Брекети – къде, какви, за колко? -тема 12

  • 41 120
  • 797
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 341
здравейте,

търся мнение за Румяна Маринова. Прочетох едно добро мнение в темата. Дали някой е ходил скоро при нея?

Ние сме при нея, страхотна е! И аз по форумски си я харесах и не съжалявам!

# 361
  • Мнения: 1 674
Ето снимки на споменатите леко сини ластици, рибено коремче се водят според моя доктор. И двете снимки са от днес, понеже ми ги сменяха.
Скрит текст:
така изглеждаха точно след месец
  тези са току-що сложени

# 362
  • София
  • Мнения: 1 764
Ехааа,колко са белиии зъбките и ластиците.😳
Браво!👏

# 363
  • Мнения: 213
Поздравления за отличната поддръжка на зъбите и резултата до момента!
Не сте ли вече към финала? 😀

# 364
  • Мнения: 1 674
Благодаря! Не съм към финала за съжаление. От декември 2018 съм с тях, но на 6тия месец смених ортодонта и почти започнахме отначало. Ще вадя горни мъдреци другата седмица, имам и кръстосана захапка да оправяме още...има си работа.

# 365
  • София
  • Мнения: 30 222
здравейте,

търся мнение за Румяна Маринова. Прочетох едно добро мнение в темата. Дали някой е ходил скоро при нея?

Ние сме при нея, страхотна е! И аз по форумски си я харесах и не съжалявам!
Благодаря много за отговора! Можете ли да кажете, дали провежданото от нея ортодонско лечение дава резултат?

# 366
  • Мнения: 8 676
Здравейте! На синът ми е излязла дъгата от брекета на един зъб. За съжаление ОД ни е в отпуска и не вдига телефона.
   Интересуваме дали на друг се е случвало подобно нещо и търпи ли отлагане?

# 367
  • Мнения: X
Здравейте! На синът ми е излязла дъгата от брекета на един зъб. За съжаление ОД ни е в отпуска и не вдига телефона.
   Интересуваме дали на друг се е случвало подобно нещо и търпи ли отлагане?

Случвало се е, да. Чакате до първия възможен час, за да я сложи обратно, но не е фатално, спокойно.

# 368
  • Мнения: 8 676
Благодаря ! bouquet

# 369
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Здравейте! На синът ми е излязла дъгата от брекета на един зъб. За съжаление ОД ни е в отпуска и не вдига телефона.
   Интересуваме дали на друг се е случвало подобно нещо и търпи ли отлагане?

Случвало се е, да. Чакате до първия възможен час, за да я сложи обратно, но не е фатално, спокойно.

И на мен ми се е случвало, даже успявам сама да я наместя, не е фатално Simple Smile

# 370
  • Мнения: 388
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър ортодонт във Варна? Аз съм се спряла на Майя Грашкина, но темите, в които е обсъждана са от 2011г. и не знам дали все още идва във Варна, тъй като работи във Велико Търново. Някой има ли мнения и малко повече информация за нея? Blush

# 371
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър ортодонт във Варна? Аз съм се спряла на Майя Грашкина, но темите, в които е обсъждана са от 2011г. и не знам дали все още идва във Варна, тъй като работи във Велико Търново. Някой има ли мнения и малко повече информация за нея? Blush
Не мога да помогна с мнение на този етап. Ще е полезно и за мен. На 12.09. дъщеря ми има час за преглед при нея във Варна. Доколкото знам преглежда и на двете места. Отиваме по препоръка на позната, чието дете завърши лечението си при нея преди година. Резултатите са много добри.

# 372
  • София
  • Мнения: 1 764
Аз днес бях на преглед.Почти сме готови каза за пореден път ОД,но това го чувам от доста време Laughing
И пак ми връчи ластиците.Аз си мислех,че съм приключила с тях,но не...
Каза носи ги около месец да затвърдим нещата и октомври месец сваляме.
Еми дано! Praynig Praynig

# 373
  • Мнения: X
Аз днес бях на преглед.Почти сме готови каза за пореден път ОД,но това го чувам от доста време Laughing
И пак ми връчи ластиците.Аз си мислех,че съм приключила с тях,но не...
Каза носи ги около месец да затвърдим нещата и октомври месец сваляме.
Еми дано! Praynig Praynig

Абе ти знаеш ли, че много мрънкаш SatisfiedJoySatisfied
Щом докторът е казал, значи това е най-доброто за твоето състояние. Много хора са носили ластици, много хора са си носили брекетите по-дълго от обещаното, но никой не се е оплаквал така в темата. Аман. Ако си отместиш фокуса върху нещо друго и току виж времето минало по-бързо и скоро си ги свалила. Успех!

# 374
  • София
  • Мнения: 1 764
Аз днес бях на преглед.Почти сме готови каза за пореден път ОД,но това го чувам от доста време Laughing
И пак ми връчи ластиците.Аз си мислех,че съм приключила с тях,но не...
Каза носи ги около месец да затвърдим нещата и октомври месец сваляме.
Еми дано! Praynig Praynig

Абе ти знаеш ли, че много мрънкаш SatisfiedJoySatisfied
Щом докторът е казал, значи това е най-доброто за твоето състояние. Много хора са носили ластици, много хора са си носили брекетите по-дълго от обещаното, но никой не се е оплаквал така в темата. Аман. Ако си отместиш фокуса върху нещо друго и току виж времето минало по-бързо и скоро си ги свалила. Успех!
А ти знаеш ли,че всеки тук има право да споделя,да мрънка,да се оплаква,да се радва,че ги е свалил,да разкаже защо е удължено лечението,да сподели боли ли го,добре ли се чувства и т.н.
Както виждаш след първото изречение,което съм написала има усмивка.
Чак пък "Аман"....
Ако теб те дразни написаното(оплакването)от мен, за други хора пък може да е информативно например. Wink
Забравих да споделя,че ми махнаха стоперите.Това си е голямо облекчение. Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 18:45 от Даяна1111

Общи условия

Активация на акаунт