Прахосмукачка робот- 17. Рени, върни се!

  • 50 086
  • 764
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Няма да има проблеми жената. Какво толкова. Щом се настрои всичко и мине първото почистване тя после какво има да прави - да изхвърля контейнера и да маха ако има косми по четката. Лесна работа. От приложението вие може да и настроите всеки ден да се включва в определено време, или ако тя не иска просто когато иска да я включи ще и натиска копчето и готово. Ако всичко е настроено на вашия телефон ще можете всъщност вие да следите за грешки и вие да я донастройвате ако се налага без дори и да ходите до жилището ѝ.
Забравих да допълня че когато я регистрирате може да е през вашия телефон и там има опция устройството да се сподели. Ще го споделите с нея и тя ще навлезе в използването на приложението но в същото време и вие ще можете да се намесвате ако тя обърка нещо. Ние с ММ сме така. Аз му споделих управлението на нашата и така и той има достъп ако нещо му потрябва да се изчисти и да определи зона за чистене и т. нат.

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 16:30 от Анонимен

# 361
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Още един робот за мнение от мен hobot LEGEE 668 , пишеше , че мие по - добре от другите комбинирани. А за чистене как е ?

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 17:15 от nasito8988

# 362
  • София
  • Мнения: 905
muoil, благодаря за пълния отговор.
С риск да стана досадна, моля ви за отговор -  ако в жилището, където се използва робота няма wi-fi, но задам първоначални настройки и майка ми си го пуска ръчно ще има ли проблем?

# 363
  • Мнения: X
Голяма част от функциалността ще отпадне разбира се. Ибтова вие дистанционно да я наблюдавате какви ги върши също. Но не би трябвало да е проблем на друго място да я свържете с wifi , да ѝ настроите сила на работа и т.нат. и да я пуснете на мястото без wifi от копчето. Може и разписанието да не работи защото не знам робота отчита ли времето или го взима от Интернет. Майка ви няма въобще стационарен интернет ли? Защото ако има ѝ трябва само един най-евтин рутер за 25 лева

# 364
  • София
  • Мнения: 905
Има интернет само на телефона. Късно го съобразих и аз.

# 365
  • Мнения: X
Може при нея, когато сте двете единия телефон да го пуснете като хотспот и към него да свържете другия телефон и робота и така да направите първоначалните настройки

# 366
  • Мнения: 2 133
Още един робот за мнение от мен hobot LEGEE 668 , пишеше , че мие по - добре от другите комбинирани. А за чистене как е ?
Аз имах такъв робот, но го продадох.
При режим миене трябваше да му чистя моповете след почистването на всяка стая - завалваха се, при все, че вкъщи е чисто.
Предпочетох да си купя само прахосмучещ, от който съм значително по-доволна.

# 367
  • София
  • Мнения: 3 707
Аз имах такъв робот, но го продадох.
При режим миене трябваше да му чистя моповете след почистването на всяка стая - завалваха се, при все, че вкъщи е чисто.
Предпочетох да си купя само прахосмучещ, от който съм значително по-доволна.
[/quote]
И аз търся само прахосмучещ, но да е системен, какъв бихте ми препоръчали?

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Препоръчвам
http://dedal-robot.com/Makita-DCR-200
https://www.dyson.co.uk/robot-vacuums/dyson-360-eye-nickel-blue.html
Ако тези не ви допадат прочетете първа страница.Вложено е много труд и информация в нея ,за да бъде систематизирана.

# 369
  • София
  • Мнения: 3 707
Препоръчвам
http://dedal-robot.com/Makita-DCR-200
https://www.dyson.co.uk/robot-vacuums/dyson-360-eye-nickel-blue.html
Ако тези не ви допадат прочетете първа страница.Вложено е много труд и информация в нея ,за да бъде систематизирана.

Вярно, че не съм споменавала бюджет, но тези са ужасно скъпи. Не бих инвестирала толкова пари в робот. Ще чета, благодаря!

# 370
  • Мнения: 1 601
Дайсон в момента не може да се закупи в България. Вариант да се поръча от чужбина, не препоръчват от вносителя за България. Ето какво ми върнаха на запитването: Здравейте,

Към момента този продукт продължава да е лимитиран само за определени пазари. За съжаление нямаме информация дали, и кога, ще се предлага в Юго-Източна Европа.

Доколкото сме информирани - има някакви казуси относно безпроблемното сваляне и инсталиране на приложението за управление на робота в определени страни, и това не позволява пускането му на произволни пазари.

За момента се продава само в страни, където Dyson има директно представителство и сервизен център.

Не ви съветвам да го закупувате от чужбина и да го ползвате в България, защото към момента не можем да ви подсигурим абсолютно никаква подкрепа, ако имате казус или проблем с уреда, тъй като нямаме достъп до никаква техническа и сервизна документация за него.

 

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не ви съветват,защото не могат те да приберат парите, а тука цените са им безумни.Ползвам Dyson поне от 5год само,че не робот.За прахосмукачка са най-доброто,което има .Предполагам и работа са го измислили,но за мен е много висок и не влиза под мебелите ми

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз също съм с Дайсън и съм без забележки. Ако реша да купя робот,ще го пратя на сервиз в Англия,така че лично аз не виждам проблем.
Примера с макита и дайсън ги дадох само защото са най-добрите.
Абсурдно ,несериозно и противно на всякаква икономическа логика звучат подобни въпроси.Поне 10 от нас загубват време във въпроси.Колко ти е площта,колко са стаите,колко високи са мебелите,колко ти е бюджета и тн и тн. Смятам за нормално , човек да иска съвет след като се е запознал с основни неща.А от написаното такова нещо не видях- ми 90% от роботите вече са систематични.
Дори и не подозирате колко труд е вложила Ели в първа страница,както и други момичета.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 20:35 от renydent

# 373
  • Мнения: 7 856
Уф, съвсем не са систематични 90% от роботите. Дори и почти всичките варианти на irobot се щурат като откачени и не са системни. И нямам понятие за какво предлагате закупуване на роботче, явно скъпо и с проблеми за управление от Бг, като има фирми със систематични машинки и безпроблемно управление от България.
Едит: изобщо не мога да разбера защо трябва да се дават безумни пари за индустриален робот, когато аз имам идеално функциониращ систематичен такъв за 20% от цената на професионалния.

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 21:57 от Недоволна

# 374
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не може да сравнявате Irobot и Dyson с всякакви китайци и т.н.реплики.Това е все едно да сравнявате Мерцедес с Киа .Това са марките измислили роботите едната,а другата измислила прахосмукачката без филтри.Всичко останало е компромис цена-качество.Интересно ми е цялата вълна от покупки на Xiaomi след 1год къде ще ги ремонтирате?

Общи условия

Активация на акаунт