Били ли сте на астрологична консултация?

  • 61 958
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Били ли сте на астрологична консултация?

Опции:

# 480
  • Мнения: 3 234
Математика и логика. Интуицията там не е достатъчна, ако астрологът се осланя само на лични впечатления, такива като маниери, излъчване, външен вид.

# 481
  • Мнения: 230
Аз все си миля, че съм с асц.дева, обаче знам ли ?


Имаш ли тънки устни, едри гърди и кафява вълниста коса? Ако имаш, сигурно си Дева.

# 482
  • Мнения: X
Скрит текст:
Аз все си миля, че съм с асц.дева, обаче знам ли ?


Имаш ли тънки устни, едри гърди и кафява вълниста коса? Ако имаш, сигурно си Дева.

Не са много тънки, ама не са месести. Не са ми едри гърдите. Косата ми е кафява, много гъста, много вълниста, дори къдрава.

Ректификацията не знам дали може да е само математика, обаче както казах не съм професионалист и не мога да имам право на мнение.
Катерица - в първия момент си помислих същото и после смях сама на себе си ! Satisfied
Благодаря на всички отзовали се!

# 483
  • Мнения: 3 234
Това с външния вид е динена кора и не върши работа за качествена ректификация, не се хващайте.

Имах една приятелка с Асц Дева – нисичка, закръгленка, красиви плътни устни, леко гърбаво носле, красива усмивка, дълга, права и много гъста лъскава коса, бадемови очи.

# 484
  • Мнения: 3 827
Ма какви са тези глупости по външния вид да се определя АС.
Аз съм АС Дева, как се очаква да изглеждам? 😀

# 485
  • Мнения: 4 706
Веднъж ме описваха по наталната карта- трябвало да бъда руса, сини очи, не много висока и чашка Б хаха дори това
Но няма нищо общо с мен. Асц лъв, по ведическата рак.

# 486
  • Мнения: 3 234
Еее, чак размера на чашката ли хващат? Факири!

# 487
  • Мнения: 9 152
Никога астролозите  не са ме описвали физически. Само като поведение и характер, което понякога ми е звучало все едно ми се вменяват несъществуващи " истини за мен". За детето ми- по същия начин. Бяха описани неща, които нямат нищо общо с него.
Интересно, аз по западната астрология съм с асц. лъв, а сестра ми, е рак. Ами....еднояйчни сме, което ще рече - много си приличаме. Ха сега, какви са типичните черти и цветове за рака и за лъва 😂 Щото в случая или лъва прилича на рака, или обратното😃
Интересното е обаче, че при ведите на няколко пъти попадах на някои физически обрисовки, които отговаряха на действителността. Но не бяха свързани само с Лагната, а с конкретно планетарно разположение.

# 488
  • Мнения: 3 827
Аз по западната съм АС Дева, по ведическата - Лъв

# 489
  • Мнения: 230
Това с външния вид е динена кора

Обикновено Девите имат дини в деколтето.

# 490
  • Мнения: X
Здравейте, момичета.

Октомври месец имам записан час за астрологична консултация и бих искала да се подготвя за нея.

Тази година беше критична за мен - в личен и професионален план. Надявам се поне на здраве.

Като цяло ми е интересно вие какви въпроси задавате, колко конкретни, ако може да дадете примери.

През 2016та бях на консултация при астроложка, която работи в София, близо до градинката на църквата Св. Георги. Задавах ѝ въпроси за професионален, личен план, за близките ми, за здравето ми. Каза ми много хубави неща. Успокоих се и се чувствах буквално по-лека след консултацията, защото имах големи грижи.
5 дни по-късно ми откриха здравословен проблем, който доведе до 2 операции и намаляване на възможността ми да забременея.
Месец по-късно един от най-близките ми приятели се самоуби. Изпаднах в много дълбока депресия...
Месец след това смених работата с такава, която ми донесе много здравословни проблеми от стрес.

Животът ми се преобърна в тези моменти. Не знам как е могла да не ги види и да ме предупреди за тях...

# 491
  • Мнения: 3 827
ВНС, не знам кой е астролога, но явно е много зает щом ти е дал час чак за октомври. Ако ти е спешно, потърси друг, сигурна съм, че ще успееш да запазиш час за по-рано, не чак за след 3 месеца.

Иначе относно въпросите, питай каквото те интересува. Някои астролози искат предварително да уточните за какво ще се говори, за да може да наблегнат на него при анализа на картата, има и такива, които повреме на разговора задаваш въпроса, те гледат аспекти и ти казват според тях какво що.
За познаването, много е относително, тук в темите сме говорили много пъти за това. При някои хора има повече познаваемост, при други не. Не взимай всичко за чиста монета.

# 492
  • Мнения: 3 234
Не знам как е могла да не ги види и да ме предупреди за тях...

Няма нищо чудно. Като се задават разнопосочни въпроси, това предполага анализ на няколко теми, което не може да се направи на момента. И се гледа отгоре-отгоре.

Има и друг момент. Дори ако астрологът е видял нещо негативно, може да не е бил уверен или просто да не е искал да стряска клиента.

# 493
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета Hug

Бях питала дали да очаквам здравословни проблеми...За работата дали се очертава да я сменям. За половинка също (бях се разделила наскоро с бившия ми, и имах една кратка авантюра с човек, с когото не бяхме много съвместими)...

Честно казано не зная какво мога да очаквам като отговор, за да знам какви въпроси да задавам.

Може би ще е хубаво да спомена, че бих искала да знам, ако вижда нещо негативно. Поне да ме предупреди да бъда внимателна...

# 494
  • Мнения: 9 152
внс, според мен няма рецепта какво да се задава като въпроси. Подготви се като се вслушаш в сърцето си. То какво търси. А също, проучи астрологът ( след като си решила да чуеш мнение на астролог) каква практика има и какви консултации предлага.
При мен, първият ми хороскоп беше направен, когато бях на около 14- 15 г.  Тогава не знаех какво е това астрология. Срещах се с астролога, за да говорим за звездите, за необятния миров силов океан от енергии....за душите и за духовния ни път. Почти не се сещам да съм задавала нещо лично, бях заведена от майка си,  но впоследствие, съм правела и такива консултации, според някакъв етап от живота ми. Например, понеже животът ми от малка е свързан с чужбина, съм питала какви са перспективите в този план. Трябва да кажа, че никой астролог не е бил категоричен, с изключение на един младок, който изобщо не помня как се казва, имаше кабинет на Гурко срещу Княжеската градина в София. С него се видях, в период, в който бях на голям кръстопът и тогава имах нужда от насоки, които не знаех от кого да получа......питах за мнение относно основни земни, житейски въпроси : за професия, семейство, местоживеене.. ....  
От доста години ако ще питам нещо някой астролог, то няма да са лични въпроси, нито прогностика, а за мнения относно енергиите, нашето взаимодействие с тях, Промисъла, пътя на човечеството, страстите и оттам- греха, спасението, животът в бъдещия век.....когато ще настъпи грамадна трансформация с вселената, респективно и с човешките същества.

Общи условия

Активация на акаунт