Как тренирам - 23

  • 30 529
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 562
Ветрена, а с каква скорост си на пътеката Simple Smile И аз днес съм на фризьор, но в салона, който посещавам хич не обичат да подстригват Blush

Избирам скоростта според наклона и търся пулс между 130 и 150. Преди редовно тренирах с пулс 160-170, но когато го споделих с моя онлайн треньор, той сериозно ми се накара Grinning
Общо взето при наклон 7-8 градуса скоростта ми е 6 - 6.5, а при наклон 10 градуса и повече - 5 - 5.5.

Моята фризьорка обича да подстригва и тази сутрин ми направи каре (или боб?), което отзад точно ми покрива врата и плавно се удължава напред. Леко на етажи съм и с текстурирани краища (каквото и да значи това Blush). Много се харесвам, освен това косата значително се олекоти и ще я изсушавам по-бързо.

# 106
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Честита нова прическа, Ветрена  Hug Hug
Аз също не гоня висок пулс при кардиото. Като бягам на плажа е не-повече от 140, а на пътеката и по-малко даже. Само при Табатата ми е невъзможно, особено с бърпитата и лицевите опори. Там удрям 160-170 и съм извън всякакъв контрол. Но пък е за кратко, само докато ги изпълнявам, средно през тренировката от 60минути, гривната отчита пулс около 135, а понякога и 120 - зависи от упражненията и колко сила имам  Mr. Green

Между другото къде изчезна Бананадана  Rolling Eyes И в другата тема не се е мяркала скоро.

# 107
  • Мнения: 922
Я да ме насочите , моля за тва с миенето на косата, пре уош и не знам кво, че за сефте чувам. Може и на лични да не разводняваме с мойте глупости.

# 108
  • София
  • Мнения: 12 012
Я да ме насочите , моля за тва с миенето на косата, пре уош и не знам кво, че за сефте чувам. Може и на лични да не разводняваме с мойте глупости.
По-добре тук.
Въпросът с миенето на косата се задава често и ще е полезно за всички да научим нещо ново.

# 109
  • Мнения: X
Момичета, привет! Влизам с молба за конкретни смислени статии и инфо относно пулса по време на тренировка. Искам да си сверя часовника. Благодаря.

Я да ме насочите , моля за тва с миенето на косата, пре уош и не знам кво, че за сефте чувам. Може и на лични да не разводняваме с мойте глупости.
И на мен ще ми е полезно да прочета. В резюме по възможност, че за цели теми просто няма откъде да открадна време. Blush

# 110
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Момичета, привет! Влизам с молба за конкретни смислени статии и инфо относно пулса по време на тренировка. Искам да си сверя часовника. Благодаря.
По принцип зоните на пулса са 5. Общото правило е от 220 да извадиш годините си и да видиш колко е твоя максимален пулс. Като изчислиш него, от там вече залагаш 80-90% за висок пулс и около 60-70% пулс в зоната, в която се горят мазнини. Най-кратко е това.  Peace Юли има хубава статия по въпроса, ако искаш по-подробно http://www.yulisgym.com/fitnes-kalkulator-kardio-zoni/

Вчера направих много хубава тренировка за гръб. Давам си сметка, че сериозно трябва да обърна внимание на тренировката за рамо и то средното, обаче нещо все не ми се получава.  Confused
Днес 30 мин крос на плажа, беше страхотно. Днес и утре почивам от фитнеса.

# 111
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Днес тренировка гърди, бицепс, предно и средно рамо, 30 минути кардио.
Аз имам добре очертани рамена, но те са просто ген....както и ужасните ми крака ooooh!

По въпросът за косата-мисля да си купя такава лента, един мъж в залата винаги е с лента.
https://www.instagram.com/p/By3Nj9AhFwh/
Не мога и не искам да си мия косата всеки ден и си мисля, че това ще е добър вариант.

Ани, прочетох те в другата тема и утре ще ям само един вид протеин. Благодаря ти Heart Eyes

# 112
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Ани, прочетох те в другата тема и утре ще ям само един вид протеин. Благодаря ти Heart Eyes
Честичко го правя, най-вече щото ми е удобно и лесно откъм приготвяне на храната.
Бях чела някъде това: "Задържането на течности, често се свързва и с дефицит на протеин, анемия, по-висока нужда от витамини и минерали – особено при спортуващи, тъй като техните нужди са силно завишени". Откакто започнах да приемам 100г протеин на ден + винамин С редовно и едни комплексни витамини https://shop.bb-team.org/scitec-multi-pro вече повече от два месеца, нямам задържане на вода дори и в дните около цикъла. За мен е голямо постижение. Не знам доколко е вярно, но при мен проработи. Пия около 2-2,5л.

# 113
  • Мнения: 1 881
Много съм щастлива днес най накрая си намерих калъф за ръка за моя телевизор Note 9. Взех си и Един скромен цел бански за плуване всичко от Декатлон.
Също да ви се похваля, че се качих да карам ролери и в момента се чудя за фитнес гривна. Вивосмарт 3 или 4, разликата им е 10тина лева

# 114
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Също да ви се похваля, че се качих да карам ролери и в момента се чудя за фитнес гривна. Вивосмарт 3 или 4, разликата им е 10тина лева
E, разбира се, че 4  Mr. Green Peace  обаче къде ги има с 10лв разлика ??

# 115
  • Мнения: 1 881
Също да ви се похваля, че се качих да карам ролери и в момента се чудя за фитнес гривна. Вивосмарт 3 или 4, разликата им е 10тина лева
E, разбира се, че 4  Mr. Green Peace  обаче къде ги има с 10лв разлика ??
.

Smartwatch.bg, но пак ще погледна и ще пиша

# 116
  • Мнения: 4 753
Разкажи повече за ролерите -сега ли се учиш,къде караш,колко време ?и аз имам ,обаче ги суркам само в гаража,не мога да се наритам за навън😁

# 117
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
5 дни не можах да стигна до фитнеса Sad Разписах се с едно сутришно бягане и една табата, но друго си е залата Simple Smile Днес цяло тяло, като наблегнах да долната част, а горната само за раздвижване Simple Smile Ето докъде съм я докарала... засега ми харесва и мисля само да поддържам.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 10:24 от ani_d

# 118
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Идеална си, Ани Hug
Аз като изгледах видеото на Стан и реших да пробвам тренировката му за крака. Аз съм точно от тези с мазните крака и задни части. Естествено, че от първия път не можах да направя 20х10 хекен клек, но мисля, че направих около 12 кръга. Тягата я направих. Преди това правих упражнения с различен разкрач на лег пресата с 75 кг. и естествено сега едвам сядам Mr. Green
Вчера кардио и корем, днес гърди и бицепс.
Остават ми точно 38 дни до почивката, време има, ако се мобилизирам за храната да се доведа до миналогодишната форма-

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 19:19 от siska79

# 119
  • Мнения: 4 753
Хелоу,момичета,завръщам се във фитнеса ,след период на домашни тренировки.Вчера ми беше първата тренировка за сезон,планирам 3 на седмица и допълвам с спининг и плуване

Общи условия

Активация на акаунт