Акушер - гинеколози Варна - 10

  • 83 366
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
Със същия проблем, но по-малка киста около 4,5 см посетих д-р Илиан Иванов. Изключително съм доволна от обяснението и отношението. Препоръчва операция само ако няма друга алтернатива. Опитва първо медикаментозно.

# 481
  • Мнения: 1
Здравейте, мола за съвет и спешна препоръка на АГ диагностик и евентуално хирург във Варна за киста на яйчника. При първичен преглед ми казаха че имам киста 5 на 6 см и вероятно трябва да се махне яйчника. Трябва да се консултирам поне с още един лекар преди такава сериозно интервенция.
Благодаря предварително!
  Минала година , ми оперираха десен яйчник 2 пъти ,с по-голяма киста.! Не давай да го махат, а за доктор съвет не мога да дам , защото и от двамата не съм доволна  .Стискам палци и не си губи времето с доктори които работят само в кабинет.

# 482
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, благодаря за отговорите. След второ мнение ми казаха че са 2 по малки кисти, функционална и "шоколадова", която явно налага операция. Препоръчаха ми Д-р Германов в АГ клиника "Димитър Стаматов". Можете ли да споделите мнение за него?

# 483
  • Мнения: 380
Доктор Германов ми направи секциото ноември месец миналата година. Добре свършена работа, доволна съм.

# 484
  • Мнения: 439
Доктор Германов ми направи секциото ноември месец миналата година. Добре свършена работа, доволна съм.

А при кого си следихте бремеността?

# 485
  • Мнения: 380
Доктор Кузманова следи бременността ми. И от нея съм доволна, всеки път ме гледа на ехограф без да взема пари за това. Болнични също безпроблемно издава.

# 486
  • Мнения: 439
Доктор Кузманова следи бременността ми. И от нея съм доволна, всеки път ме гледа на ехограф без да взема пари за това. Болнични също безпроблемно издава.

Тя приема ли за гинекологични прегледи?

# 487
  • Мнения: 380
Доколкото знам приема. Мои познати са ходили за профилактични прегледи.

# 488
  • Мнения: 2 064
Здравейте момичета, благодаря за отговорите. След второ мнение ми казаха че са 2 по малки кисти, функционална и "шоколадова", която явно налага операция. Препоръчаха ми Д-р Германов в АГ клиника "Димитър Стаматов". Можете ли да споделите мнение за него?

В другата тема и аз ти препоръчах д-р Германов, на мен ми прави лапаро миналата година и съм доволна. Освен в АГ преглежда и в Ситиклиник (Преди съм писала по подробно можеш да намериш в профила ми или да ми пишеш.)


Доктор Кузманова следи бременността ми. И от нея съм доволна, всеки път ме гледа на ехограф без да взема пари за това. Болнични също безпроблемно издава.

Тя приема ли за гинекологични прегледи?

Да приема.

# 489
  • Мнения: 229
Здравейте, момичета. Да не пиша нова тема, искам да ви питам тук. Търся мнение (не за мен) кои са най-добрите АГ в момента във Варна. Няма значение болницата. Става въпрос за следене на бременност и раждане. Като започнем от наистина добър специалист, отношение, модерна апаратура, и т.н. Благодаря Flowers Bouquet

# 490
  • Мнения: 1
Здравейте,
мога ли да попитам някой от Вас познава ли (има ли личен опит ) с лекар, който да е добър в лекуването на вагинални гъбички? Защото гъбичките са нещо специфични, много лекари казват ще мине...., но уви, имам чувството, че ги подценяват малко и изписват купища лекарства, а не минават..., поне при мен.
Затова моля Ви препоръчайте ми добър лекар във Варна!
Благодаря предварително!

# 491
  • Варна
  • Мнения: 74
Преди време лекувах кандида при д-р Симеонова от Олимед. Направи антибиограма и др изследвания,с които ги излекува успешно до днес.

# 492
  • Мнения: 21
Здравейте. Искам да попитам на някой скоро налагал ли му се е да прави изследването амниоцентеза. Задължават ме да го правя, защото първото изследване за Синдром на Даун ми дава признаци че може да има болест на бебчето ми. Та въпроса ми е страх ме е страшно много.Дали някой скоро му се е налагало да лежи в Майчин Дом да му се прави това изследване.

# 493
  • Мнения: 1 006
На мен ми правиха амниоцентеза в Майчин дом в София. Във Варна ме надочиха към д-р Яков (дано не бъркам името) в Майчин дом. След проведената среща с него, бях категорична, че няма да позволя на този лекар да ме пипне!

# 494
  • Мнения: 574
Преди години загубих  близнаци ,бягай от Др. Яков . Отиди в София ,не рискувай живота на бебето .

Общи условия

Активация на акаунт