Чук, чук яйчице, нека в мен да забие малко сърчице!

  • 25 553
  • 704
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
Мариана успех! Стискам палците да ни зарадваш тези дни! 😊
Рочелка, фоликулометрията определено е най-надежден, но и най-скъп метод. Идеята е без да се ходи на доктор, в домашни условия да се хванат нещата. Аз лично не съм мерила БТ, но виждам, че момичетата почват след М до следващата М. Тестове за О правих един месец, хванах някакъв пик на ЛХ, но тези неща ми идват в повече и се отказах. 😁 Най-добре е да си караме работата, да си обичаме мъжете, да не го мислим и нещата се случват. Трябва спокойствие просто... Буболесчи ни е пример за това! Усмихна ми празниците тестчето й! 🌞🤗❤
Права си, Дай Боже на всички в темата две черти, ти можеш всичко милостиви Боже. На мен това ми е най-голямата мечта да отворя капачето на шуърчека и да видя две ярки черти това ще е много вълнуващо и емоционлно.

# 61
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Уф, даже звучи досадно. Предполагам, че когато ще се правят опити ще ни кажат как да следим и какво да правим. При първия лекар, който посещавах ми беше поръчано да правя тестове, като установихме, че нямам овулация. Смених лекаря и почнахме стимулация, като през 2 дена ме следяха и ми бяха посочени 2та дена, в които да се обичаме интензивно, та мисълта ми е, че като ти казват стъпка по стъпка какво да правиш е доста лесно.

А относно фоликулометрията - има ли някаква отделна цена или може да влезе в направление, ако лекарят работи по ЗК? Или в цената на прегледа?

# 62
  • Мнения: 532
Уф, даже звучи досадно. Предполагам, че когато ще се правят опити ще ни кажат как да следим и какво да правим. При първия лекар, който посещавах ми беше поръчано да правя тестове, като установихме, че нямам овулация. Смених лекаря и почнахме стимулация, като през 2 дена ме следяха и ми бяха посочени 2та дена, в които да се обичаме интензивно, та мисълта ми е, че като ти казват стъпка по стъпка какво да правиш е доста лесно.

А относно фоликулометрията - има ли някаква отделна цена или може да влезе в направление, ако лекарят работи по ЗК? Или в цената на прегледа?
Ако искаш прочети назад, скоро момичетата коментираха, че имало някаква пакетна цена за това, включваше и още нешо. Аз веднъж ходих в първия месец след зелената светлина, но не ни се получиха нещата. Моята доки обаче не ми взема пари за нищо, не знам и аз защо, та не мога да кажа.

# 63
  • Мнения: 574
Здравейте, дами, пръскам син прашец. Честито на Буболеса и на Попи! Лека и безпроблемна! Hug Поне само те видях, че са се похвалили. Hug Аз днес приключвам 35 седмица и съм малко за задържане в болницата. Бебето бърза да излиза. Но го спряхме. Още 2 седмици има докато вече няма да има нужда от кувиоз. За това стискам палци и кълки да ги изкарам. Аз съм най-добрият кувиоз. Но съм оптимистично настроена! Пожелавам ви още много положителни тестове и положителни емоции!
Пеони, чудесна тема. Радвам се за сватбата! Hug
Скорпи, къде си?

# 64
  • Мнения: 1 670
Бубе Heart честито! Толкова се зарадвах, че нямам думи в момента HeartHug
Страхотна новина!

# 65
  • Мнения: 417
Пеони, благодаря за поредната прекрасна тема! Желая ти ориказна сватба! ❤
Бубче, честито! Желая безпроблемна брвменност изпълнена с много положителни емоции и пухкаво бебче на финала! 😍❤
Моята лелка подрани с 3 дни.... Усетих, че нещо не е наред, защото много рано ме заболяха гърдите, а О не я следих тоя месец. Миналия май ми е бил ановулаъорен, защото нямах никакви пмс симптоми. Общо взето съм под кривата круша, но се надявам и аз скоро да се похваля... Стискам палци още момичета да се похвалят, защото ми изпълвате душичката с вашите чертички! Весели празници, момичета! ❤😘

# 66
  • Мнения: 3 597
Бубе , много се радвам ... прекрасна новина точно за празника 🤗 Честито и лека бременност до термин ❤ Прегръщам те 🤰

Весели празници , момичета 😇

# 67
  • София
  • Мнения: 621
Бубе,много се радвам и благодаря за поръсването! Дано ни донесеш късмет! Прегръдки!

# 68
  • Мнения: X
Весели празници, момичета! Animal Hatching Chick
Пожелавам от сърце на всяка скорошно сбъдване на най-съкровената мечта Flowers Hibiscus
Пожелавам си да сме позитивни и да ни се случват хубави неща.
Днес боядисахме яйцата - дано за последна година да сме двама, от другата да сме с поне един повече Simple Smile

Мариана, пожелавам ти от все сърце това да бъде твоят месец и след 2-3-4 дни да ни се похвалиш с тлъсти 2 черти. Прекрасно ще е по Великден - 2 черти, а около Коледа - нов член в семейството Heart Моля се за теб и вярвам, че мечтите ни се дават, за да бъдат сбъднати. Стискам палци!

П.с. При мен продължават придърпванията в яйчниците и в матката, но цикъл още няма.

# 69
  • Мнения: 60
Трио тест прави, за мен има голям шанс да си бременна.
Какво ще кажете за тези ову тестове, 13 ден ми е, болят ме яйчниците от време на време. 

# 70
  • Мнения: 1 073
Има си група за тестове за О. Simple Smile, и 40 снимки да постнеш, Зейнеп, казали сме ти: по компетентни са там!
Честито на Бременните красавици! ❤
Добре дошли на новите момичета, успех на всички.
Пеони, страхотна темичка, както всички, които правиш. Целувки!

Последна редакция: сб, 27 апр 2019, 18:02 от Лиилоо

# 71
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
В навечерието на най-хубавия християнски празник ви пожелавам много надежда, още повече вяра и прекрасни новини, които да стоплят сърцата ви! Heart

Аз съм малко тъжна тази вечер, вече стана повече от месец, откакто загубих детенцето си, тези дни бях доста добре, но вчера и днес съм се замислила повечко за това и гледам да се занимавам с домакинска работа, за да минава времето. Радвам се, че съм с един месец по-близо до зелената светлина, но пък и ми е терсене как трябва да чакаме толкова време. Може би, защото знам как една нова бременност ще ми възвърне надеждата и ще ми бъде утеха. Няма да ми върне детенцето, но ще мога да гледам напред и да се радвам на живота, както преди. Та, така... Мрън.

# 72
  • Мнения: 2 515
Тук в тази тема е било по-забавно отколкото съм си мислела 😂
Все повече се нагаждам към това голямо семейство и даже отклонявате вниманието ми от това, че днес трябваше поне да ми зацапа (винаги на 29 или 30тия ден се случва), но... няма все още. Инатът ми е по-голям, въпреки че трябва веднага след като разбера да започна терапията.
Аз държа ММ далеч от това, ама днес ме пита „На теб не трябваше ли да ти идва вече” и аз го послъгах, че трябва след 2,3 дни. Няма нужда и той да се напряга и да чака.
А като забременея съм намислила да му кажа чак като чуя сърчице.
Днес се замислих колко бременни коремчета имаше тези дни и статистически е малък процентът да има още в този месец. За себе си съм спокойна, всъщност - Джулката ми е казала Май месец. Simple Smile
Светъл празник, момичета и не прекалявайте с яйцата и козунаците, че започнете ли бременност с + килца ще е малко по-трудно.
Прегръдки на всички 💜
Рочелкаа, макар и малко, вниквам в твоята болка. Аз от време на време надниквам при Августинките да видя как са и се натъжавам като описват как усещат бебчетата си. Вече влизат в 7ми месец и се представям аз със същото бебешко тумбаче. Чувствата ми са много...объркани...страшно много им се радвам (ако не беше така, нямаше да ги следя), но ми напомнят каквп съм загубила. Но вярвам, че съдбата ми го е отнела, за да ми даде двойно повече щастие.

Последна редакция: сб, 27 апр 2019, 22:25 от Miglena90

# 73
  • Мнения: 613
Miglena90..аз пък мисля,че ще има много бременни коремчета❤❤❤Тук си изпращаме много позитивна енергия,една на друга.Въпреки,че и аз трябва да започна терапия съм много спокойна,защото знам че всичко ще е наред,както и при всяка една от вас.

# 74
  • Мнения: X
Христос Воскресе! Има сила, която ни помага  някъде там.. Пред всеки човек стои препятствие понякога в живота и тази сила ни помага да минем през него по-леко. Щастието ще сполети и нас, момичета, съвсем скоро.
На този светъл празник пак ще орисам всички в нашата тема. Нека щастието ни озари и този път да бъде успешно.
Меги, Рочелка, Йоанка, няма как да се забрави такова тежко нещо. Аз все още си спомням монитора, на който видях биещо сърчице, а после спряло. Не знам откъде намерих сили да изляза от кабинета. Това ще ни остане за цял живот и надали ще го забравим... След дъжда идва слънцето.. а то ще огрее и на нашата улица. Simple Smile
(Преди месец орисах всички да забременеем максимум до 6 месеца. Задвижваме се) Wink Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт