Били ли сте на астрологична консултация?

  • 63 884
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 297
Щом сте отишли на консултация за избор на дата на брак, най-вероятно астрологът не е анализирал целия Ви житейски път до момента на тази консултация. За 70 лв. А се е фокусирал само върху избора на дата, която му изглежда най-подходяща. 70 лв са нюню не само за рожден анализ и то само на един човек, а какво остава за цялостен партньорски анализ на двойка, който включва динамиката на тяхната връзка за в бъдеще. Елективната карта сама по себе си е спомагателна, а не основна.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 14:17 от starinthenightsky

# 196
  • Мнения: 1 167
Много е важно на какъв астролог ще попаднете, защото аз направих две консултации- за мен и за друг човек, платих доста пари, резултатът е нулев. Абсолютно никаква познаваемост, празни приказки. Останах с едно неприятно и разочароващо чувство.

# 197
  • Мнения: 5 057
Много е важно на какъв астролог ще попаднете, защото аз направих две консултации- за мен и за друг човек, платих доста пари, резултатът е нулев. Абсолютно никаква познаваемост, празни приказки. Останах с едно неприятно и разочароващо чувство.

Кажете при кого, нали затова е темата.

# 198
  • Мнения: 166
Знаете ли какъв тип хороскоп бих могла да си направя за да ми дадат малко повече насоки по отношение на кариерно ориентиране и развитие? Бихте ли ми препоръчали някой компетентен?
Също така обмислям да направя малка промяна на името си и ми се иска да се консултирам - с нумеролог ли да го направя или с друг тип специалист?

# 199
  • Мнения: 1 297
Много е важно на какъв астролог ще попаднете, защото аз направих две консултации- за мен и за друг човек, платих доста пари, резултатът е нулев. Абсолютно никаква познаваемост, празни приказки. Останах с едно неприятно и разочароващо чувство.

Астролозите не познават, а ви дават насоки за спецификата на някакъв период от време. Независимо дали става въпрос за интерпретация на рождена карта или прогноза.
Затова отивате на консултация с конкретни въпроси, насоки, задавате доуточняващи въпроси.

А за тези, които си избират дата за брак, а не разбират нищо от астрология, е по-добре да се замислят доколко изборът на дата, наистина ще им даде някакви гаранции, че във връзката им всичко ще е мед и масло и за целта е достатъчно само астролог да им определи правилната дата, за да е поставено това партньорство в най-добрата си светлина. Срещата на двама души във времето и пространството има дефиниран сюжет, линия на развитие. Изборът на по-подходяща дата за брак не може да ги промени.

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 08:30 от starinthenightsky

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 157
Здравейте,дали може да ми препоръчате астролог,с когото да направя консултация,предпочитам на живо,за град София става въпрос. Да е добър в прогнозите относно партньорски взаимоотношения ,нямам правена ректификация на картата. Благодаря предварително!

# 201
  • Мнения: 5 057
Здравейте,дали може да ми препоръчате астролог,с когото да направя консултация,предпочитам на живо,за град София става въпрос. Да е добър в прогнозите относно партньорски взаимоотношения ,нямам правена ректификация на картата. Благодаря предварително!
То в цялата тема само това се коментира. Почетете малко някоя друга страница. Лично аз бих ви пратила при Магерова.

# 202
  • Мнения: 1 167
Много е важно на какъв астролог ще попаднете, защото аз направих две консултации- за мен и за друг човек, платих доста пари, резултатът е нулев. Абсолютно никаква познаваемост, празни приказки. Останах с едно неприятно и разочароващо чувство.

Астролозите не познават, а ви дават насоки за спецификата на някакъв период от време. Независимо дали става въпрос за интерпретация на рождена карта или прогноза.
Затова отивате на консултация с конкретни въпроси, насоки, задавате доуточняващи въпроси.

А за тези, които си избират дата за брак, а не разбират нищо от астрология, е по-добре да се замислят доколко изборът на дата, наистина ще им даде някакви гаранции, че във връзката им всичко ще е мед и масло и за целта е достатъчно само астролог да им определи правилната дата, за да е поставено това партньорство в най-добрата си светлина. Срещата на двама души във времето и пространството има дефиниран сюжет, линия на развитие. Изборът на по-подходяща дата за брак не може да ги промени.
Абсолютно знам, че е така. Преди да осъществя тези консултации прочетох доста неща за астрологията. Основните дори ги бях научила. Знаех какво трябва да представлява самата консултация и какво трябва да получа от астролога, но не го получих. Периодът беше 1 г. Не може да даваш насоки за след 1 месец, а буквално няколко ден след това ситуацията да се промени коренно. Има неща, които се виждат в картата, неща, които няма как да пропуснеш, ако имаш опита.

# 203
  • Мнения: 5 057
Значи има два варианта - или не сте попаднали на читав астролог, или ви е грешна ректификацията.

# 204
  • Мнения: 1 708
Много зле ли са нещата, ако в наталната карта слънцето е в 12 дом, а руната в 8- ми.
Астрологът ми казва, че картата е трудна за интерпретация при това положение.
Някой да знае какво означава това положение на слънцето и луната?

# 205
  • Мнения: X
Няма нищо трудно за интерпретация.

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 00:05 от Анонимен

# 206
  • Мнения: 26
здравейте
наясно съм че астрологията е различна от нумерологията но искам да предпазя всички ви ако сте тръгнали да търсите услугите на нумеролог с име НИКОЛЕТА ЙОХАНСЕН
тази изглежда е руско говоряща дама(знаем са известни с алчноста си)която имала 2 брака(в прогнозата ми разказа и за себе си малко.не ч ме интересувало) която излъга подмолно че номерлогичния хороскоп ще е готов за 24 часа след като преведа сумата.За жалост минаха 72 и трябваше 2 и мейла да и пиша за да и напомня при което тя се оправда че имала мн работа и работила по анализа.Пълни глупости!
Същата вечер по късно ми прати 30 мин аудио запис разказвайки за живот а ми и общо за бъдещето но нищо конкретно,ни числа ни години ...
Беше адски грозно това защото тя си потвърди мненията които четох вследствие из форума че забавя хороскопите и хората трябва да и напомнят че са си ЗАПЛАТИЛИ и чакат свършема работа.
Наслучайно в страницата и в фейсбук е махнала опцията за Отзиви  тъй като има доста недоволни.За разлика от всички на които е говорила за лоша карма .мен ми каза че такава нямам,но това не ме грее .Сега чакам да видя дали прогнозата за 3 мес напред ще се сббъдне и ако не-тоталн ще я заклеймя.
Не разбирам как така тези обществени личности комуникирайки с толкова мн хора са така подли и нагли и безскрупулни
Та пазете се от това име имайте 2 на ум за нея

# 207
  • Мнения: X
На мен нищичко не ми позна. Ама грам... и аз не съм хепи с нейните услуги. Казва да я питаш, ако имаш още въпроси, при което, от умрял- писмо. Приятна е и добронамерена, но нямам нужда да си плащам на някого за ала, бала-портокала и за повдигане на духа. Мога спокойно да си пусна мотивиращо видео в ютуб и всичко ще е точно. И аз вих бих ви посъветвала да не се обръщате към нея. Моето мнение е това. Все още чакам някоя прогноза да се случи, но както каза старейшинска, нищо конкретно не се споменава. Това с чакането и нон стоп напомнянето, също е адски дразнещо и прави лошо впечатление.

# 208
  • Мнения: 26
Джулиана,това което тя прави като прогноза((ако го наречем така) може и в някой чужд сайт да намерим и прочетем.Въпроса е да е по-професинално,нали е затова е личен.Направи ми впечатление че не пита за часа на раждане.Оттук нататък предварително ще чета а не да превеждам пари и после да видя противоречиви мнения! Но грешката си е моя,бях отчаяна и прибързах.А такива като нея се въпозлват от слабостта и ментят жестоко.Аз нямам в момента излишни средства да хвърлям и желание нямам тъй че приключих с тези неща,въпреки че съм голям фен на Астрологията и уважавам онези които са близки с тази наука  и им се получава Simple Smile
Поздравявам ги за това !

# 209
  • Мнения: 3 294
Ако се прави нумерологична прогноза, не е нужен час на раждане. Освен ако не смесва нумерология с астрология.

Общи условия

Активация на акаунт