Били ли сте на астрологична консултация?

  • 63 516
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • SF
  • Мнения: 21 276
Много е важно на какъв астролог ще попаднете, защото аз направих две консултации- за мен и за друг човек, платих доста пари, резултатът е нулев. Абсолютно никаква познаваемост, празни приказки. Останах с едно неприятно и разочароващо чувство.

Ето поради такива причини не съм ходила на астролог. Не ми се слуша нито колко съм умна и добра и как трябва повече да се отстоявам, нито колко съм трудна, остра и тежка и как трябва да омекна.

# 211
  • Мнения: X
Да, нумерологична е. Иска имена и дата на раждане. Ако има въпроси за партньора- същите въпроси плюс, кога сте се срещнали.

# 212
  • Мнения: 3 278
Астрологията не включва само анализ на характера и темперамента, но за жалост на това набляга астропсихологията и хората се подлъгват. Дори бих казала, че въпросният анализ е начална стъпка, уводна. И това е най-ниското ниво в астрологията.

# 213
  • SF
  • Мнения: 21 276
Не отделям време и средства, за да поговорим на най-ниско астрологично ниво, нито пък ми се иска да се изгубя във висшата астрология и да не разбера нищо от консултацията, както споделя и по-голямата част от пишещите в темата: "Останах със смесени чувства."
С това обяснявам защо все още не съм била на консултация и защо не възнамерявам скоро да отида.

# 214
  • Мнения: 1 697
Sotis към 6ого да се обърна за по- точната интерпретация на слънце в 12- ти и луната в 8- ми дом?

# 215
  • Мнения: 2 360
Аз се обърнах към астролога Андреана (adiworld) и съм безкрайно очарована. Страхотна, позитивна, много точна в интерпретациите, говори с конкретика и направи наистина задълбочен прочит на картата. Препоръчвам я.

# 216
  • Мнения: 3 278
Sotis към 6ого да се обърна за по- точната интерпретация на слънце в 12- ти и луната в 8- ми дом?

Вече не давам препоръки, пък и не съм длъжна да им правя реклама.
Освен това какво означава прочит по хвърчащи фрагменти от хороскопа? Така не се прави.

# 217
  • Мнения: 3 278
защото тези домове не давали много информация, и оставали скрити за интерпретиращия.

Не е вярно. Всеки дом в хороскопа има доста значения и сигнификации.
Освен това анализ не се прави само по планета в знак и планета в дом.

# 218
  • Мнения: 363
Sotis към 6ого да се обърна за по- точната интерпретация на слънце в 12- ти и луната в 8- ми дом?

Сотис е професионален астролог с 20 год. практика, но няма сайт, няма блог защото това не е основната и работа...
Така че преценете сама към кого да се обърнете за интерпретация на карта.

# 219
  • Мнения: 1 697
Sotis към 6ого да се обърна за по- точната интерпретация на слънце в 12- ти и луната в 8- ми дом?

Сотис е професионален астролог с 20 год. практика, но няма сайт, няма блог защото това не е основната и работа...
Така че преценете сама към кого да се обърнете за интерпретация на карта.
Това беше полезно, благодаря!

# 220
  • Мнения: 5 028
Честно казано от книгата Въведение в западната астрология на Червенков човек спокойно може сам да си направи анализ на натала на  едно прилично ниво. Всъщност на такова ниво, на каквото много хора тук пишат, че са попаднали, плащайки за професионален анализ с прогностика уж...
На първата ми консултация с астролог, имаше доста анализ на натала и чслед това пригностика. Така се прави според мен - иначе гледайки отделни елементи, става миш маш. Не можеш да хванеш 3 планети, 5 дома и няколко аспекта и да анализираш. В астрологията за мен, всяко нещо се съобразява с друго нещо, и тогава казваш на човека отсреща "нещата стоят така и така".
Но много хора не са наясно какво трябва да търсят в една консултация с астролог, а после са разочаровани, че не са получили еди какво си. Ем, не става.

И ще дадете ли координати на въпросната жена от adiword, на мен такъв сайт не ми отваря, нито намирам информация в гуугъл. Който има контакти, моля да ми пише на лични.

# 221
  • Мнения: X
Може ли при астрологично "тълкуване" на натална карта астрологът да е написал много противоречащи си пасажи.
Защо се получава така?

# 222
  • Мнения: 9 152
Може ли при астрологично "тълкуване" на натална карта астрологът да е написал много противоречащи си пасажи.
Защо се получава така?
Явно може, защото и на мен ми се е случвало. Нямам обяснение защо се получава така. Според мен, е по- скоро проявена слабост на самия астролог, но може и да греша.

# 223
  • Мнения: X
При мен има обяснителна бележка, че умишлено е така.А изборът ще бъде на притежателя на картата.

# 224
  • Мнения: 3 278
При тематичен анализ понякога се откриват противоречиви указания. В такива случаи се преценява кои от тях повече натежават. Това се определя според силата на сигнификаторите. Изкуството на астрологията е в умението да се направи синтез, а не да се тълкува на парче, по отделни позиции. Дали някой фактор ще се прояви така или онака не е въпрос на "свободна воля", а на правилна преценка.

Общи условия

Активация на акаунт