Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки - продължението

  • 43 274
  • 863
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 212
Не мога да открия песента на Тоника, или поне на една от изпълнителките там - Без море живял ли си

Ето и текста за ориентир:

Няма шега, чезнех непонятно
в онзи халден град, чужд и непознат.
Ала сега връщам се обратно.
Кой ли по-добре ще ме разбере?


Без море живял ли си дълго, цяла вечност,
без мълчани изгреви край брега солен?
Без море живял ли си, толкова далече,
без елмазни залези, тъжни като мен?

Срещаш ме ти, стар приятел верен,
внезапно връхлетял кратък спомен бял.
Пак сме сами и споделям с тебе.
Кой ли по-добре ще ме разбрере?

И отново лятото вае крехък замък,
натрошени мидите ронят се под мен.
Дай крило приятелю, да политнем двама
и прегърнем изгрева, над брега солен!

Без море живял ли си дълго, цяла вечност,
без мълчани изгреви, край брега солен?
Без море живял ли си, толкова далече,
без елмазни залези, тъжни като мен?

# 376
  • Мнения: 2 325
Момичета, къде мога да намеря всички албуми на Apocalyptica? Благодаря предварително!  Hug

# 377
# 378
  • Мнения: 7 412
микки, благодаря. За съжаление  Embarassed не се отваря.
 scorpionche   bouquet

# 379
  • Мнения: 748
Ети, освен да направя подарък на майка едно сд Simple Smile Никъде не я намирам Simple Smile

# 380
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Моля,
1. Леката кавалерия от Сопе
2. Стари градски песни
3. френски хитове от '60-'70г. (Жо д'Асин - ако така се пише и др.)

Мерси   bouquet

# 381
  • Мнения: 748
Моля,
1. Леката кавалерия от Сопе
2. Стари градски песни
3. френски хитове от '60-'70г. (Жо д'Асин - ако така се пише и др.)

Мерси   bouquet

1. Хич нищо не разбрах Sad
ама чичо Гугъл каза
http://www.zipsites.ru/music/150_lyubimyh_melodii/ - Зупе
http://www.epdlp.com/compclasico.php?id=1126

2.
http://store2.data.bg/naglio/Stari/
http://store1.data.bg/jigulicombi/mp3/stari-gradski/
http://store2.data.bg/susipater/Stari%20gradski/
3.
http://store1.data.bg/isiiv/Joe%20Dassin%206%20CD%20set/
http://store1.data.bg/freaa/French/
http://store1.data.bg/freaa/Joe%20Dassin/
http://store1.data.bg/bogolito/MuZIKAta/

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 22:07 от scorpionche

# 382
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
scorpionche, знаеш, че си върха, но пак да го кажа!  Peace

мерсиииииии   bouquet Жива и здрава да си  Heart Eyes

# 383
# 384
  • Мнения: 3 074
Скорпионче, помощ!
 Praynig
Може ли да намериш За многое лета на Борис Христов? никъде не я намирам като МрЗ...

Предварително благодаря!

# 385
# 386
  • Мнения: 3 074
СТРАХОТНА СИ!!! благодаря ти от името на 160 човека родова среща!

# 387
  • Мнения: 1 455
Ако може пак и аз да помоля за една музика от филма "Имало едно време на запад" ако се сещате с хармоника на Enriko Morikone(не знам дали така се пише).Предварително благодаря  bouquet

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 21:47 от gery gerry

# 388
  • Мнения: 748
http://store1.data.bg/archona/OST/Ennio%20Morricone/
Once Upon a Time in the West
1. Once upon a Time in the West (Morricone)    
2. As a Judgement    
3. Farewell to Cheyenne    
4. The Trasgression       
5. The First Tavern    
6. Man With the Harmonica    
7. A Dimly Lit Room    
8. Bad Orchestra    
9. The Man    
10. Jill's America    
11. Death Rattle    
12. Finale

# 389

Общи условия

Активация на акаунт