Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 11

  • 16 205
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Да, дойде си навреме днес. Банският add 2 cups изобщо не ми харесва как ми стои. Заради връзката през врата чашките зеят. Трябва да преправям връзките да станат презрамки. Закопчаването също е много неудобно - кукичка в илик.

# 91
  • here and now
  • Мнения: 4 213
Да, дойде си навреме днес. Банският add 2 cups изобщо не ми харесва как ми стои. Заради връзката през врата чашките зеят. Трябва да преправям връзките да станат презрамки. Закопчаването също е много неудобно - кукичка в илик.
Може ли линк към него?

# 92
  • Варна
  • Мнения: 3 251

В интерес на истината не го намирам вече в сайта, явно е изчерпан. Като сложа презрамките през рамо стои наистина много добре, но трябва да ходя да ми го преправят.

# 93
  • Мнения: 21

В интерес на истината не го намирам вече в сайта, явно е изчерпан. Като сложа презрамките през рамо стои наистина много добре, но трябва да ходя да ми го преправят.
Можеш просто да си ги връзваш.

# 94
  • Мнения: 540
Някой поръчвал ли е след 1.07 има ли промяна или нещата с доставката са си същите!?

# 95
  • София
  • Мнения: 2 434
Има ли някой с поръчка, изпратена на 29-06 и да е получена?

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Моите неща бяха поръчани преди 1.07, но дойдоха след 1.07 вкъщи. Не мисля че има промяна, то реално ДДС и мито са си платени.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Има ли някой с поръчка, изпратена на 29-06 и да е получена?

Поръчката ми е изпратена на 29.06. и още не съм я получила. Два пъти получавам мейл, че ще има забавяне с 5 дни  и продължава да е със статус Pending customs release   Frankfurt Flughafen Rage

# 98
  • Мнения: 6 034
Здравейте, от вчера правим опити с колежките ми да поръчаме от сайта и при плащане ни изписва: Payment unsuccessful . Някой друг има ли такъв проблем? Пробвахме от различни профили, с различни карти вкл. Paypal и не става. Ще съм благодарна на съвет. Blush

# 99
  • Мнения: 2 298
Аз поръчах преди 10тина дни с нормална Visa без проблем. Преди 2 дни я доставиха.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте, пробвайте да регистрирате картата в Gpay и така да платите.
На 20.08 и 22.08. имам две успешни поръчки, но между тях и една блокирана сума, защото сайта даде грешка.
Доста често сайта се бъгва, особено по време на Semi-annual. Няколко пъти съм писала до съпорта им, в чата, но.... нищо не могат да направят.

Здравейте, от вчера правим опити с колежките ми да поръчаме от сайта и при плащане ни изписва: Payment unsuccessful . Някой друг има ли такъв проблем? Пробвахме от различни профили, с различни карти вкл. Paypal и не става. Ще съм благодарна на съвет. Blush

# 101
  • Мнения: 9
Аз пак да ви посъбудя. Днес видях, че доставки над 50 евро са фрий, но не зная докога. Има доста намалени спортни клинове 😁

# 102
  • Мнения: 8
Здравейте, дами, моля за съвет, тъй като за първи път пазарувам от https://www.victoriassecret.com/us/. Прочетох темата, както и нещата, написани в сайта, но се опасявам да не пропусна нещо. Така - поръчвам си, сумата в сайта е крайната цена с ДДС и мито (и евентуално остава да си платя шипинга 10 евро ако поръчката е под 200 лв), и чакам просто да ми доставят пратката? Има ли нещо, което пропускам? Притеснявам за това освобождаване от митници и т.н. може ли да ми разясните има ли нещо пипкаво там? Благодаря ви!

# 103
  • here and now
  • Мнения: 4 213
Нищо не правиш. Пратката ти се доставя директно.

# 104
  • Мнения: 83
Здравейте, някой прави ли обща поръчка от сайта? Харесала съм си няколко неща, но досега не съм поръчвала, та ако се прави някаква обща поръчка да се включа 🙂

Общи условия

Активация на акаунт