Дяволското гърло Тема 6 "Три жертви и никаква следа!"

  • 26 697
  • 618
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 368
По логиката, с която върви сериалът, не би трябвало да е Асен или Лазар. Всеки епизод тръгват по грешна следа, опитват да заблудят и нас, и накрая набързо оневиняват заподозрения без много обяснения. то няма и време де Simple Smile) Всъщност за сина на Каракехайов не помня вече защо го изключиха, но такава беше пак идеята. Странно ще ми е да е някой от разследващите, защото изглеждат сплотени, познават се отдавна и работят заедно от край време в малък град ..като семейство са, та не ми се вярва.

# 571
  • Мнения: 4 749
И за мен лично сериалът е по-добър от книгата. Всъщност май това е единственият случай ,в който екранизация повече ми допада от книга.

Тегаво ми тръгна 1 част на романа на Зарев. Нещо в стилът му на писане сялаш не ми допадна. И аз не я дочетох. Даже не помня дали я презполових. А така мечтаех да ги прочета и 3 части...

Те плануваха да снимат 3 сезон, дори имаше кастинг. Бяха викнали моя приятелка и мина на 2 етап, ни после фалира телевизията.

# 572
  • Мнения: 7
Здравейте, за първи път се включвам и аз. Изчетох доста от мненията и теориите ви в тази тема. До преди вярвах, че е има възможност все още да не сме срещнали убиеца, но тези мисли почти се изпариха. Нямам конкретен заподозрян, защото все се менят. Преди няколко епизода мислех, че е Краси, но след последния съм убедена, че не е той. Просто досега в епизодите по малко разкриват от личния живот на героите и дойде и неговия ред.
Споделям и моите бележки:
- Смеха на краси не беше зловещ, беше много тъжен. Това беше смях на пиян, огорчен и страдащ човек. Страхотна сцена, колкото и тъжна да е.
- Мисля, че има бръмбър в управлението, така убиецът чува как краси изрича името на лекарството по телефона и разбира, че са попаднали на нещо и убива жената.
- Убиецът изпраща оръжието в управлението, защото иска да осигури алиби на Асен.
Възможно е в приюта Асен да не е бил сам и да е имал брат, но да са били разделени. (някой от сценаристите фен ли е на pll 😂😂)
За качулките има два варианта :
- Досега имаше само съмнение че убийците са двама, и това че показаха двама закачулени беше потвърждение, че е така.
- другата опция е, човека от къщата да е обикновен крадец, а качулестия в залата да е новия човек от промото, който със сигурност не е убиецът.

Ако Асен има близнак и може и да знае за него, може и да не знае 😀
Но вярвам, че драмата е около Чанови в миналото и може да става въпрос за трето дете, живо или не.

# 573
  • София
  • Мнения: 6 096
На мен никой не ми се иска да е убиецът, да му се не види. Simple Smile Защото силно предполагам, че е някой от екипа, а свикнах с тях, опознах ги...

Все пак, за съжаление, с най-голяма вероятност ми се струва да е Филип.

# 574
  • Мнения: 6 940
Аз сега разбирам, че е правен по книга. На мен също много ми хареса, гледах го и повторно по нова тв.

# 575
  • Мнения: 4 575
А някакви мнения за това какво ще се случи в следващия епизод? Sunglasses Според мен мъжът, който ще заплаши Димитър  Чанов, няма да е истинският убиец, но може би ще е свързан с него. За съжаление обаче, това няма да се разбере, защото агент Язова ще го отстреля, а Мария Чанова в знак на благодарност, че Димитър Чанов е спасен, ще покани Миа на обяд Hamburger

# 576
  • Мнения: 3 269
 NightWalker, хареса ми идеята ти за бръмбъра. В Туин Пийкс има такъв сюжет. И си мисля, че ако наистина има маскиран бръмбър, би трябвало да сме го видяли без да знаем.

# 577
  • Мнения: 10 825
Или пък преди смъртта си да му е разказала какво се е случило всъщност.

Една такава случка, особено в ония години може да побърка младо и невинно момиче.
Наистина не ми хрумва нещо друго, което да е толкова лично, че убиваш.
Освен това в западните кримки често първоначално падат обвиненията от убиеца..

Както се казва 8 епизода и никаква следва..Идиоти ли сме, кви сме 😂
Всичко е точно с теорията ти, само че синът е Филип. Оказва се, че той е осиновен, а не Асен. Така хем теорията с изнасиването е вярна, хем убиеца не е баш най-очевидния Simple Smile

# 578
  • Мнения: 2 560
Накрая ще излезне някаква мега скалъпена боза и язък ни за теориите😂.
Останаха 4 серии, пък сме до под кривата круша. Много ми е интересно как ще навържат нещата на финала.
 

# 579
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
NightWalker, хареса ми идеята ти за бръмбъра. В Туин Пийкс има такъв сюжет. И си мисля, че ако наистина има маскиран бръмбър, би трябвало да сме го видяли без да знаем.

Радиоточката в кабинета.

# 580
  • Мнения: 4 594
Аз изгледах първите епизоди и спрях, заради това, че дават големи гадости в близък план, психария. Ако се е оправил филма в това отношение казвайте да продължа.

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Ако продуцентите четат тук, трябва да сключват договори с някои от вас за следващия сезон! 🤣 Много сте продуктивни! Много логично звучи това с изнасилването, да видим.
Карамазов в свое интервю каза, че Духовникова все му прави забележки, че издавал детайли, хората щели да изгубят интерес и той вече ще си мълчи, защото тя го наблюдава. 😁
Относно финала какво сподели тя във Фейсбук:

# 582
  • Мнения: 561
Честно казано, ако са направили Филип убиеца, за мен ще е изгубено време гледането на този сериал. Филип изглежда нелепо като разследващ, страх го е и “ръцете му треперят”, както се казва отначало даже. Бих искала убиеца да е хладнокръвен, например Асен може да е такъв- както си пролича от сцените с пчеларя. Ако Филип е убиеца, даже няма да може да го изиграе толкова сериозно според мен.

# 583
  • Мнения: 6 940
Аз изгледах първите епизоди и спрях, заради това, че дават големи гадости в близък план, психария. Ако се е оправил филма в това отношение казвайте да продължа.

Понамаляха сякаш тези сцени. И на мен ми дойде в повече, но се въздържам да го гледам непосредствено преди заспиване и нямам проблеми Smile 
За последната серия нямах търпение да я отлагам и реших да я гледам по ТВ. Тъкмо бях решила, че са ни спестили някакви зловещи сцени и те хоп-показаха докторката. SobSmileSmile

# 584
  • Мнения: 14 490
По монтажа съдя, че искат да насочат вниманието, че Филип е убиеца - в последния епизод, когато Мия каза за Лазар, че за да стане такъв психопат и да убива по този начин трябва липсващ баща или доминиращ такъв, следващите кадри бяха пресконфренцията на стария Чанов.

И в предишните епизоди имаше подобни похвати.

Общи условия

Активация на акаунт