Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 8

  • 46 311
  • 789
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 368
Аха...разбрах.
Ще изчакам тогава....после ще питам китаецът що се мота.😆

Ясно..мерси.
Моля. Имах в предвид 10-15 дена от получаване на номера. Иначе при пристигане в БГ за 3 дена е при вас. За БГ може да ползвае сайта на пощите. Като даде София и на 3ти ден е при вас. Първите 2-3 статуса са от чужбина информира че е потеглила. Обикновенно 3тият или 4тият е от София.
има цяла тема за следенето https://www.bg-mamma.com/?topic=894460 може да почерпите много инфо от там.

# 106
  • Мнения: 68 574
Нали съм баш в тази тема...за момент се обърках.
Ще изчета и старата де...

# 107
  • Мнения: X
А кой е тракинг номера? Шипинга Сингапур ли е или Али експрес?

# 108
  • Мнения: 68 574
Не знам.



Това имам.

# 109
  • Мнения: 728
По съвет на netman71, писах на китаеца тов което ми беше казал...  "I have not received the parcel yet. Could you please initiate search procedure for the parcel." ... очаквах че продавача ще ми отговори неадекватно за мен и няма да получа никаква информация... копирал ми това което виждам аз при проследяване по номера...
Продавачът не е направил нищо за да тръгне пратката щом няма статус от София. Прилагам снимка от друга пратка вече пристигнала в София.
Скрит текст:
Може да проверите вашият номер на адрес http://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_submit.htm Имате право да му отворите диспут. Може да правите диспут - пратката е в транзт срока на защита изтича. Защо за номера R*SG (като вашият) сайта разрешава този диспут преди да са станали 60 дена, а за номера U*, LVS* и т.н не разрешава. Значи има защо да се прави по-рано. Така се прави диспута https://www.facebook.com/AliexpressBulgariaFAQ/posts/1021838561295258

Благодаря за информацията.. от 25.10 си е заседнала на EDI и не мърда... писах му на продавача това което ме посъветвахте... копирал ми е статуса от проследяването на пратката...някъде по-нагоре бях пуснала скрийн шот... Пита ме вчера дали че изчакам още.. казах му да, ще изчакам още малко миже би до края на другата седмица и ако няма никаква промяна ще отворя диспут.

# 110
  • Мнения: X

Кой е номера даден от продавача? Номера за проследяване

# 111
  • Мнения: 68 574
RB******SG.
Няма информация никъде за пратката. Но вероятно е много рано...песната е едва на 21.11.😆

# 112
  • Мнения: 5 216
RB******SG.
Няма информация никъде за пратката. Но вероятно е много рано...песната е едва на 21.11.😆
С AliExpress Shipping е.
Как да няма информация като на скрийншота се вижда, че има информация?

# 113
  • Мнения: X
RB******SG.
Няма информация никъде за пратката. Но вероятно е много рано...песната е едва на 21.11.😆
Ако на мястото на звездичките имаше цифри, може и повече информация да изровим. Grinning
Ако е Али шиппинг значи е в Сингапур в момента

# 114
  • Мнения: 68 574
От сайта на НАП  ще ги видите ...цифричките. Тече...всичко тече..тъй де, има теч на данни и всичко е видимо Stuck Out Tongue Winking Eye

Оттеглям си въпросът. В мейла от Али всичко си пише😆...че на 5 ден ще има инфо повече и така.
Писали са ми също че до 17.12 ми е срокът за диспут...
Та така..

Гледам и при тях почнал черния петък..

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 094
Това според вас с този тракинг: RV174382769CN
 има ли шанс да пристигне?

# 116
  • Мнения: X
Евентуално около Нова година. 60те дена защита не са ли изтекли?

# 117
  • Мнения: 2 368
Това според вас с този тракинг: RV174382769CN
 има ли шанс да пристигне?
5 пъти връщано от митница обратно в Китай и  за 6ти път пратено в чужбина. Къде го намерихте тоя търговец? На третия път да му бяхте писали и да се разберете да спре тая мъка ... И да поръчате от друг дето знае какво прави. Според правилата когато са минали 60 дена Али трябва да се намесят и да върнат парите стига вие да искате.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 094
А, те ги върнаха парите. Просто се чудя дали ще дойде, иначе търговеца е читав, за втори път поръчвам от него.
BGN 23.84  36%OFF | Original Samsung S10 Alcantara Cover Case Leather Premium case for Galaxy S10 Plus S10+ S10E Case Suede Cover 5 Color Anti-kncok
https://s.click.aliexpress.com/e/MqGeBt0y

# 119
  • Мнения: X
Здравейте, имам следния въпрос. Поръчала съм 2 неща, с тракинг номера започващи със SF и LVS. Доколкото разбирам тези номера са не проследими. Получих мейли от Али, че пратките са ми в София. Това някаква нова мода за заблуждение ли е? Не съм поръчвала от 3-4 години и съм забравила какво-що. Доста ми се бавят нещата 40+ дни и съм притеснена. Досега нищо не ми е изчезвало, надявам се да ги получа, ама времето си минава...

Общи условия

Активация на акаунт