какво да правя

  • 2 974
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
откриха в орината бактерия която е предпоставка за възпаление на пико4ните канали

# 16
  • Мнения: 7 091
откриха в орината бактерия която е предпоставка за възпаление на пико4ните канали

А посявка на Урина направиха ли ти? Или ти изписаха просто "профилактично" бисептола? Има много други начини да се реши такъв проблем newsm78

# 17
  • Мнения: 566
направи си повторно изследване на урината. на мен на единия ден имаше бактерии, а на следващия ги нямаше. някакво обръкване явно беше станало. виж и при теб да не е така и напразно да пиеш лекарства. иначе бисептола не е антибиотик

# 18
  • Мнения: 2 494
направи си повторно изследване на урината. на мен на единия ден имаше бактерии, а на следващия ги нямаше. някакво обръкване явно беше станало. виж и при теб да не е така и напразно да пиеш лекарства. иначе бисептола не е антибиотик
Това първо и второ-консултация с поне още един лекар. През бременността когато не съм сигурна винаги съм се допитвала до 2, а понякога до 3 лекари! Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
направи си повторно изследване на урината. на мен на единия ден имаше бактерии, а на следващия ги нямаше. някакво обръкване явно беше станало. виж и при теб да не е така и напразно да пиеш лекарства. иначе бисептола не е антибиотик
Това първо и второ-консултация с поне още един лекар. През бременността когато не съм сигурна винаги съм се допитвала до 2, а понякога до 3 лекари! Успех!
Ей това е отговора на въпроса ти!!! Изследвай се пак, и лека бременност ти пожелавам.   bouquet

# 20
  • Мнения: 181
Наистина,бисептол-а НЕ Е антибиотик WinkНо моята препоръка е да потърсиш друг гинеколог-този би трябвало да знае,че не се пие от бременни Confused
Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 992
направи си консултация с друг лекар
леко бременеене ти пожелавам и всичко да е наред

# 22
  • Мнения: 220
Бисептола не е антибиотик и при бременни не се препоръчва. Има много други средства, които могат да бъдат безопасни за теб и бео. Направи нова консултация. Успех

# 23
  • Мнения: 49
На мен също ми откриха бактерии в урината и докторката ми изписа бисептол.
Като отидох в аптеката момичето ми каза, че той не се препоръчва за бременни,
така си пише и в листовката. Тогава се върнах при гинеколожката, казах й какво съм установила
и поисках да ми предпише  друго безопасно лекарство. Така и направи, изписа ми
друго, но за съжаление не помня как се казваше.
От друга страна бактерии могат да попаднат по всякакъв  начин, например ако не е бил стерилен съда и при следващо изследване да не са налични такива.

# 24
  • Мнения: 359
не мисля, че тук във форума можеш да намериш компетентно мнение! за твое спокойствие отиди при друг лекар. Вече дори можеш да отидеш на 3D,  където ще видят дали всички органи се развиват нормално и ще отхвърлят евентуални малоформации на плода.

# 25
  • Мнения: 1 680
Повтори изследването. Бисептолът е химиотерапевтик, но това не бива да те успокоява. Защо не пробваш със седящи бани в отвара от смрадлика. Ако не помогне поне няма да навреди.

Общи условия

Активация на акаунт