Песен за огън и лед 29

  • 14 778
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 604
Берик го няма вече в книгите. Даде "живота си" на Кат. Явно с цел да спаси или Санса или Аря. Ама Аря е далече още, Санса ѝ е по близо. От друга страна не искам някой да я спася, искам тя сама да се спаси.

# 571
  • Мнения: 8 578
Онзи Шадрич може да направи нещо. Сега е в Долината.

# 572
  • Мнения: 18 056
Eсме, Санса си я мушна в джоба и си стои в нея.
За да има справедливост,  след толкоз много убити от него трябва Кутрето да получи гадна смърт - също като на някой от убитите.
не мисля, че Санса би се чувствала спокойна ако се ожени за него, той постоянно ще се стреми да я контролира. Пък и за да се ожени за нея, трябва да я признае за Санса Старк, а се съгласихме, че той няма да го направи.
Ох, колко искам Кутрето да полетиии.
Вярно че Берик го няма. Братството обаче си съществува.

# 573
  • Мнения: 8 578
Санса все ще го убие някак. Може би ще разкрие, че той стои зад бедите на семейството и. И това ще бъде главния и мотив.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Ами аз просто ще се отпиша от темата, ще чакам да я преведат от Бард и ще я прочета предполагам за седмица. Но това означава, че поне 6 месеца след като излезе няма да влизам в темата.
Това е положението. После естествено няма как да чета стотици коментари назад. Обикновено чета всичко и уважавам всяко мнение, но тук говорим за прекалено голям интервал от време. Това му е тъпото, защото примерно аз и някои други като мен ще прочетат книгата 6 месеца след други и ние тепърва ще коментираме неща, които вече са коментирани. А после ще се появят и други, които по-бавно ще я прочетат и пак ще има едни и същи мнения, но няма как, това е положението.
Така че моля бързаците да са по-толерантни, а не да отговарят хапливо, това вече сме го коментирали.
Иначе аз компромиси със себе си няма да правя и абсурд да се спойлирам за каквото и да било.

Бързащите като мен bowuu първо ще се наспойлерят яко от всички източици, които намерят, после ще започнат да четат на английски, накрая на български и по всяко време ще са доволни да дъвчат и предъвкват, да спорят и да ровят по вече коментирани теми, това му е хубавото на Мартин - нищо не е категорично, всичко може да има няколко тълкувания, все си пропуснал някой детайл.
Аз дори и за старите книги винаги се радвам, когато се включи някой със свежо мнение - един път си припомням нещата, а после пък виждам и друга гледна точка, която може да съм пропуснала.

Оффф, нямам търпение. Grinning

# 575
  • Варна
  • Мнения: 1 229
Аз ща не ща ще я изчакам на български, но не знам дали ще се удържа от спойлери. Навремето бяха излезли и петте - ах, аз късметлийкската кучка! Smiling Imp
Ама той късмета си беше дотам. Единственото утешение - не съм сама в кюпа. Ако не бяха форумите досега да съм пукнала от абстиненция.

Аз съм книжен плъх, чета всякакви жанрове и автори, но честно, признавам си без бой, такава мания не си спомням да ме е обземала. И толкова дълго да ме държи.
Да, впечатлявали са ме книги, ходела съм като зомби след това, докато осмисля какво съм прочела, тръшкала съм се, ревала съм, хилила съм се на глас като задавен щраус, но... Мартин е ега ти!

Бтв, тоя спокойно може да основе собствена религия и да вземе властта.
Може би това е целта му Smiling Imp - куп зарибени последователи, като най-най-най-голямата награда е да ти пуснат някоя спойлерна глава!

# 576
  • Мнения: 3 601
Аз ща не ща ще я изчакам на български, но не знам дали ще се удържа от спойлери. Навремето бяха излезли и петте - ах, аз късметлийкската кучка! Smiling Imp
Ама той късмета си беше дотам. Единственото утешение - не съм сама в кюпа. Ако не бяха форумите досега да съм пукнала от абстиненция.

Аз съм книжен плъх, чета всякакви жанрове и автори, но честно, признавам си без бой, такава мания не си спомням да ме е обземала. И толкова дълго да ме държи.
Да, впечатлявали са ме книги, ходела съм като зомби след това, докато осмисля какво съм прочела, тръшкала съм се, ревала съм, хилила съм се на глас като задавен щраус, но... Мартин е ега ти!
Споко, само първия път е объркващо.

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 229
Бе то първи път... ама от 2012. Бая дълго държи Simple Smile
А някои разбрах, че и по-отдавна.

# 578
  • Мнения: 18 056
водя те значи  ...мен ме държи от лятото на  2010 Joy

# 579
  • Мнения: 3 601
Бе то първи път... ама от 2012. Бая дълго държи Simple Smile
А някои разбрах, че и по-отдавна.
2004 Wink А Колелото от 2001.

# 580
  • Мнения: 18 056
Колелото е друга бира. Там го четох между 2007 и  2013. За  периода 2007-2009 изчетох всичките 11 книги на Джордан, после  чаках вече само Сандърсън да дописва. Но там имаше и много пълнеж, книги 7-11 ги минах като бързия влак.

П.С. Малееее, откога чакат някои хора за Мартин. Р'' хлор спаси ни! нека Ветровете излязат тази година!

# 581
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Само аз ли имам чувството, че Мартин по цял ден гледа разни филми и сериалчета, вместо да пише книги?

# 582
  • Мнения: 18 056
Много хора имат това чувство.
1. Всяка година издава нова книга от поредица дивите карти
2. ИЗдаде Светът
3. издаде Огън и кръв I част
4. ИЗдаде Рицалят на седемте кралства
5. ИЗдаде Принцесата и Кралицата
6. Издаде принцът -Ренегат
7. Ходи по интервюта, където обяснява какви сериали гледа
8 но не пише Ветровете и още по-малко Мечта за пролет!

# 583
  • Мнения: 47 972
Човека е на възраст, има си пари, къща, не иска да си дава зор...аз имам чувството, че даже вече не е много работоспособен...

# 584
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А изказването му, че Мечтата дори не я е почнал?

Общи условия

Активация на акаунт