Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 57 933
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 151
Докато изчета старата тема, вие изписахте още една.
Разчитам на Вокса да разнищи къщата на Зари-Лисан Андрешков.
Някой да подшушне на жълтата преса, че Женени от пръв поглед е фарс.
Е, те жълтурите четат темата, както се казва информирани са вече:) Въпросът е, дали имат интерес да пишат истината. Ей, така, за разкош да напишат и нещо вярно.
Дописвам: https://vchas.net/418405/
Сега потребителката, която се разпознае, да си търси хонорара от пишман журналистите.
Лелее, ама те вярно ни четат и цитират))) Станахме известни, ама безплатно.))
Много сериозно приемате предаването. Според мен, то е само за забавление. Хвърляйте енергията си за градивни неща, а с предаването се забавлявайте, иначе ще ви излязат бръчки по лицето от много мислене. 😁😁
Ми ние се забавляваме. Да си видяла да се тръшнем и роним сълзи, че чак на психотерапевти да ходим. Явно не разбираш от майтап, щом си го приела така.

# 46
  • Мнения: 15 728
Запис и благодаря за новата тема.

Очаквам с нетърпение снимки от Деси на Зарковия дом и подробен доклад от Вокс. Ще е интересно  Simple Smile

Вокс - имам едно питане към теб. Ако те бяха избрали за предаването и те бяха събрали с Юлия щеше ли да кажеш "Да" на сватбата? Това при условие, че наистина казват истината и участниците имат право да се откажат на сватбата

И още един въпрос - сегашните продуценти, сценаристи и режисьори същите ли са, като от предишния сезон?

# 47
  • Мнения: 19 523
Аз наистина вече се забавлявам, но предпочитам хубав филм или сериал да си пусна, отколкото тези фейк истории, които ни предлагат.

# 48
  • Мнения: 478
Вокс - имам едно питане към теб. Ако те бяха избрали за предаването и те бяха събрали с Юлия щеше ли да кажеш "Да" на сватбата? Това при условие, че наистина казват истината и участниците имат право да се откажат на сватбата

Не може да се казва "Не". Grinning Ако можеше да се казва "Не", пак щях да кажа "Да", защото щях да съм стигнал до там и нямаше да искам да си изгубя вложеното време.
Иначе Юлия не е мой тип на пръв поглед.

# 49
  • Мнения: 19 523
То тук в темата е в пъти по- интетесно, отколкото в предаването.
От вътрешен източник знам, че предаването се организира от една съвсем малка фирмичка, занимаваща се с организиране на бързи срещи, запознанства и подобни. Бюджет там няма никакъв. Имат няколко служителки само, които ги държат на минимални заплати. Бих се изненадала ако са платили хонорари на участниците, по- скоро не са.   
Не случайно името на въпросната фирма не е обявено в предаването, че такава антиреклама трудно може да се сътвори.

# 50
  • Мнения: 63
Явно не са станали нещата между Мишо и Юлето☹️ Сега видях, че Мишо ми е писал в един сайт на 02.04.2019 г. И в момента е онлайн.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 12:55 от Desislava Dimitrova 607155

# 51
  • София
  • Мнения: 11 678
Фори май си разчиства приятелките или те него? Сега има 620, а миналата седмица бяха 700+.

# 52
  • Мнения: 36 666
Забравили са го и са го изтрили. Аз махам приятели, ако не мога да се сетя кои са (примерно като публикуват нещо и си кажа "Кой беше този??"), та и те така))

# 53
  • Мнения: 478
Явно не са станали нещата между Мишо и Юлето☹️ Сега видях, че Мишо ми е писал в един сайт на 02.04.2019 г.

Покажи да видим де. "В един сайт". Кой сайт? Може да ти е писал в OLX, за да си купи нещо, което продаваш.

# 54
  • Мнения: 19 523
По-скоро тези "приятелки" са искали да имат инфо от първа ръка за Никифор в шоуто, сега след като той залезе вече не е интересен и затова.

# 55
  • Мнения: 311
Фори май си разчиства приятелките или те него? Сега има 620, а миналата седмица бяха 700+.

Ама, че си наивна! Само (лична) жена може да действа с такава скорост и размах. До седмица-две очаквам профилът му да бъде деактивиран. Grinning

Браво, мацко на Фори!

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 17:30 от tidaflyr

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 065
Явно не са станали нещата между Мишо и Юлето☹️ Сега видях, че Мишо ми е писал в един сайт на 02.04.2019 г. И в момента е онлайн.
Вземи го питай какво е станало с него и Юлия 😁

# 57
  • Мнения: 63
Явно не са станали нещата между Мишо и Юлето☹️ Сега видях, че Мишо ми е писал в един сайт на 02.04.2019 г. И в момента е онлайн.
Вземи го питай какво е станало с него и Юлия 😁
Подписват договор за конфиденциалност, така че едва ли ще ми каже. Няма смисъл да се хабя 😁

# 58
  • Мнения: 83
Ние защо толкова късно разбираме,че Зарко не е живял в тая къща.

# 59
  • Мнения: 311
Ако наистина и между тях са се разсъхнали нещата, не знам... За мен ще е изненада.
Сега очаквам с още по-голям интерес вторника.

От всички двойки от двата сезона, на мен ми е най-тъжно за Георги и Гергана. Много ги харесвах.
Онзи ден прехвърлих набързо някои от старите епизоди. Бях позабравила, но те в началото (особено около пътуването до Италия) са имали страшната химия помежду си. Какво се пречупи изведнъж при тях...
Всъщност е ясно, представата на зрителя е изкривена и зад кадър нещата са били малко по-различни. И все пак жалко...

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 06:49 от tidaflyr

Общи условия

Активация на акаунт