ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 504

  • 22 400
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Аз пък май се сещам да съм виждала само снимката с усмивката, ама то една ли беше... Отвсякъде валяха снимки и линкове та сигурно имам и пропуски 33uu

Засега има малък превод на интервюто, в една от руските групи, обещават утре да пуснат целия Peace

Проф, Дуда провокира, наистина е халка, а това което виси прилича на прерязана панделка newsm09 Макар че като е на някаква си скица/рисунка не би трябвало да ни притеснява чак толкова, може просто да е на такава вълна, можем ли да я обвиняваме че и се иска tooth Виж ако беше снимала собствената си ръка тогава си е ОМГ Shocked Всъщност може ли това да го е рисувала тя, преди 2 години (вай как звучи, 2 години Shocked) след онези кадри в Чачовия дом, там подпряна на касата на вратата пуснати от негови приятели в Инстасторито и като взе народа да се съмняват в нета тя ли била не била ли, на другия ден Дуда пусна в Инста си снимка как е застанала пред триножник и рисува Peace

Хазал са я снимали на покупки в Истиние парк, но по-добре да не ви я показвам, сигурно все ще я видите някъде. лъскав клин къси бели чорапи които визуално още скъсяват краката и, плюс нещо с 2 номера по-голямо нагоре което я правеше да изглежда квадратна ooooh! Да не казвам къде беше и се впило клинчето, ах ах #Cussing out Бива безсвкусица, но това нейното е свръх ooooh! Цялата тази мода, я беше намъкнала в компанията на стилиста си Руткай #Puppy dog
Е не я ли видяхте тук, в първия си пост за деня публикувах фотката й и ти даже ми отговори по повод премълчаването й?!

# 196
  • Мнения: 27 904
Видяхме  я Наде ,предния пост коментирах   .
Мерси за гушките Hug ще се оправим

# 197
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Наде от ВК не винаги ми се отварят линкове, когато са сложени тук в Мамата Peace Отговорих защото предположих какво си пуснала щом прочетох Истиние, преди това ги видях като снимки при рускините. Преди малко пак ги срещнах и макар че ми стана неприятно заради хейта, си казах че напълно си го е заслужила, затова и аз се произнесох Rolling Eyes
Сутринта имах проблем с браузъра, при всеки опит да разцъкам нещо, страницата ми се затваряше и минах на Мозила, даже писах ако може да ми пратите линк със старата Мама че когато разцъквам от Мозила най-долу я няма черната лента за вариантите. После го изтрих, защото се сетих че имам няколко полезни линка запазени на ЛС. Но като цяло имах проблем с цъкането сутринта и избягвах линковете, имах отворена групата на Дуда и оттам пуснах снимките и Peace

# 198
  • Мнения: 27 904
Бел ,гадно е така  на мен ми се е случвало . Моя ми е направил Хром на компа и съм доволна имам си старата версия , запазени иконки към групите руските . Понякога се налага чистка на компа   .

За Дуда си права ,провокира .  Народа ще се фане затова ,не е глупава . Старо или ново щом и групи създават на нея заради Ча стана голяма звиздЪ   Rage Преди никой не се интересуваше  от нейната особа .  Бивша да стане пак ще се говори за нея . След Ичардето се намърда в МП ,фотосесии . От заможно с-во е . Късметлийка е във всяко отношение . Сестра й е певица или греша ,племенничка има .

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 19:29 от femmi2

# 199
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Аз имам сума и адреси  в лентата на основния браузър който ползвам, това на личния ми комп, а на работа ползвам адресите които съм си самоизпратила на ЛС в Мамата Laughing Тях ползвах днес през Мозилата, но имах някакво блокиране и не можех да отворя някои от тях, в т.ч. Мамата  ooooh! И хисторито на бъгнатия браузър не вършеше работа ooooh! Оправиха ми компютъра, но преди обед ми скъса нервите ooooh!

Сестрата на Дуда мисля че е завършила оперно пеене Peace В някакъв период от живота си е учила в САЩ Peace
Какво да ти кажа Фемо, ако една жена е срещнала мъжа на мечтите си започва да и се иска брак, деца, такива неща. А Дуда на 1-2 снимки там онази вечер как в захлас гледаше Ча...  Crazy Сигурно на всяка биха и се приискали разни неща с него, човешко си е, ако други го бяха докопали, щеше да видиш на кО се вика провокация hahaha

Мишо отива да представя филм на фестивал в САЩ, не се знае Хазал ще ходи ли с него.

# 200
  • Мнения: 27 904
Разбирам Бел ,такъв мъж мечта как да не ти се приискат неща на паркинга го зяпаше замечтано .
Примирява ме се че е любов  или му е добре с нея дава му лоялност . След всяко ходене в Америка  се събират пак .
Никой не е казал трябва да е мис Свят  красива или супер известна . Няма угодия .Родата я одобряват и семейни срещи има .
Тя  мисли за брак и чаавета но Ча дали е готов ?  Това е отговорност ,кариера гради . Дали я обича  сляпо и лудо . Бракове се разпадат ,кО се ожени нема да е за дълго  .Ох какви неща ме кара да пиша  не е истина .  Като нямаше кадъна пак си е Хепи ,мислехме го за Дон Жуан мачка  ,подлужда  ,бройка  излезе моногамен .
Някоя чужденка ни докара . Босненка не е  стъпвал там . България също .
Дуня като него втори няма да намери. Характера не му знаем  като всеки човек има  отрицателни качества . Грешим ,живеем това е !  

Хазал изпраща Мишо на летището . Няма да го придружава ,заета с НИ . Хамилето не личи   ще проличи като порасне  корема . Неверните неща ги опровергава  сега  мълчи .  Журналята не я оставят на мира .

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 22:55 от femmi2

# 201
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Хазал и да им отговори пак няма да я оставят намира. Затова изобщо не се хаби да им отговаря. Peace

Феми, семейството и деца са нещо, за което човек хем е готов, хем съвсем не е готов. Ако се чака да стане съвсем готов, значи да остане и без семейство, и без деца.
Според мен Чачко е достатъчно готов за такава житейска роля. Виж ние  Mr. Green , хич не сме. hahaha

# 202
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569

Феми, семейството и деца са нещо, за което човек хем е готов, хем съвсем не е готов. Ако се чака да стане съвсем готов, значи да остане и без семейство, и без деца.
Според мен Чачко е достатъчно готов за такава житейска роля. Виж ние  Mr. Green , хич не сме. hahaha
Определено hahaha

Фемо мисля че веднъж в някакво интервю беше казал че е ходил в родината на майка си Peace Знае няколко изречения на босненски и Аталайчо добре пееше на майчиния си език Peace
На Ча нищо не му пречи да си е дон Жуан както го нарече, просто за момента да се е кротнал щот така му харесва Laughing Нека да си живее както си му харесва, щом е Дуда, тя да е. На мен тя ми изглеждаше по смутена там докато се лутаха на подземния паркинг, всъщност Ча въобще не ми изглеждаше притеснен, беше грейнал целия и както падругите забелязаха заграждаше Дуда, ходеше по петите и да не и досаждат ония hahaha



Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 21:23 от Беллора

# 203
  • Мнения: 27 904
https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456240914%2F44f0d14c … l_wall_-128333062
Превода е с руски субтитри , не намерих  с цитат . Рових из всички групи .  
 Линковете не на всички се отварят ако нямате регистрация .
 Повечето неща сме ги слушали  , новото , което казват сценария е писан на английски за някой думи се наложило да импровизират  на турски.  Втори сезон е много динамичен .
В предишинти интервюта казва  че не гледа фантастика , като с баскетбола , като участва в нея му харесва .

https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456240917%2F85eac579 … Fpl_-128333062_-2
 сбор от  Ча , Енгин , Окан и Бурчин .
 Бурчин казва  лесно се адаптирала на сета и се шегува с Окан не ти пречих нали  случва се  да си забравя репликите .




пипне се почеши  Joy Рим обувката си завърза  , скицааа  Crazy  не обича пресконференции . Илка улучи стилът му този път .




 Маргиии за теб от любимата ти фотосесия  попадна ми от  Туитър


Бел да каже дали размера ще стане за шапка  ,стари кадри но са хубави  Heart Eyes


от Габи не  се го спомням   , майсторка е тя  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 16:58 от femmi2

# 204
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Харесва ми Heart Eyes Ама как го прави веднъж изглежда дебел, а тук си е съвсем нормален Heart Eyes



Вчера имаше част от интервюто, днес щяха да допълнят с останалото, но явно са решили да наредят субтитри на видеата и сега няма какво да копирам и да донеса ooooh! не че казва нещо кой знае какво различно. то стига човек да го гледа как не го свърта на стола все едно има горещи въглени под него hahaha

# 205
  • Мнения: 21 201
Хелоууууу. Simple Smile
Нещоооооо не си спомням тази черно-бяла снимка на Хазал. Thinking

# 206
  • Мнения: 27 904


зад кадър  - както се ухилила гледайки ехографа  си представя нейното бебе . Не знам от кой епизод  минал или предстои.





Цитат
Харесва ми Love Ама как го прави веднъж изглежда дебел, а тук си е съвсем нормален Love
А , де  фокусник . Преди да замине за Шатите е слаб  , като намали ужасната брада е по - добре причоса иакам да е къс като Емир и Хакан  Heart Eyes
Бузите е като мекица  но сме свикнали . Рамената   оформил ли е мускули . Като Тор , Мор не е  избичил тяло .



творчество
 петък наближава   денят на Ча    ще зяпаме красотааа и романтик  Party съвпада с празниците но ще намерим време   Козунаците от магазина  , манджите  ще скиприм
 Дойдат ли празници  по магазините е фраш от народ.
  





 

 

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 19:50 от femmi2

# 207
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Малее на снимката от видеото е като син на Дядо Коледа  ooooh! Видях го вчера но предпочетох да не го слагам при нас, стига ми че се плаша като го видя по други места Rolling Eyes добре че с последното видео си пооправих вкуса Laughing
Не остана Crazy

Наде то някой е обработил снимката. Иначе си имаше достатъчно цветни кадри, бяха снимали Хазал на пристигането и на ревю на Озгюр Мазур, ако не се лъжа беше през 2016 г.

Фемо не станахте ли лели с Марга Laughing

# 208
  • Мнения: 27 904
Бел ,всичко се слага за информация . Бухнал козунак    го изядеш  ,го мАчкаш ,само ми падне  Joy 
Бел  , не станахме лели с Марга  . Толгахановата всеки ден очакват хабера . Както се изрази съфорумка Ефехан не иска да излиза .

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 18:16 от femmi2

# 209
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Сега видях в края на видеото че ги питат за зодиите на персонажите им, Енгин каза везни, а Ча каза рак Crazy
Знаете ме колко познавам, но предвид 1 снимка на Ча правена от известен американски фотограф и че Ча го последва в Инста, се чудя дали днес-утре няма да излезе фотосесия newsm78 И къде ще излезе 33uu Дали няма да е в някое световно издание да напишат няколко думи за него и да намятат 2-3 снимки на някоя от страниците newsm78

Общи условия

Активация на акаунт