никаква драма в коя част на колата ще е, важното е да е с мен. А и по седалките е супер рисковано, защото срам не срам, ама така ми спука стъклото при едно забързано прибиране към града, защото го беше ожилил стършел. Беше много натоварен трафика и всички набиха рязко спирачки, съответно и аз и докато съумея да спра и да хвана и Макс той се лепна за предното стъкло и с нашийника го счупи. За щастие нищо му нямаше на магарето, но осъзнах, че мястото му не е на предната седалка, когато се предполага, че ще се движа с по-голяма скорост. Е, олекнах и с една прилична сума за смяна на стъклото.
За ръмжането и агресията към семейството си трябва постоянна работа. Макс у дома никога не си е позволил да изръмжи. Веднъж му се случи да ме изръжи на вън заради захапан кокал, който не искаше да пуска и то още преди да навърши година и това му и беше. Тогава реагирах на момента и го научих, че аз позволявам не само у дома яденето, но и на вън боклуците пак се ядат само ако аз разреша. Като за първо куче в живота ми смятам, че доста добре съм се справила с обучението му. Не е перфектен, има още много трески за дялкане и то основно по отношение на агресия към някои себеподобни, но като цяло с останалото му послушание съм доволна какво съм успяла да постигна като се има предвид, че нямах никакъв опит. Но Макс е много желано и дълго обмисляно решение и признавам, че имах страшно голямо търпение и постоянство в заниманията си с него.

Дано след този дълъг пост не пропуснете и линка към НОВАТА ТЕМА.

# 754
Момичета, днес забелязахме едното ни куче, че леко накуцва от време на време, и отидохме на ветеринар, видяха го, пипаха му крака и казаха, че пука коляното, някакви възелчета били скъсани. Трябвало да се направи операция за да св оправи, иначе от време на време ще си накуцва, ставало често така при малките породи кучета, имал ли е някой такъв проблем, аз не искам да правя операция на кучето

# 755
Каква порода е?

# 756
  • София
Има нова тема, елате в нея.

# 757
Померан

# 758
  • Bарна, морето, сините вълни

Ееей, не ме оставиха да дремна, бе. Лежа си аз спокойно и ми го носят това бебе, а то се хили, дърпа ми опашката. И все по-зле ще става... Утре може да реши и в купичката ми да бръкне, знам ли. Ех, тежък стана живота ми, ама обичам го това хлапе, какво да го правя.

# 759
Гледам днес сте се активизирали в рекламата Simple Smile
деспи, това е старата тема, пусни сладурковците и в новата.

# 760
despicable , ще бръкне не, ами още как! Зор видях докато отуча едно, вече проходило, да подминава купичките на Рекс, които стоят на нещо като плотче/масичка. Мнооого интересни се оказаха купичките! Simple Smile Голям зор и да го скубе, направо козина откъсваше, ама добре, че са търпеливи и добрички четириногите. Големи сладури си имаш ти! Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт