МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 203
  • 775
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 611
Бихте ли ми казали, дали в българската Сефора се продават следните марки: Eve Lom, Marc Jacobs и декоративната козметика на Том Форд?

От посочените в България има само Tom Ford в Делириум в Сердика Център.

# 346
  • Мнения: 5 903
Бихте ли ми казали, дали в българската Сефора се продават следните марки: Eve Lom, Marc Jacobs и декоративната козметика на Том Форд?

От посочените в България има само Tom Ford в Делириум в Сердика Център.
Благодаря!

# 347
  • Мнения: X
И то силно ограничена колекция

# 348
  • Мнения: 161
Здравейте, следя темата отдавна и много я харесвам.
Имам следното питане: имам очна линия-гел в бурканче /тип помада/ на Bobbi Brown, която обожавам и използвам всеки ден, откакто я имам, но за жалост много бързо изсъхна, а повече от половината продукт си е в бурканчето. Някакви идеи как да я "върна към живот"?

# 349
# 350
  • Мнения: 352
Вчера бях в Сефора и останах много неприятно изненадана-палитрите на Худа вече са около 140 лв. Иначе не си взех нищо за мен, а купих палитра за приятелка, както и дегримьора на Сефора.
Искам да си взема руж и най-накрая да започна да използвам, имам един и така си стои, не е моят продукт. Какво бихте ми препоръчали? Да не е прекалено пигментиран и да се работи лесно с него. Благодаря предварително! Blush

# 351
  • Мнения: 620
Аз си пазарувам Худа от Feelunique.co.uk - малко по-евтини са там от родната Сефора, а и ако си направиш марката “favorite brand” с тяхната опция, ползваш още 10% отстъпка 🥰 Така палитрата New Nude ми излезе около 118 лева, ако не ме лъже паметта.

# 352
  • София
  • Мнения: 3 854
И то силно ограничена колекция

А минаха почти два месеца от откриването, когато смотелявиха, че виждаш ли не могли да заредят всичко от бързане да отворят, както и не знаеха какво точно имаха. Отидох за конкретно червило, което така и не ми показаха, предполагам като най-популярното червило на бранда по света, тук не се бяха сетили да го заредят. Наскоро ми звъняха да отида да ми покажат Джо Малоун процедура и Ла Мер, ами благодаря не мисля да се възползвам - ще изчакам онези, на които ги давате всяка седмица да ги рекламират, да започнат да ги купуват и тогава аз ще дойда да ги видя и евентуално да купя от вас.

# 353
  • Мнения: X
Отидох за конкретно червило, което така и не ми показаха, предполагам като най-популярното червило на бранда по света, тук не се бяха сетили да го заредят.

Кое е това червило?
Марката има толкова много цветове червила, че не знам дали някой може да определи кой е най-популярният. В сайта им като bestseller е посочена цялата линия Lip Color, а имат още няколко.

Аз много се за гледах в Lost Cherry, но много ще ми станат плътните червени червила. Сигурно обаче ще взема Lip Spark в цвят Surge или Trust, макар че и Lip Blush ме озкушава. Абе Том Форд май са най-хубавите червила. 😂

Lost Cherry


Lip Spark, Surge


Lip Spark, Trust


Lip Blush, Soleil


Последна редакция: ср, 22 май 2019, 15:36 от Анонимен

# 354
  • София
  • Мнения: 3 854
От тази серия  https://www.tomford.com/lip-color/T0T3.html?cgid=3-6-629&dwv … ANISHPINK#start=3  Казабланка. За мен много от червилата на бранда си заслужават, въпреки високата цена.

# 355
  • Мнения: 1 863
Имат го. В събота го купих и е страхотен цветът.

# 356
  • Мнения: 7 573
Имат го. В събота го купих и е страхотен цветът.

Нюд ли е ?

# 357
  • София
  • Мнения: 3 854
Имат го. В събота го купих и е страхотен цветът.

Честито! В тази серия има много, много красиви цветове. Flowers Hibiscus

# 358
  • Мнения: 1 863
Не бих го определила като нюд. При мен има по-изявен цвят на слива. Майка ми много го хареса и също си го взе, но при нея е розовеещо. veka  така е, благодаря!

# 359
  • Мнения: X
Във всички серии имат много хубави цветове, въпросът обаче е, че самите червила са прекрасни. За мен са най-хубавите от всичко, което имам и съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт