Били ли сте на астрологична консултация?

  • 63 344
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 850
Наистина между 80 и 90 година не се пазят архиви, което е кофти. Според мен е недопустимо да се затрият цели 10г така. Аз моя час го потърсих в болницата, в която съм родена. Оказа се, че там пазят архивите до 100г. Иначе ГРАО - нищо.
Опитайте в болницата

# 466
  • Мнения: X
Sotis, не съм чувала за него.
Трудът е голям, хиляда лева не са малко, но това е тежка задача.
Една дама ми беше казала 00:44, но по-скоро изврачува. Друга каза “около 03:00ч”, да, ама пак не е точно и не мисля, че асцендентът ми отговаря, но пък само любител. Имам събития , които помагат за часа, но има и събития, които аз  не приемам за значими, а може би са от огромно значение. Затова търся професионалист.
Яд ме е, че не съм се сетила да питам майка ми, когато беше жива, ама кой да мисли на такива години за час на раждане.
Сега ме вълнува, т.е от няколко години и искам да се намеря. Не мога да Ви го обясня, все едно не знам скрита и жестока тайна за себе си.
Adriana, пробвах с болницата-отрязаха ме, ще пробвам пак с връзки. Благодаря за подсещането и съвета!
Катерица- А, кой направи толкова сложна ректификация? Това е много интересен случай, само методи на астрологията ли да използвани?

# 467
  • Мнения: 3 266
Не познавам професионалист, който би направил достоверна ректификация в такъв голям интервал.
Но може и да има, знам ли... При всички положения това ще е огромен обем труд, много проверки.
Те  в 15-20-минутни интервали се дънят, какво да кажем за 5-часов...

# 468
  • Мнения: 9 152
Antonelly, да, случаят е изключение, до колкото ми е известно, ректификацията е направена  само с астрологичен инстриментариум. Няма гаранция, че е абсолютно точна, но има няколко доста ясни житейски свиделства, които играят ролята на потвърждение.

# 469
  • Мнения: 3 850
Antonelly, може би в болницата са те отрязали, защото нямат архиви. Аз доколкото знам не всяка болница ги пази. Един познат се обади в неговата преди 2-3г, поради същата причина, но му казаха, че нямат данни. Имах и друг подобен, в друг град-пак същото. Никакви данни.
Сега в актовете за раждане задължително се записва часа до секунда, но тогава явно никой не се е занимавал, а и не се е изисквало.

# 470
  • Мнения: 1 286
Ректификацията в случая е възможна. Няма гаранции за прецизната. Вероятно на първо време трябва да се направи груба ректификация и оттам нататък да се търси прецизиране на часа.
Какъв изгряващ зодиакален знак включват предполагаемите Ви възможни асценденти ? Какъв Ви е слънчевият знак ?

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 01:25 от starinthenightsky

# 471
  • Мнения: X
starinthenightsky,
Скрит текст:
слънце в стрелец, асц. дева/везни , луна във водолей
, не знам дали не спамя темата, затова в го сложих в скрит текст. Аз все си миля, че съм с асц.дева, обаче знам ли ?
Аз знам, че няма гаранция за прецизност с  този интервал, сигурно трябва седмица постоянно общуване с астрологът , за да се постигне близък час, не знам, разсъждавам си.

# 472
  • Мнения: 71
Наистина между 80 и 90 година не се пазят архиви, което е кофти. Според мен е недопустимо да се затрият цели 10г така. Аз моя час го потърсих в болницата, в която съм родена. Оказа се, че там пазят архивите до 100г. Иначе ГРАО - нищо.
Опитайте в болницата
Аз съм родена в София, в Тина Киркова през 86г и ми го дадоха.

# 473
  • Мнения: 3 266
Аз знам, че няма гаранция за прецизност с  този интервал, сигурно трябва седмица постоянно общуване с астрологът , за да се постигне близък час, не знам, разсъждавам си.

Зависи каква прецизност търсите. В няколкочасов интервал да го заковеш до минута е изключено.
Но ако в случая под ректификация се разбира да се нацели изгряващият знак поне, тогава има вероятност да се получи. Оттам нататък зависи от астролога какви методи ще използва за анализ и прогноза. Колкото по-прецизни и чувствителни са методите, толкова по-точен час изискват.

# 474
  • Мнения: X
Solly - Не съм родена в София.
Sotis - До минута ми е ясно, че няма как да се получи. "Колкото по-прецизни и чувствителни са методите, толкова по-точен час изискват." Аз не съм специалист, но именно, че търся точно такъв, за да ми даде възможно най-близък час. Ще търся, а пък не се  знае, може сам да ме намери Wink

# 475
  • Мнения: 3 266
Аз съм специалистът, който дава възможно най-близък час, т.е. с точност до минута.
Но няма да лъжа, че това не е възможно да се направи в толкова голям интервал. Затова не бих се ангажирала.
Всъщност толкова голяма прецизност ще Ви е необходима, ако астрологът работи с по-чувствителни техники, каквито са примарните дирекции, производните ведически карти или мидпойнти. Работя с тези техники, именно затова не бих рискувала да си сложа главата в торбата.

# 476
  • Мнения: 1 286
Именно използването на мидпойнти правят такава ректификация възможно най-точна. Не гарантирано прецизна до минута.

# 477
  • Мнения: 3 266
В Джьотиш има техники, които позволяват финална проверка, след като вече си заковал часа с точност до минута и си видял, че работи и по западни, и по ведически техники. Техники за проверка на пола на натива. Ако случайно не отговаря на реалността, допълнително местим със секунди или с около половин минута. Така, между другото, става ясно кое велико наше светило се е издънило, ректифицирайки с Примарни дирекции, винаги ги хващам.

# 478
  • Мнения: 9 152
Sotis, като написа за велико светило, първо си помислих за Слънцето и Луната и се зачудих как така се дънят😄
После прочетох отново, по- внимателно и разбрах.

# 479
  • Мнения: 1 286
Ректификацията е чиста математика. Така че въпрос на аналитичен подход и математически начин на мислене.

Общи условия

Активация на акаунт