Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 11

  • 16 185
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, въпреки, че съм представител на мъжкия пол, си позволих да пиша в този, предполагам изцяло женски раздел.
Предстои 8 март, а с него и задължителните подаръци към нежния пол. Интересува ме: има ли вариант да се закупят физически ваучери на определена стойност, които да послужат за подаръци?
Благодаря предварително за отговорите!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Изчетох нещата свързани с доставката, но се питах дали няма някаква промяна в положението от 1ви юли или всичко си остава както досега?

# 77
  • here and now
  • Мнения: 4 201
Не би трябвало да има промяна. Тя касае основно пратките под 15 евро(включва се и транспорта), а се съмнявам да има поръчка с по-ниска цена. От там изпращат с предплатени такси и реално следва да си продължат нещата по същия начин.

# 78
  • Мнения: 9
Момичета, пуснаха промоцията за юни. На 50% са доста от нещата 🙂

# 79
  • Мнения: 21
Момичета, пуснаха промоцията за юни. На 50% са доста от нещата 🙂
Да , но не и тези които искам🤔

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз сякаш искам бански, но никога не съм поръчвала досега и не мога да избера какво би стояло добре на малък бюст (70Б). Има едни "Add two cups", предполагам че те са за мен, но аз все заглеждам bandeau модели като Malta bandeau и се чудя това нещо има ли някаква малка подплънка, дали ще стои на малък бюст или ще ме прави още по-плоска...

# 81
  • Мнения: 21
Аз сякаш искам бански, но никога не съм поръчвала досега и не мога да избера какво би стояло добре на малък бюст (70Б). Има едни "Add two cups", предполагам че те са за мен, но аз все заглеждам bandeau модели като Malta bandeau и се чудя това нещо има ли някаква малка подплънка, дали ще стои на малък бюст или ще ме прави още по-плоска...
Аз имам 5 броя такива add 2 и съм изключително доволна !

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Понапазарих си. Обединихме се с една приятелка уж за безплатна доставка, то накрая за 2 безплатни доставки сметка навъртяхме 😀 гледах във фейсбук има група за общи поръчки, но то освен ако не вземеш само едни гащи, като цяло няма много смисъл. Изчисляват ти сумата по 1.25 и реално за суми над 65-70лв идваше същото да си платиш доставката, че в някои случаи даже и по-скъпо излиза общата поръчка.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 431
Момичета, пуснаха промоцията за юни. На 50% са доста от нещата 🙂
Всеки месец ли има такава промоция? За първи път поръчах от сайта.

# 84
  • Мнения: 9
Момичета, пуснаха промоцията за юни. На 50% са доста от нещата 🙂
Всеки месец ли има такава промоция? За първи път поръчах от сайта.

Не, два пъти в годината - през юни и мисля декември. Но пускат намаления на определени неща

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Някой друг има ли забавяне в поръчката? Стана 6 дни се върти из Германия със статус "Pending customs release" и днес получих мейл, че ще има забавяне около 5 дни.

# 86
  • Мнения: 9
При мен доставката беше вчера, като поръчката ми е от 24 юни. Доставиха със Спийди до Варна.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 421
Пуснах поръчка на 27.06 и я изпратиха на 01.07. Ориентировъчния срок за доставка беше между 02.07 и 08.07. От 04.07 е поръчката е в Амстердам също “pending customs release” и няма движение оттогава. И аз видях днес в тракинга, че ще има 5 дена закъснение. Още от самото начало сроковете ми се сториха невъзможни за изпълнение, но предишните ми поръчки винаги са били доставяни точно в зададените срокове и реших, че може би си е окей диапазона 2-8 юли.
Скрит текст:
Да питам някой досега правил ли е price adjustment и каква точно е процедурата?

# 88
  • Мнения: 468
Едно време, когато сайта беше един, демек американския, имаше много по-яки промоции, подаръци и тн. Тогава пристигаха с Dhl и рекорда за доставена пратка им беше 36 часа. Не се бъзикам, 36 часа от поръчка до доставка на вратата с пращане на документи до митница и освобождаване.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Пуснах поръчка на 27.06 и я изпратиха на 01.07. Ориентировъчния срок за доставка беше между 02.07 и 08.07. От 04.07 е поръчката е в Амстердам също “pending customs release” и няма движение оттогава. И аз видях днес в тракинга, че ще има 5 дена закъснение. Още от самото начало сроковете ми се сториха невъзможни за изпълнение, но предишните ми поръчки винаги са били доставяни точно в зададените срокове и реших, че може би си е окей диапазона 2-8 юли.
Скрит текст:
Да питам някой досега правил ли е price adjustment и каква точно е процедурата?
Да и моята е от 27.06. Много бързо я изпратиха, но нещо седи в Германия стана 10-11 дни.

Edit. Всъщност може би има шанс да дойде навреме, днес пише, че е в София.

Последна редакция: чт, 08 юли 2021, 14:55 от Didi_Bidi

Общи условия

Активация на акаунт