Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 57 992
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 846
Василена в еконт, чудо голямо. И аз следобяд ще ходя в еконт, това какво означава?!
Монако за слуховете, че Юле и Мише се познават преди сватбата стана смешна. Има доказателства, има дръжки  hahaha

# 31
  • Мнения: 19 527
Значи предаването всъщност е Съдби на кръстопът, но ни лъжат, че е риалити. Да се бяха постарали повечко, а не Таня с надянати торбички на краката да глади в "собствения си дом".

# 32
  • Мнения: 125
Пантофи са, не са торбички. Сиви кожени чехли с космати сиво-бели пухове.

# 33
  • Мнения: 1 940
Нямам търпение да видя Юлето и Мишето утре вечер.

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Пълна измама е това предаване, чак се чудя защо още гледам.

# 35
  • Мнения: 4 891
Пълна измама е това предаване, чак се чудя защо още гледам.
Е как, заради нас много ясно Wink

# 36
  • Мнения: 125
С гледането аз бях до тук. С трици маймуни ще ловят! Тук ще чета, вие сте по-достоверни и обективни от всичко, което са показали до сега. Да не говорим как по интуиция напипвате нишките. Уникално!

# 37
  • Мнения: 6 548
Пълна измама е това предаване, чак се чудя защо още гледам.
Измама + нисък бюджет + лош сценарий + непрофесионализъм

# 38
  • Мнения: 39 575
Вайй, Зарето бездомник, Фори с намаляваща ферндлиста. Направо ми скапахте деня, честно.

# 39
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 510
Докато изчета старата тема, вие изписахте още една.
Разчитам на Вокса да разнищи къщата на Зари-Лисан Андрешков.
Някой да подшушне на жълтата преса, че Женени от пръв поглед е фарс.
Е, те жълтурите четат темата, както се казва информирани са вече:) Въпросът е, дали имат интерес да пишат истината. Ей, така, за разкош да напишат и нещо вярно.
Дописвам: https://vchas.net/418405/
Сега потребителката, която се разпознае, да си търси хонорара от пишман журналистите.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 11:48 от bat

# 40
  • Мнения: 36 790
Даже и цитати от тук.. Утре ще четем за къщата Wink

# 41
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
То тук в темата е в пъти по- интетесно, отколкото в предаването.
От вътрешен източник знам, че предаването се организира от една съвсем малка фирмичка, занимаваща се с организиране на бързи срещи, запознанства и подобни. Бюджет там няма никакъв. Имат няколко служителки само, които ги държат на минимални заплати. Бих се изненадала ако са платили хонорари на участниците, по- скоро не са.   

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 100
То тук в темата е в пъти по- интетесно, отколкото в предаването.
От вътрешен източник знам, че предаването се организира от една съвсем малка фирмичка, занимаваща се с организиране на бързи срещи, запознанства и подобни. Бюджет там няма никакъв. Имат няколко служителки само, които ги държат на минимални заплати. Бих се изненадала ако са платили хонорари на участниците, по- скоро не са.   
Нямат хонорари, продукцията поема тържеството, медения "месец", дрехите на двойката за сватбата (някои даже са ги връщали, инфо от сестрата на Фори във фейса) и евентуалния развод Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 702
Много сериозно приемате предаването. Според мен, то е само за забавление. Хвърляйте енергията си за градивни неща, а с предаването се забавлявайте, иначе ще ви излязат бръчки по лицето от много мислене. 😁😁

# 44
  • Мнения: 125
Предаването е повече от несериозно! Сериозно е това, че тези хора смятат зрителите си за баламурници. То не е същото като да разплакват бабите по 4 пъти на ден я с турски, я с индийски сериали. Объркали са се!

Общи условия

Активация на акаунт