Дяволското гърло Тема 6 "Три жертви и никаква следа!"

  • 26 699
  • 618
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 749
Аз явно съм изгледала доста ужаси, сериалът ми е като филмче от Baby tv, в сравнение с  други. Например френския Raw.
Ясмина, вече почти няма такива кофти сцени, гледай спокойно. То сега тепърва предстои развръзката.

# 586
  • Мнения: 1 560
Теодора и Владо по Нова след рекламите!

# 587
  • Мнения: 5 928
Прави ми впечатление, че на Духовникова винаги показват левия профил.

# 588
  • Мнения: 47
Казаха нещо, което много от вас предполагаха - много е било важно за епизода и историята да има полицейски кучета.

# 589
  • Мнения: 304
Току-що гледах Владо и Теодора в НОВА. Напълниха ми душата. Чак не мога да си представя, че Теодора успява по такъв начин да го изиграе жена-лед в Дяволското гърло и ОЖ. Толкова е емоционална, нежна и красива, много искрена. А любовта между нея и Владо е... невероятна. За сюжета на Дяволското гърло нищо не казаха, но пак беше едно дълбоко лично интервю, с което още повече ги заобичах.
Да са здрави и щастливи!

# 590
  • Мнения: X
Каква любов между нея и Владо?

# 591
  • Мнения: 31 206
Каква любов между нея и Владо?
Приятелска.

# 592
  • Мнения: 14 490
Аха, тя нали и с Вергов имаше едни снимки как се целуват с език, приятелски Joy

# 593
  • Мнения: 1 941
С Калин Врачански се целуваше.

# 594
  • Мнения: 4 749
Ми и аз имам един приятел , с който имаме точно същата любов. Даже му се обадих след интервюто. Много мило ми стана.

# 595
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
По монтажа съдя, че искат да насочат вниманието, че Филип е убиеца - в последния епизод, когато Мия каза за Лазар, че за да стане такъв психопат и да убива по този начин трябва липсващ баща или доминиращ такъв, следващите кадри бяха пресконфренцията на стария Чанов.

И в предишните епизоди имаше подобни похвати.

Тя пък Миа е един профайлър, мани. До сега май за нищо не е познала. Колкото и башкабалията е нещо баш.

# 596
  • Мнения: 6 940
Аз това за кучетата го разбрах по друг начин. Обаче друго ме усъмни-Владо каза, че е казал на брат си, той на жена си и тя му се обадила и била ужасена,/разярена(не помня точната дума) и последва лека пауза, след което Теодора веднага се намеси.

# 597
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз останах с впечатление, че снахата на Владо/нали такава му се пада жената на брат му/ се ядосала, че е разбрала кой е убиецът, защото се губи тръпката от гледането, а не от това точно кой е.
За кучетата - имали важно значение за историята, това разбрах аз.
И още - Духовникова каза нещо в смисъл, че ще ни покажат как се заражда злото и как достига до такива колосални размери.
Иначе ми харесаха двамцата в интервюто, леко нарцистични, но няма лошо, отива им.

# 598
  • Мнения: 10 826
Тъкмо изгледах Владо и Теди от сутринта. Много сладки бяха, искрени, непринудени.
Само ме поздразни на Мон Дьо заключението, че след ДГ най-после хората видели, че В и Т не са само красиви опаковки. Абсолютно не съм съгласна! И това може да го каже човек, който говори наизуст, говори неща, които е модерно да се кажат към момента и не е гледал Дървото на живота... За мен трудно биха надминали ролите си на Панто и Божура. Също се натъжих, че такъв стойностен сериал все пак остава недооценен донякъде.

# 599
  • Мнения: 304
Напълно съм съгласна. “Дървото на живота” беше един прекрасен български сериал, а актьорите бяха върхът. Сигурна съм, че ако сега го пуснат по Нова например, ще пожъне страхотен успех.

Той го каза, защото досега такъв тип сериали в БГ не се е правил и има интерес от чужбина, доколкото четох, за купуването му (излъчване) и най-накрая ще ги видят в друга светлина. Този тип сериали изисква доста актьорски умения.
Едно е Теодора да стреля с пистолет, да тича по горите, да има такива сложни отношения с дъщеря си, и съвсем друго е да си играят на деца с Вергов в “Откраднат живот”. (Ролята ѝ там също беше много смислена и изиграна добре според мен, но ДГ е много по- в нейната кариера)

Общи условия

Активация на акаунт