Слънчева алергия

  • 2 509
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 268
catty m, благодаря за съвета! Ще си поръчам капсулите със сигурност.
Чудя се в БГ дали няма аналог на тази комбинация от витамини и минерали Thinking
(Вчера бях за 10 мин навън по тениска, колкото да взема детето от училище, и днес ръцете ми са цъфнали Astonished)

Ей така бях стигнала и аз и за това отидох на кожен. Не съм търсила аналог до сега, но ще потърся с листовката.
Една корекция за опаковката - 60 капсули са в нея, по 1 на ден се пият, т.е. за 2 месеца. Т.е. ще трябват поне 2 опаковки за година, тъй като е добре да се почнат през пролетта и да се пият цялото лято (аз в Белгия пиех до края на юли, но в БГ ще трябва да е поне до края на август).

# 16
  • София
  • Мнения: 272
Ей така бях стигнала и аз и за това отидох на кожен.
Аз на дерматолози ходих няколко - кортикостероиди, антиалергични и слънцезащитни - за мен са лечение на симптоми и допълнение към отговора “Ами никой не може да ви каже защо така” Triumph

Благодаря отново за информацията, вече поръчах от Амазон. Сигурна съм, че ще помогне дори и малко. Имаше един период, в който се бях видяла в чудо - на всеки вирус, който се носеше у нас, пропусках разболяването, но ми избиваше херпес. Спаси ме една австралийска хранителна добавка, на която случайно попаднах.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 10:49 от Алита

# 17
  • София
  • Мнения: 39 759
На мен по принцип деколтето ми се обрива от прах (замърсяване).
Миналото лято обаче се обринах на морето и беше ад. Естествено веднага се филмирах. Не помня вече с какво се мазах (противоалергично). Няколко дена носих бандана, но и под нея ме напичаше. Сигурно съм била чудна гледка в аквапарка... с шал в басейна Simple Smile

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз имам слънчева алергия, при това тежка. Мазане с детски кремове фактор 50 и не се пека изобщо, само под сянката. Между другото, опитала съм какво ли не и само от Сиен, купен от Лидл, имаше абсолютен ефект.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз имам слънчева алергия, при това тежка. Мазане с детски кремове фактор 50 и не се пека изобщо, само под сянката. Между другото, опитала съм какво ли не и само от Сиен, купен от Лидл, имаше абсолютен ефект.

На мен стандартни слънцезащитни не ми помагаха, от 10 години, че и повечемпклзвам само 50 фактор, лятото и флуид 50 фактор за лицето иначе ставам на тъмни петна и то в градски условия. Това го подчертавам, защото реално в делничен ден излагането ми на слънце е адски ограничено и дори тогава имам проблем. На море беше ад - дълъг ръкав и панталон, под чадър, никакво къпане в морето и в края на деня сърбеж.

Дано витамините  помогнат, при мен ефектът е невероятен.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 167
Защитните кремове действат добре, но са нужни и витамини, хранителни добавки, диета и разбира се да не се излагате директно на слънце. Погледнете темата за iherb. Там доста се коментират витамини и добавки. Аз ще препоръчам да пробвате с Астаксантин. Последните години не съм се обривала, но пия различни добавки. Не знам коя ми помага и за слънчевата алергия.

Общи условия

Активация на акаунт